Thread: Sezona 52. - 06.April - Kako vam ide?

252
    LIGA 15. Kolo 22.4.2014 ~ 19:22

Chelsea FC 3-0 Aminov FCbarça

Dobra tekma, bez previse dogadjaja. Stari strijelci su se ponovno aktivirali.

TABLICA - opet sam na prvom mjestu i sutra igram utakmicu protiv cetvrtoplasiranog, glavni igrac Ricardo Valdez nece nastupiti zbog suspenzije.

2,091
    Ok, igrali smo uzvratnu utakmicu osmine finala lige prvaka, prvi susret je na mome terenu zavrsio 1-1 i bilo je to veliko razocarenje jer sam imao posjed, publiku, puno sam kvalitetniji, on neaktivan itd..no ovo danas je bila jedna od najuzbudljivijih utakmica u povijesti nasega kluba, no ne zbog igraca, vec zbog servera, randoma ili kako to vec nazvati. Doslovno nevjerovatno..

Poveli smo u 5.minuti, povecali prednost u 21. minuti a protivnik smanjuje u 32.minuti. U 56. i 59. povecavamo prednost na 4-1 i naravno svatko normalan bi mislio da je stvar gotova...nisam od onih koji puno kukaju na server, top eleven, random..kukao sam samo u kupu ali ovo danas..ne znam sta bi rekao.

I tako mi dolazimo do 72.minute gdje protivnik smanjuje na 4-2..i odjednom sve se zamrznulo na par minuta...

Prmijetili su to i drugi te mi uspaniceno pisu na facebooku sta se to dogadja.. teorije zavjera su se vec u mojim glavama radjale jer nije prvi put da nekome prekinu tako mec pa ispadne sasvim drugaciji rezultat..no na moj veliki sok, decki sa facebooka mi javljaju da je rezultat 4-4..ono wtf? Ne samo da sam u 76. i 77. minuti primio golove, vec ja to uopce nisam vidio...dok je kod njih bilo 4-4 kod mene se pocelo igrati i bilo je i dalje 4-2...i bilo je bas kako su mi drugi rekli...bila je 82.minuta kada mi javljaju da je mec zavrsio..a kod mene jos traje..dakle strepnja do kraja, pa ne mogu vjerovati da se ovo dogadja, ovog lika sam trebao razvaliti, bas kao sto sam i krenio kad sam vodio 4-1.. Da ne povjerujes..

Hvala mojim divnim navijacima

Prosli smo dalje ukupnim rezultatom 5-5, zbog golova u gostima..
    flydragon, Volf, Shadow and 1 others like this.
    Sezona 27, Level 27

3. #513
    Rookie Gushter's Avatar
    Mar 2014
    Croatia
    108
    Nažalost kraj za našu ekipu u ovosezonskoj ligi prvaka. Nakon šta smo prvi susret odigrali bez pogodaka, danas je rezultat bio 1:1 i naš suparnik prolazi zbog gola u gostima. Već u 3 minuti primamo pogodak i do kraja uspjevamo postići izjednačujući pogodak što nam je nedovoljno za prolaz. Iako ove sezone nismo izgubili utakmicu u ligi prvaka ispadamo već u 1/8 finala.

Bijes zbog ispadanja u ligi prvaka naša momčad iskalila je na zadnjoj ekipi u ligi isprativši ih kući sa 10 pogodaka u njihovoj mreži. Situacija u ligi je i dalje neizvjesna, još uvijek držimo vodeće mjesto sa 3 boda prednosti, ali do kraja može biti svašta pošto je prvih pet ekipa unutar samo 5 bodova.

4. #514
    Dreamer
    Mar 2013
    Croatia
    469
    u ligi samo trpamo danas smo pobjedili doma klub iz srbije ina rezultatom 6:0 i opet drzimo vrh tablice kao i satun samo mi imamo bolju gol razliku od njega i danas je po 3 put adidas izgubio u gostima od fc stefana bilo je 4:2 za njega i tako se malo odljepili od 4 na tabeli a mi smo i dalje bez poraza jedini klub bez poraza to divno zvuci

statistike utakmice posjed lopte 61:39 ucinak udarca 50:0

ljestvica nakon 15 kola jedina smo momcad bez poraza i vodeci na tabeli sa boljom gol razlikom 59:3 ako sezonu zavrsimo bez poraza to ce bit pravo super

Gushter, Volf and Aleksandar Ilok like this.

5. #515
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Nov 2012
    Beograd, Serbia
    4,810
    Jedan je Siniša...

Volf, Macva FC and Aleksandar Ilok like this.