Page 7 of 21 FirstFirst ... 5678917 ... LastLast
Results 61 to 70 of 202
Like Tree58Likes

Thread: Beklenmeyen Sonuçlar 2015/2016

Newbie
    Her geçen gün oyundan sogutuyorlar o kadar ilgi,alaka,zaman ayırıyorum şu oyuna ama ne yaparsam yapıyım rakibim benden fazla faul yapar. sarı yada kırmızı kartı ben görüyorum.ilk şutu gol olsa iyi, ilk 2 şutu gol olur. SALİH DURSUN gibi çeşke bende top elevena kırmızı kart çıkarabilsem. taraftar destegi arkamda. arklarım beni destekliyor topa sahip olma elimde. ama sonuç yok. ne güzel bi ara ilgi, alakamı kesmiştim bu olaylardan yüzünden. sonra geri döndüm ama hata ediyorum. ya vallahi billahi öghh geldi o derece.

Destege bildirsem ne olcak rakip takım bla bla bla not yazıcak. elimizden bir şey gelmez konuyu kapat.inanmıyorum destegin yardımcı olucağına.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Murat Gür View Post
    Her geçen gün oyundan sogutuyorlar o kadar ilgi,alaka,zaman ayırıyorum şu oyuna ama ne yaparsam yapıyım rakibim benden fazla faul yapar. sarı yada kırmızı kartı ben görüyorum.ilk şutu gol olsa iyi, ilk 2 şutu gol olur. SALİH DURSUN gibi çeşke bende top elevena kırmızı kart çıkarabilsem. taraftar destegi arkamda. arklarım beni destekliyor topa sahip olma elimde. ama sonuç yok. ne güzel bi ara ilgi, alakamı kesmiştim bu olaylardan yüzünden. sonra geri döndüm ama hata ediyorum. ya vallahi billahi öghh geldi o derece.

Destege bildirsem ne olcak rakip takım bla bla bla not yazıcak. elimizden bir şey gelmez konuyu kapat.inanmıyorum destegin yardımcı olucağına.
    Siz ne kadar çok üstüne düşerseniz bu olayın desteğe yazıpta o kadar bir ilerleme kat ediliyor.Ben mesela aynı sorunu yaşarken 1 ay boyunca hergün yazdım,çözüldü.

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Siz ne kadar çok üstüne düşerseniz bu olayın desteğe yazıpta o kadar bir ilerleme kat ediliyor.Ben mesela aynı sorunu yaşarken 1 ay boyunca hergün yazdım,çözüldü.
    Tamam kardeşim seni dinliycem ara ara resimleriyle destege atıcam bu konuyu. inşallah sen haklı çıkarsın. çıkmazsanda canın sagolsun napalım sonuçta oyunu sen yazmadınya .)

Quote Originally Posted by Murat Gür View Post
    Tamam kardeşim seni dinliycem ara ara resimleriyle destege atıcam bu konuyu. inşallah sen haklı çıkarsın. çıkmazsanda canın sagolsun napalım sonuçta oyunu sen yazmadınya .)
    Benimde yaşadığım sıkıntılar bunlar olunca size yardımcı olmaya çalışıyorum elimde olsa anında bu durumları ortadan kaldırırdım

Newbie
    yav benim yaşadıklarımı yazmaya kalksam sabahlar olur bu oyunda genelikle aleyhte sürprizler çok olur.ligde süper kadro ite kaka giderken bugün liderliği aldık inanması zor fakat oldu.bakalım son maçta da lider olacak mıyız.şampiyonlar ligine bu yıl katılamadım.kupadan uyduruk bir şekilde 3.turda elendik.elimizde sadece lig kaldı.ayrıca yeni versiyon çok kasıyor mecburiyetten eski haline devam ediyorum.söyleyin nordeus a eski halini kaldırmasın o da diğer taraftan devam etsin.çünkü bu nordeus az biraz kıldır ne yapacağı belli olmaz.

Newbie

bunlar takım ve son durumu.

Rookie
    Alın bakın ben her dönem en az böyle 6-7 maçım var sizinkiler gene iyi bu oyun hırsızlık amacıyla kurulmuş.Son 6 dönemdir şampiyonlar ligi ile lig maçlarımın arası hep 3 saat ilk iki dönem tokenle değiştirdim artık yapmıyorum yazdım benimde böyle diye bir yazı geldi.kendilerini çok uyanık sanan emek hırsızları bunlar.Beklenmeyen Sonuçlar 2015/2016-1.jpgBeklenmeyen Sonuçlar 2015/2016-2.jpgBeklenmeyen Sonuçlar 2015/2016-3.jpg

Quote Originally Posted by ecz_61 View Post
    Alın bakın ben her dönem en az böyle 6-7 maçım var sizinkiler gene iyi bu oyun hırsızlık amacıyla kurulmuş.Son 6 dönemdir şampiyonlar ligi ile lig maçlarımın arası hep 3 saat ilk iki dönem tokenle değiştirdim artık yapmıyorum yazdım benimde böyle diye bir yazı geldi.kendilerini çok uyanık sanan emek hırsızları bunlar.Click image for larger version. 

Name:	1.jpg 
Views:	55 
Size:	66.6 KB 
ID:	63221Click image for larger version. 

Name:	2.jpg 
Views:	55 
Size:	74.9 KB 
ID:	63222Click image for larger version. 

Name:	3.jpg 
Views:	54 
Size:	70.4 KB 
ID:	63223
    Sen yine yenilmemişsin

Rookie
    bu takıma 10 kişi yenilsem oyunu anında bırakırım

Quote Originally Posted by ecz_61 View Post
    bu takıma 10 kişi yenilsem oyunu anında bırakırım
    Oyun bu her şey olabilir

Page 7 of 21 FirstFirst ... 5678917 ... LastLast