Page 4 of 24 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 31 to 40 of 234
Like Tree6Likes

Thread: Top Eleven Polska (Poland)

  1. #31
    Newbie
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    11
    Witam wszystkich przypadkiem znalazłem właśnie forum choć gram już troszkę,mam pytanie, może macie jakąś "złotą" taktykę? Bo też mam wrażenie że umiejętności piłkarzy to nie wszystko,chyba że się gra z kimś kto na bramce stoi napastnik np,też mam wrażenie, że już przed meczem wiadomo kto wygra i, że czasami lepiej nie wchodzić na mecz

  2. #32
    Newbie treneiro's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    17
    Quote Originally Posted by Ice cool View Post
    Witam wszystkich przypadkiem znalazłem właśnie forum choć gram już troszkę,mam pytanie, może macie jakąś "złotą" taktykę? Bo też mam wrażenie że umiejętności piłkarzy to nie wszystko,chyba że się gra z kimś kto na bramce stoi napastnik np,też mam wrażenie, że już przed meczem wiadomo kto wygra i, że czasami lepiej nie wchodzić na mecz
    Taktykę warto dopasować do przeciwnika, ale np. przy określaniu którą stroną ma się toczyć gra, należy stawiać na najlepszego zawodnika. Warto zaoszczędzić kilkadziesiąt tokenow i zakupić gwiazdę w ataku/pomocy ofensywnej a następnie to na nim skupić grę.
    Kiedy przegrywasz to czesto sprawdza się zmiana taktyki na przeciwne bieguny, ale zazwyczaj w zakresie poziomów: ofensywy, podań, kontry.
    Kiedy przegrywamy i mamy defensywę, warto przesunąć w końcówce kogoś do ataku, dac na maksa ofensywę i wydłużyć podania.
    Obrona lepsza jest ind niż strefowa, ale kosztuje więcej wysiłku. Podobnie wysoki pressing.

  3. #33
    Newbie
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    1
    Ja jestem ciekaw jakie bezpośrednie przełożenie na szybkość dostawania nowych juniorów ma rozwój szkółki ?
    Czy np poziom w górę to dzień szybciej nowi juniorzy ? Obecnie mam poziom 7 i chyba 19 dni oczekiwania.

  4. #34
    Newbie treneiro's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    17
    Quote Originally Posted by daniel77724 View Post
    Ja jestem ciekaw jakie bezpośrednie przełożenie na szybkość dostawania nowych juniorów ma rozwój szkółki ?
    Czy np poziom w górę to dzień szybciej nowi juniorzy ? Obecnie mam poziom 7 i chyba 19 dni oczekiwania.
    Na poziomie 10 (poziom akademii nie menedżera) sa co 12 dni i to juz jest max jaki można wycisnąć.

  5. #35
    Newbie
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    11
    Też tak macie w lidze mistrzów, że przeciwnicy maja wyższy poziom menagera i są mega mocni 120/130% nie miałem jeszcze żebym to ja miał wyższy poziom menagera zawsze na odwrót

  6. #36
    Newbie treneiro's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    17
    Quote Originally Posted by Ice cool View Post
    Też tak macie w lidze mistrzów, że przeciwnicy maja wyższy poziom menagera i są mega mocni 120/130% nie miałem jeszcze żebym to ja miał wyższy poziom menagera zawsze na odwrót
    Nie, ja mam mniej więcej wyrównany poziom, czasami mocniejszych, a czasami słabszych.

  7. #37
    Newbie
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    1
    Witam. Mam kilka pytań:
    1. Od czego zależy frekwencja na stadionie? Od 2 sezonów zauważyłem że cały czas mam niepełny stadion (np.14,5K/21K)
    2. Jaki wpływ ma premia do posiadania spowodowana obecnością menadżera na meczu lub własnie frekwencja na stadionie u siebie?
    3. Jak działają negocjajcje? Ostatnio gdy próbowałem zaproponować komuś jakaś oferte za zakup zawodnika przychodziło powiadomienie że sprzedający ustalił cenę sprzedaży lecz gdy wchodziłem w nie nie pokazywało tej ceny? Nie wiem czy jest to jaki bug gry czy ja czegos nie rozumiem.
    4. Jakie formacje polecacie? Bo myśle ze taktyka jak i formacja w grze nie ma nic wspólnego z ustawieniem w realnym świecie bo często te formacje gdy oglądam są jak z kosmosu ale podobno skuteczne.
    Pozdrawiam

  8. #38
    Newbie
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    11
    1.od wyników twojej drużyny i ceny biletów. Gdy przegrywasz,a ceny są wysokie to przychodzi mniej kibiców. Ja robię tak,gdy wygrywam,mam pełny stadion podnosze ceny biletów przed meczem u siebie np o 10 do skutku aż będą braki na trybunach,wtedy obniżam załóżmy o 5 i sprawdzam jaki będzie stan i tak celuje optymalnie w cenę. I jak rozpoczyna się nowy sezon to też podnosze. I oczywiście twoje centrum budowy dobrze jak wszystko rozbudujesz na maxa. I bilety na lige mistrzów i Puchar mam cenę wyższa biletu od meczu ligowego.
    2. Jak masz pełny stadion u siebie i jesteś ty na meczu to masz 15% do posiadania piłki.Jak jest przeciwnik to masz mniej trochę, ale jak ktoś ci kibicuje to trochę ci dodaje do posiadania,max 15% z kibicami
    3. Musisz suwak na maxa w prawo przesunąć i wtedy zobaczysz cenę
    4. Szczerze wątpię w formacje,dla mnie to szczęście decyduje o wyniku z równym przeciwnikiem. Jak ustalasz skład przed meczem to ustawiasz tak żeby był jasny kolor,np trochę w lewo czy przed nim i tak próbujesz, wtedy mają podobno dobre zgranie w meczu

  9. #39
    Newbie treneiro's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    17
    Quote Originally Posted by Ice cool View Post
    4. Szczerze wątpię w formacje,dla mnie to szczęście decyduje o wyniku z równym przeciwnikiem. Jak ustalasz skład przed meczem to ustawiasz tak żeby był jasny kolor,np trochę w lewo czy przed nim i tak próbujesz, wtedy mają podobno dobre zgranie w meczu
    Odpowiedź na punkt 4 jest wewnętrznie sprzeczna. Sam piszesz, że formacja jest istotna i tak dokładnie jest.

  10. #40
    Newbie
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    2
    Witam wszystkich
    Szukam jednej dwoch aktywnych osob do zwiazku 90%+. Jestesmy na poczatku naszej drogi do platyny ale calkiem nieźle nam to wychodzi. A zawsze lepiej rywalizowac ramie w ramie z rodakami niz ludźmi ktozy nie chca współpracować
    #ASDVW4
    Pozdrawiam

Page 4 of 24 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast