Thread: Sezona 48 - 15. decembar - Kako vam ide?

1. #41
    Apprentice
    Aug 2013
    213
    U prethodnih 5 sezona se ne sećam da sam uopšte video nerešen rezultat 0:0, a sad u 3 kola odigram 2 takve utakmice! :/
    Inače, opet su počele povrede. Prethodne 2 sezone sam kupovao po 50T i imao sam prilično ravnomerno raspoređene povrede 10 i 11. Sad, u 5 dana sezone, 3 povrede na 3, 4 i 5 dana.

2. #42
    Rookie Mourinho's Avatar
    Mar 2013
    Brdoviti deo Beograda
    149
    Evo sad sam gledao tekmu u ligi šampiona..ja ne mogu da verujem Ovako samo Nordeus može da me iznenadi..najslabiji lik u grupi, koga su već dobili 5:1 nas pobedi sa 4:2. hahaha..Em gledam tekmu (on nije tu), em vodim na poluvremenu sa 2:0, njegov golman se povredi u 80-om minutu i nema izmene, igram sa formacijom koja "kao" ne odgovara protivnočkoj i on da 4 gola za 7 minuta hahahahahah...
    ezio.auditore likes this.
    Bez ove pesme se ne igra tekma

3. #43
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Oct 2013
    226
    U pravu si "Mou"...Juce u ligi igram protiv jednog od najslabijih timova,u 30 min.se povredi nj. golman i lik iako je pratio ne pravi izmjene nit pomjera igrace na pozicijama...Al sto je gore nj.napadac(igrac utakmice) skida rukom nama 2 kornera(sto ne znam kako je moguce)...Naravno tu smo tekmu izgubili,igrajuci na prazan gol...to je za njih sve normalno!

4. #44
    Dreamer Svajc's Avatar
    Jun 2013
    416
    Jbg...random u top formi danas...i mi poraženi sa 3:0 u ligi protiv ekipe koja je tako zabeležila prvu pobedu u sezoni. Idemo dalje

226
    Jel dobar ezio(tj. realan),da predjemo na njega?

1,582
    Ih, jedva prodjosmo neaktivnog protivnika u kupu (1:1, 1:2) e sada se sutra samo molim Bogu jer znam koliki sam baksuz da necu dobiti ovog:

Kako li je moguce da dobijem ovog ni sam ne znam... I da, naravno, nije to bio neki neaktivan tim 3 nivoa veci pa da je napravio ekipu, protivnik je konstantno aktivan i vec prvog dana sam uocio taj tim sa androida ali sam mu kasnije zaboravio ime pa me mrzelo da trazim da vec tada okacim ovde...

Liga/LS 4 0 0 odnosno 2 0 0 Liga gr: 18 0 LS gr: 4 1
    U ligi ide lagano kao sto sam i mislio jer je skoro cela od 2* Q timova, ima samo jedan ozbiljniji 5*q ali vec je napravio 2 kiksa u vidu neresenih rezultata