Page 13 of 49 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast
Results 121 to 130 of 485
Like Tree264Likes

Thread: Sezona 42 : 30 Jun - Kako vam ide?

  1. #121
    Rookie Igor Gulic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Bavaniste
    Posts
    104
    Quote Originally Posted by Slypire View Post
    @Bengan
    Mnogo lupetas gluposti, ne vrti se ova igra oko tebe, ovo mesecno igra vise miliona ljudi ti stvarno mislis da ce se oko tebe nekog tamo menadzera i slicnima tebi da se bakcu i "namestaju" neke rezultate?
    Daj molim te, samo ispadas smesan druze
    Da hoce da se bakcu i da namestaju,jer im je smetnja i u ligi i u kupu i u ligi sampiona.
    Plus im smeta sto i drzi ON neke rekorde u igri a ne NEKO drugi.
    Licno znam da postoji namestanje,e sad namestanja postoje svakakva od 3 boda ti meni pa na dalje.
    Pgotovo u Dejanovoj ligi gde se vise ne zna ko kome duguje bodove a da ne spominjemo sudaranja u Ligi Sampiona i Kupu koja su isto veoma cudna
    WELCOME TO THE GROUP MANAGER TOP ELEVEN https://www.facebook.com/groups/583666931657266/

  2. #122
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Madrid
    Posts
    49
    Quote Originally Posted by Slypire View Post
    Ne popujem ja nikom ali doticni je ili nedokazan ili to pokusava da ispadne, iako je hiljadu puta receno da namestanje ne postoji itd, covek i dalje tupi isto, to sto sam peti nivo, nista ne znaci, jer sam ovu igru prvi put odigrao dva meseca posle nastanka iste, coveku je jednostavno sve receno ali on to ocigledno ne moze da prihvati i to je sve..

    Sent from my A953 using Tapatalk 2
    To sto sti ti probao okaci macku o rep.... i to sto si trenutno 5 lvl i to okaci macku o rep... nema potrebe dalje da se upustam u raspravu. nek bude da sam nedokazan i eto... i ostacu nedokazan dokle god mi neko skrnavi moje posteno placeno !
    Igor Gulic likes this.

  3. #123
    Apprentice Slypire's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Petrovaradin
    Posts
    295
    Mozete misliti sta hocete, no ja i dalje stojim iza onoga sto sam rekao, inace slazem se da je dosta ove nepotrebne rasprave, pozdrav.

    Sent from my A953 using Tapatalk 2

  4. #124
    Rookie Igor Gulic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Bavaniste
    Posts
    104
    Evo prosto pitanje,ko moze obicnom menadzeru da garantuje da mu se ne namesta mec?Setimo se dan pred bozic,ti mali tad nisi ni igrao pa ne znas ali vi drugi se setite kad smo dobili na poklon relaksicione paketice i ostalo...To smo dobili jer je te noci bila simulacija igre i rezultati su se vec tad znali,medjutim gospoda su negde pogresila u simulaciji tako da kad smo svi ustali videli smo pad kondicije i nekom moral.E tad smo dobili one paketice u narednih par dana.Sto znaci da su se rezultati znali tu noc vec.
    WELCOME TO THE GROUP MANAGER TOP ELEVEN https://www.facebook.com/groups/583666931657266/

  5. #125
    Rookie Igor Gulic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Bavaniste
    Posts
    104
    A o tome su posle javno na sav glas vikali neki sad poznati veliki kriticari koji sad cute kad je to u pitanju.
    WELCOME TO THE GROUP MANAGER TOP ELEVEN https://www.facebook.com/groups/583666931657266/

  6. #126
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Del Piero je vise AMC nego DMC...i ja sam mislio da ga prekrstim u Pirla...
    Dobro, nisam gledao sto se tice pozicije, samo onako sto sam se setio to sam napisao

  7. #127
    Apprentice Slypire's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Petrovaradin
    Posts
    295
    Samo mi kazi kako to da tvrdis kakoo moral i kondicija nemaju nikakav uticaj na igru, a sada je vec to sve odlucilo, i kada odgovoris na moje pitanje smatraj da je rasprava time zavrsena i svaki sledeci post koji nema veze sa temom, bice obrisan.

