Thread: Sezona 52. - 06.April - Kako vam ide?

Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    njegova formaci ja i moja,njegova je 4-4-2 a moja 4-3-3,na pocetku sezone sam ga pobjedio 3:1 u gostima a sad nemam AMC jer mi je banka ga uzela zbog minusa,nadam se da cu pobjedit iako je za 0.7Q jaci od mene

4,810
    Aco znaci zamalo da pratim mec...usao sam pred kraj...

108
    Pobjeda u današnjem derbiju. Ovom pobjedom ostavili smo našeg današnjeg protivnika na -6 i sa druge je pao na petu poziciju. U ligi i dalje neizvjesna situacija jer su svi ostali suparnici ostvarili pobjede te je i dalje gužva na vrhu.
    Sutra nas očekuje novi derbi protiv ekipe Drago. U prvom našem susretu imali smo dosta problema sa njim ali na kraju smo zasluženo slavili, od tada naš sutrašnji protivnik se dodatno pojačao i igra u odličnoj formi već neko vrijeme, ali nadamo se pobjedi koja bi nas dodatno približila konačnom cilju i osvajanju naslova.

2,091
    Odigrana je 1.utakmica cetvrtfinala Lige prvaka. Bila je to prava muska utakmica.

Krenuli smo u formaciji 4-5-1V i vec u 4. minuti smo poveli. Bilo je prilika sa obje strane iako smo mi imali vise od igre i imali smo bolje prilike. Negdje u 65 minuti vec po obicaju, krecem skroz napadacki, kako ova ekipa samo i zna, uvodim dva nova igraca i mijenjam formaciju u 3-4-1-2 s tim da sam koji minut kasnije moje ML i MR prebacio na AML i AMR, znaci skroz ofenzivno. Bilo je dobrih prilika, no bome mogao sam iz pokoje kontre i da primim gol..tako da eto, sta rec, ocekuje nas uzasno tezak uzvrat i sve je moguce.

2,091
    Uf uf uf..sutrasnji protivnik u ligi..trenutno je 6. na tabeli i dosta se pojacao u zadnje vrijeme, ima 6 skauta u timu

Ne bi bilo dobro kiksnuti protiv njega, jer ATLANTA opasno puse za vratom. S njima igramo u ponedjeljak pa bi bilo dobro da zadrzimo bar 4 boda prednosti pred medjusobni duel..

469
    eto sta se desi kad sistem nastima utakmicu to je glupo izgubimo doma od talijana vicchio 0:1 i prvi poraz u 17 kolu 3 na tabeli a trebali smo da pobjedimo e jbg sad smo 2 ostali na tabeli sad 3 boda zaostatka sa satun no jos igramo s njim tamo drugi tjedan natrpat cemo mu punu mrezu sutra igramo sa slabim arenas fc koji je otkino bod bas vicchio.no to je nogomet i idemo dalje pobjeđivat do kraja sezone i onda drugi tjedan pobjedit satun i bit cemo opet 1

statistika kaze posjed lopte 68:32 a bili smo bolji od njega

ljestvica nakon 17 kola 2 smo sad posto je nastiman za njega rezultat a tebalo pobjeda za nas