Page 3 of 18 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 21 to 30 of 179
Like Tree110Likes

Thread: Sezona 48 - 15. decembar - Kako vam ide?

  1. #21
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    TL ove sezone je uzas...botova gotovo da i nema,a i ako se koji pojavi ide se po 30 rundi.Uspjeli smo dovesti tek novu spicu i platili ga duplo(35 T;19 god i 2 skil poena do scauta-puno obecava).I jedan veteran DCDL(31 god-1 skil do scauta).i za njega se cak dalo 5 T.Ocekujemo da iskustvom drzi odbranu...
    KUP:haos,sve najbolje sto sam sreo do sad je tu...prosli smo dalje!
    LIGA:3 tima nase kvalitete,s ostalima se mozemo nositi...
    LS:uzas

    Pored ovog lika cemo tesko dalje.Tip je licni trener i preko noci uradi od ekipe sta pozeli.Uskoro ce prvih 11 imati u svj.klasi...LS nije osvojio od 10 nivoa,pa sad ulaze i previse...A mozda i nas pomazi neki "random"...
    Za ovu sezonu imamo nove gostujuce dresove,jos koje pojacanje(krila najpozeljnije) i to je to.Ovu sezonu cemo igrati opustenije,ama bez ikakvih ciljeva i ocekivati neocekivano...SRETNO SVIMA!
    nsretkovic and Mourinho like this.

  2. #22
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    A kad ovo vidim,nebi ni igrao vise...Razlike u kvaliteti ovih timova gotovo da i nema...




  3. #23
    Rookie
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    64
    Tokena dovoljno novca malo
    Zdreb u LS mi je vise nego dobar tako da imam lepe sanse da prodjem dalje
    Kup Jednog sam proso jedva ,a sad mi je dat slabiji lik pa cemo videti
    E sad liga nika teza nije bila Njih 7 su bolji od mene i to lepo tako da ove sezone ce biti gustooo.
    Danas docekujemo fight club bor


    Evo njegove formacija ima li neko ideju sta bi mogao za nju


    A od pojacanja planiram da dovedem DR i eventualno MC ako ne MC onda ST posto nisu mi nesto sjajni

  4. #24
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    Meni taj update odgovara, prošle sezone sam gotovo sve utakmice igrao u razmaku od 15 do 45 minuta!

    U ligi ću se opet boriti za 3-4 mesto što je već počelo da me smara. Raspoloženje, što se ove igre tiče, mi je posle dužeg vremena prilično nisko. Prvo me smorio stres oko transfera i obilaženja TL na svakih sat + što sam se jutros budio u 6 da bih kupio napadača samo da bi mi se u 6. rundi "deaktiviralo" dugme za ponude i tako sam puko 6T ni na šta + žreb + ispadanje u kupu u prvom kolu + nerešeno u prvoj utakmici lige kod kuće protiv napuštenog tima. 0:0 uprkos 10 šuteva u okvir gola naspram njegova 2 i igranjem sa igračem manje celo 2. poluvreme.



    U LŠ i ako nekim čudom prođem grupu, ukrštam se sa 2 skauta i to mi je kraj.



    Ambicije su mi da ne napustim igru na pola sezone.

  5. #25
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Ezio ako je do igre greška piši podršci da ti vrate te izgubljene tokene.
    Evo moja liga:



    A evo i prvog poraza:





    2 gola iz kornera.Smorčina ali jači je lik tako da.
    Prošli smo kup dalje:




  6. #26
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    Jeste do igre je. Obojica smo bidovali u 5. rundi, onda je u 6. on bidovao a meni je posivelo dugme i nisam mogao, kao da sam odustao rundu pre.

    Ako im i pisem, kako da im dokazem da je dugme posivelo, a da nisam sam odustao, nisam uslikao ekran!?
    Koji im je mejl?

    edit:
    Evo nasao sam tu stranu, ali ja tu nista ne kapiram!? Gde ja tu da kliknem da bih im poslao moj problem!???????? Neverovatno koliko je nepregledna strana!
    Last edited by ezio.auditore; 12-17-2013 at 07:21 PM.

  7. #27
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Nordeus Support

    Ideš na sign up dalje ako se ne snađeš javi.
    Objasni problem pošalji ID i napiši okvirno vreme kad je to bilo sve se to čuva.

  8. #28
    Rookie
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    64
    Ako vam je za utehu meni TL nikad ovakva nije bila sve mislim da je bolje uzimati preko pregovora.Puko sam 18 T i doveo jednog igraca,a pre toga 23T i doveo 3 igraca sto i nije toliko lose.Ove sezone sam puko mnogo T sledece moram se stisnuti eventualno dovesti jednog MC i ST i DC.

  9. #29
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    Jednostavno ne mogu da pobedim. Ni sa bonusom, ni sa 2 igrača više, ni sa više šuteva ni veći posedom...


  10. #30
    Rookie Mourinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Brdoviti deo Beograda
    Posts
    149
    Quote Originally Posted by ezio.auditore View Post
    Jednostavno ne mogu da pobedim. Ni sa bonusom, ni sa 2 igrača više, ni sa više šuteva ni veći posedom...
    Auuu brate..ja bih pukao ovde već Čist random...
    Bez ove pesme se ne igra tekma

    http://www.youtube.com/watch?v=d8v2TUQomZU

Page 3 of 18 FirstFirst 1234513 ... LastLast