Page 29 of 37 FirstFirst ... 192728293031 ... LastLast
Results 281 to 290 of 361
Like Tree727Likes

Thread: Sezona 50. - 09. februar - Kako vam ide?

  1. #281
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Dobro smo i bod izvukli. LŠ je sve dalje i dalje:




  2. #282
    Apprentice Ivan Jordovic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    180
    Vazna pobeda danas u derbiju kola







    Uzgred,Zinaide mislim da sam takodje na utakmicama nekih prijatelja video cak jednog sa 24 lvl.A sto se tice TL ona je promenljiva i botovi se pojavljuju na svake 2-3 sezone,a kada se pojave onda se uzimaju za max.3-4 tokena.

  3. #283
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    A posto ja muku mucim s tim botovima vec 2-3 sezone vidjecemo pocetak slj.Il su na mom nivou takvi ludjaci tvrde glave,il ja bas nisam te srece,u zadnjih nekoliko sezona,da uzmem igraca za 3-4 T.I sam znas da sam na pocetku ove sezone pukao za jednog 50+ T i 400 mil,a neke moje runde otprije si i pratio-kamo srece da naredna sezona bude "ono",na pocetku sezone pokupi 5-6 igraca za 20-ak T-na.
    Nije da se zalim,al to je realnost...

    Nego hoce li ko odg. na ono pitanje za LS-koja momcad u 1/2 i 1/4 igra kuci a koja u gostima?Ima li takvo pravilo?Bas me to zanima

  4. #284
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    Iako smo dominirali presjece me jedan od autsajdera...a taman se zahuktali,tako da +7 ne garantira nista do kraja sezone-posto nam slijedi dosta teskih meceva




    A mislio da imam super golmana,koji do ove tekme nije dobio ocjenu ispod 7-ce...Zato ce njih nekoliko nocas za LS pod hladan tus...
    Crni likes this.

  5. #285
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Ajde barem smo prosli dalje u polufinale Lige prvaka..

    hrgamrga likes this.

  6. #286
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Zinaid Klicic View Post
    A posto ja muku mucim s tim botovima vec 2-3 sezone vidjecemo pocetak slj.Il su na mom nivou takvi ludjaci tvrde glave,il ja bas nisam te srece,u zadnjih nekoliko sezona,da uzmem igraca za 3-4 T.I sam znas da sam na pocetku ove sezone pukao za jednog 50+ T i 400 mil,a neke moje runde otprije si i pratio-kamo srece da naredna sezona bude "ono",na pocetku sezone pokupi 5-6 igraca za 20-ak T-na.
    Nije da se zalim,al to je realnost...

    Nego hoce li ko odg. na ono pitanje za LS-koja momcad u 1/2 i 1/4 igra kuci a koja u gostima?Ima li takvo pravilo?Bas me to zanima
    Verovatno onaj ko je vise bodova osvojio u grupnoj fazi takmicenja ima prednost domaceg terena u revansu. Kod mene se tako poklopilo ove sezone ali ne mora da znaci da im je to sema.

    Послато са LG-P760 уз помоћ Тапатока
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  7. #287
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Nema veze sa tim. Sema je takva da je raspored timova uvek isti. Svaka pozicija ima svoje mesto u "kosturu". Npr. prvi tim gledano od gore je B 2, drugi A 1, treci je D 2, cetvrti C 1 i tako za svaku poziciju...


  8. #288
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173




    Svaka pobeda je zlata vredna u ovoj sezoni.
    Nažalost pali smo u LŠ. Lik je pomerio utakmicu za 15 do 1 naravno nisam hteo zbog toga da ostajem budan, a svakako sam ustajao u 5 za posao tako da je imao posed iz toga stvorio šanse i prošao dalje.


  9. #289
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091


    Macva FC and Shadow like this.

  10. #290
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    Quote Originally Posted by Milan Dj. View Post
    Nema veze sa tim. Sema je takva da je raspored timova uvek isti. Svaka pozicija ima svoje mesto u "kosturu". Npr. prvi tim gledano od gore je B 2, drugi A 1, treci je D 2, cetvrti C 1 i tako za svaku poziciju...

    Hvala na odg Milane-sa zakasnjenjem.Shvatio sam tu semu,a onda na dalje,u nokaut fazi,svaki tim sa gornjeg "stepenika kostura" prvu tekmu igra kuci...jbg covjek nekad ne vidi ono sto je ocigledno
    Zanimalo me to bas jer inace volim prvo igrati u gostima,naravno ako se zavrsi kao vodeci u grupi...

Page 29 of 37 FirstFirst ... 192728293031 ... LastLast