Page 46 of 96 FirstFirst ... 36444546474856 ... LastLast
Results 451 to 460 of 953
Like Tree2354Likes

Thread: Sezona 52. - 06.April - Kako vam ide?

  1. #451
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Protivnik je bio klub od kojeg smo neznantno nesto malo jaci, a taj klub je inace zadnji u ligi sto je samo dokaz vise u kakvoj teskoj ligi igram.



    No posto nisam bio aktivan na mecu, jako sam zadovoljan minimalnom pobjedom od 1 -0 jer obicno ne ispadne dobro kad nisam aktivan..no jos jedan igrac mi se ozlijedio i to u 90 minuti i da stvar bude gora radi se o AML koji se transformira u ML po potrebi i koji je jednostavno neizostavni clan momcadi i u dvije sezone gotovo nije ni jedan mec propustio, nemam crvenih, nemam zamjene za njegovo mjesto a sutra je jos jedan tezak mec i uvecer liga prvaka tako da smo sad u gabuli i morat cemo traziti alternativna rjesenja.





    Shadow, Gushter and Volf like this.
    Sezona 27, Level 27


  2. #452
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    danas u ligi opet lagana pobjeda protiv slabog protivnika yasothon spirita pobjedili smo doma 7:0 a kao sta sam i rekao adidas je dozivio 1 poraz u 12 kolu a porazio ga je ovaj talijan vicchio bilo je 2:1 za njega a mi smo zauzeli 1 mjesto u ligi i jos uvjek smo bez poraza i samo 2 primljena gola impresivno zar ne ovo mi je najbolja sezona ikad inace sam gubio u 1 kolu a ovo sad nakon 12 kola je odlicno



    statistike utakmice posjed lopte 80:20 ucinak udaraca 64:0



    ljestvica nakon 12 kola prvi smo posto je adidas izgubio u gostima od vicchio 2:1 i imamo bolju gol razliku od satuna 44:2

    Gushter and Volf like this.

  3. #453
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    parovi osmine finala lige sampiona mi smo dobili protivnika fcjason koji je bez poraza u ligi kao i mi svakom slucaju bit ce zanimljiva utakmica glavno da ostvarimo pozitivan rezultat a prvu igramo u gostima sto je dobro a onda doma igramo na anfieldu.igra se sutra u 12:56 a druga se igra u 23 sata doma



    mi smo jaki 135.2 a on 134.4



    njegova postava igra 4-4-2



    nasa postava mi igramo 4-1-2-1-2 sa strelicama i to odlicno funkcionira

    Last edited by flydragon; 04-19-2014 at 07:50 PM.
    Gushter and Volf like this.

  4. #454
    Rookie Gushter's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    108
    Puno teža pobjeda od očekivanog, al ipak pobjeda. Mrtva utrka između tri ekipe se nastavlja i nakon ovog kola.



  5. #455
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    22
    Prošo sam u kupu, uzvratnu sam 0:2 dobio. I tu mi se ozljedio igrač. Sad je Oktisi kikso, tj. izgubio, ja dobio 0:6 i 1. sam opet. I naravno igrač mi se ozlijedio. Zasad 3 ozlijeđena igrača u isto vrijeme.


    PORUKA za Nordeus: Ponovite to i idemo na sud!
    Liverpool F.C - prva sezona

  6. #456
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Uprava NK DUNAV ILOK cestita rodjendan nasem prijatelju menadjeru NTNK i zeli mu sve najbolje kako u zivotu tako i u menadjerskoj karijeri
    Gushter, Volf, flydragon and 2 others like this.
    Sezona 27, Level 27


  7. #457
    Rookie Gushter's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    108
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Uprava NK DUNAV ILOK cestita rodjendan nasem prijatelju menadjeru NTNK i zeli mu sve najbolje kako u zivotu tako i u menadjerskoj karijeri
    Čestitke i od ekipe Killers

  8. #458
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    cestitke i od mene i od uprave liverpoola
    Aleksandar Ilok, Gushter and NTNK like this.

  9. #459
    Apprentice Volf's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Rijeka, Hrvatska
    Posts
    252
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Uprava NK DUNAV ILOK cestita rodjendan nasem prijatelju menadjeru NTNK i zeli mu sve najbolje kako u zivotu tako i u menadjerskoj karijeri
    I od Chelsea!
    Aleksandar Ilok, Gushter and NTNK like this.
    NK Kosavin


  10. #460
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Uprava NK DUNAV ILOK cestita rodjendan nasem prijatelju menadjeru NTNK i zeli mu sve najbolje kako u zivotu tako i u menadjerskoj karijeri
    I fudbalski klub Macva FS se prikljucuje cestitkama.Ziv nam bio Milane sto godinaaaa :-)
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

Page 46 of 96 FirstFirst ... 36444546474856 ... LastLast