    Sent from my A953 using Tapatalk 2

  8. #128
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Igor Gulic View Post
    Evo prosto pitanje,ko moze obicnom menadzeru da garantuje da mu se ne namesta mec?Setimo se dan pred bozic,ti mali tad nisi ni igrao pa ne znas ali vi drugi se setite kad smo dobili na poklon relaksicione paketice i ostalo...To smo dobili jer je te noci bila simulacija igre i rezultati su se vec tad znali,medjutim gospoda su negde pogresila u simulaciji tako da kad smo svi ustali videli smo pad kondicije i nekom moral.E tad smo dobili one paketice u narednih par dana.Sto znaci da su se rezultati znali tu noc vec.
    Ja se secam toga, bio sam budan celu noc, igrica mi je bila upaljena u drugoj kartici, oko pola 5 sam video tacno se secam da sam protivnika dobio 3:0 nisam pratio nisam ni znao da ce tu biti neke greske, kada se ta tekma u regularnom vremenu odigrala ja sam pratio i ponovo sam dobio 3:0 ...nzm, ne mogu da tvrdim nista o namestanju meceva, ali ne verujem da to moze da se desi jer je to u pitanju skripta ili sta vec..nema tu sudija pa da se potplate..
    Last edited by nsretkovic; 07-03-2013 at 09:50 PM.
    Igor Gulic and Gamer_X like this.

  9. #129
    Rookie Igor Gulic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Bavaniste
    Posts
    104
    Quote Originally Posted by nsretkovic View Post
    Ja se secam toga, bio sam budan celu noc, igrica mi je bila upaljena u drugoj kartici, oko pola 5 sam video tacno se secam da sam protivnika dobio 3:0 nisam pratio nisam ni znao da ce tu biti neke greske, kada se ta tekma u regularnom vremenu odigrala ja sam pratio i ponovo sam dobio 3:0 ...nzm, ne mogu da tvrdim nista o namestanju meceva, ali ne verujem da to moze da se desi jer je to u pitanju skripta ili sta vec..nema tu sudija pa da se potplate..
    I naravno prvi koj je izneo tacnu informaciju a da nije ni svanulo je bio da ga sad ne spominjem ko....
    E sad kako posle toga neko kao ovaj mali mogu da pricaju nesto drugo kad se milioni ljudi uverilo u nesto trece?
    A kao navodna greska sto se dogodila dobili smo bustere jer su apsolutno kao i u igri svim igracima bili skinuli moral i kondiciju.
    WELCOME TO THE GROUP MANAGER TOP ELEVEN https://www.facebook.com/groups/583666931657266/

  10. #130
    Newbie
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    10
    Quote Originally Posted by Bengan View Post
    Voleo bih nekog experta da mi objasni zasto moja ekipa posle fantasticne sezone ne moze gol da postigne ( tacnije napadaci ) i dalje su na 0 golova.. nema ih cak ni u komentarima... i posle sam ja ludak i debil i sve sve najgore a ocigledno SABOTIRANJE ! OCIGLEDNO ! imao sam prosle sezone 2 fantasticna napadaca sad imam 0 igrace !!! dakle 0 !!! dok odredjenim ljudima igraci bez problema igraju sve do penzije i rokaju po 30-40 golova po sezoni ... dakle voleo bih razumno objasnjenje od vas koji dobijate 300T mesecno ( da se glupirate ovde i kacite vase smesne utakmice sa 20Q slabijima ) a pogotovo od onih admincica i onih sto primaju po 500T mesecno da vidim kakav oni odgovor imaju na sve ovo.Idemo experti pokazite se.
    Ja nisam expert ali se tako osećam (prozvanim) pa ću ti odgovoriti: Ti si Bengane odavno trebao da završiš karijeru u ovome menadžeru, vreme te je pregazilo-na scenu su stupili mladi, drčni, finansirani menadžeri željni uspeha i slave. Te tvoje bajkovite priče zaboravi ( i tvoje i priče još nekoliko "takvih" starih menadžera). To je jednostavno prošla stvar-gotova stvar (kao i stari forum). Igrica je uznapredovala-imamo mnogo više menadžera pa samim tim i mnogo više njih koji plaćaju, ovde se sve svodi na pare-čak i ovaj debilni forum gde ne možeš ništa pametno da pročitaš... pa ću ja evo da postavim pitanje Da li vi koji igrate stvarno verujete da nečim utičete na igru, ili shvatate da ko ima više "pravog" novca- taj je bolji. Znači nema taktike, namudrivanja-ničega, ako je to tako i ako se sve svodi na tu stvar-kako onda možete da se hvalite ŠTA STE POSTIGLI ???
    "čuveni" AAZ manager liverpoola u ovoj igrici ulaže mesečno između 1-2K evra ( P.P. ) Strašno je kada gledam taj tim u ligi šampiona-ali on jeste jak-najjače valjda što postoji, godinama sam sa tim likom u grupi LŠ, i uvek je sve na max, ali on nije kao ovde neki da se hvale, dobijaju pare od podrške, ili već od koga pa udri.
    Last edited by mamutinamostu; 07-03-2013 at 10:11 PM.
    Bengan likes this.

Page 13 of 49 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast