Page 13 of 18 FirstFirst ... 31112131415 ... LastLast
Results 121 to 130 of 179
Like Tree110Likes

Thread: Sezona 48 - 15. decembar - Kako vam ide?

  1. #121
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Jel mogu ja da mu odredim cenu i koliko tokena trazim za njega.Ima li ta funkcija

    Sent from my LG-P760 using Tapatalk
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  2. #122
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Ims li neki chat za topeleven

    Sent from my LG-P760 using Tapatalk
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  3. #123
    Newbie
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    9
    .
    upravo ih prodajem 4- oro.

  4. #124
    Newbie
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    9
    Ali meni se ovo desava vec jedno 5 sezona mogu da kupim svakog igraca na transferima a ne mogu prodati nikoga znaci kad god odem na transfer listu niko nikada ne biduje .Puko sam para tokena nemam tako da mi se najvise isplati ugasiti klub i poceti ponovo samo ne znam kako ili ako je nekako moguce da me prebace u neku drugu ligu ili neznam ni ja stvarno ...

  5. #125
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    Mrzim kad se ovo dešava!!! Posed+bonus+igrač više+kvaitetniji tim = PORAZ!!! Videlo se još iz aviona da mi sleduje poraz, kad je on sa igračem manje imao šuteve u okvir gola 5/5 u prvom poluremenu, a ja 1/6!

    [IMG]http://i.imgur.com/c1ofxDN.png[\IMG]

  6. #126
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    Mrzim kad se ovo dešava!!! Posed+bonus+igrač više+kvaitetniji tim = PORAZ!!! Videlo se još iz aviona da mi sleduje poraz, kad je on sa igračem manje imao šuteve u okvir gola 5/5 u prvom poluremenu, a ja 1/6!


  7. #127
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    Zaboravio sam još da napišem, prvi put mi se desilo da imam 3 napada za redom sa šansom gde igrač u poslednjem trenutku kad je pred golmanom dodaje loptu za asistenciju i sva 3 puta igrač promaši gol!!! Za ovih 5 sezona, kad se tako nešto desi UVEK je sledio gol, a sad 3 jedna za drugom, bez pauze i sva 3 promašaja!?

  8. #128
    Newbie
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    9
    Jel moze neko da meni pomogne u vezi moga problema ?Administratori gde ste pomagajte

  9. #129
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by ezio.auditore View Post
    Zaboravio sam još da napišem, prvi put mi se desilo da imam 3 napada za redom sa šansom gde igrač u poslednjem trenutku kad je pred golmanom dodaje loptu za asistenciju i sva 3 puta igrač promaši gol!!! Za ovih 5 sezona, kad se tako nešto desi UVEK je sledio gol, a sad 3 jedna za drugom, bez pauze i sva 3 promašaja!?
    Navikni se na to u ovoj igrici ne pobedjuje onaj kome je rečeno, već kome je suđeno...sve se ovde unapred zna...razlika u kvalitetu (mislim na raspon od 7-8 do 10) ima uticaj 1%...isto kao i naše praćenje mečeva...ne vredi nervirati se...igraj pa šta bude neka bude i navikavaj se na to da te igrica svakog dana iznenadi na prijatan ili neprijatan način ali više na ovaj drugi pomenuti...

  10. #130
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Jesi li dobio neki token preko fejsa

    Sent from my LG-P760 using Tapatalk
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

Page 13 of 18 FirstFirst ... 31112131415 ... LastLast