Page 61 of 96 FirstFirst ... 1151596061626371 ... LastLast
Results 601 to 610 of 953
Like Tree2354Likes

Thread: Sezona 52. - 06.April - Kako vam ide?

  1. #601
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Vedran Staklenac View Post
    svi su bili odlicni sinoc,ali najljepse je sto su Zvezdu pobjedili u sred Beograda
    Sta da se radi, kada su somovi.Cibosima svaka cast
    Vedran Staklenac likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  2. #602
    Apprentice Vedran Staklenac's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    e svi su bili odlicni,ali pobjediti Zvezdu u sred Beograda je neprocjenilo sljedi Partizan

  3. #603
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Veceras ce Partizan popiti Cedevitu na ex...pa u nedelju Cibona...
    Vedran Staklenac likes this.

  4. #604
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Veceras ce Partizan popiti Cedevitu na ex...pa u nedelju Cibona...
    Bracala, svim srcem sam uz Partizan :-)
    NTNK likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  5. #605
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Hahahaha...videcemo,mozda i mi ispadnemo...hahahahaha

  6. #606
    Apprentice Vedran Staklenac's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    ma tuci ce cedevita partitzan ,tako sam cuo da je partizan oslabljen dosta a sad zivi bili pa vidjeli u svaom slucaju ocekujem izvrsnu utakmicu pa nek bolji pobjedi

  7. #607
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Hahahaha...videcemo,mozda i mi ispadnemo...hahahahaha
    Tesko, ovo osvaja Partizan.
    NTNK likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  8. #608
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Ma kakav Saric, ona camuga je lud ko struja.Kao skocimis :-)
    Evo recimo on nista do sad extra nije pokazivao, ako ostane ja sam siguran da ce u Euroligi biti prosjek teski..onaj vas Nelson je inace puno bolji igrac, nas Blass je inace igrao u klubovima D kategorije..nemam pojma sta mu bi sinoc, doduse obecao je majci Drazena Petrovica da ce uci u finale, pa je mozda imao dodatni motiv ali ono sinoc je bilo do jaja..

    A inace imate dosta loseg trenera..trtaros veliki, vidi mu se na faci, on doslovno ne zna sta da radi, on je sinoc bio navijac a ne trener.

    Mene boli to sto je ovo sinoc bilo veliko iznenadjenje a trebalo bi da bude pod normalno...veselim se kao malo dijete jer znam u kakvoj je situaciji Cibona, jbte ovo je najjeftinija momcad u povijesti, Cibona nije ni sjena sto je nekad bila i to je ono najgore, totalno su je unistili, brand grada Zagrebam sve ide totalno u guzicu, ni RK Zagreb nije vise sto je bio, sve je to velika sramota.
    Sezona 27, Level 27


  9. #609
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Evo recimo on nista do sad extra nije pokazivao, ako ostane ja sam siguran da ce u Euroligi biti prosjek teski..onaj vas Nelson je inace puno bolji igrac, nas Blass je inace igrao u klubovima D kategorije..nemam pojma sta mu bi sinoc, doduse obecao je majci Drazena Petrovica da ce uci u finale, pa je mozda imao dodatni motiv ali ono sinoc je bilo do jaja..

    A inace imate dosta loseg trenera..trtaros veliki, vidi mu se na faci, on doslovno ne zna sta da radi, on je sinoc bio navijac a ne trener.

    Mene boli to sto je ovo sinoc bilo veliko iznenadjenje a trebalo bi da bude pod normalno...veselim se kao malo dijete jer znam u kakvoj je situaciji Cibona, jbte ovo je najjeftinija momcad u povijesti, Cibona nije ni sjena sto je nekad bila i to je ono najgore, totalno su je unistili, brand grada Zagrebam sve ide totalno u guzicu, ni RK Zagreb nije vise sto je bio, sve je to velika sramota.
    Radonjic se mukica preznojavo celu utakmicu, nije znao sta ga je snaslo :-) Mlad je Saric jos ali ako ode u neki jaci klub sledece srzone moze da postane vrhunski igrac.Aco, a koji bre onaj mali u Barseloni sto igra ko lud, nisam nikada cuo za njega da igrao u Hrvatskoj?
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  10. #610
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Radonjic se mukica preznojavo celu utakmicu, nije znao sta ga je snaslo :-) Mlad je Saric jos ali ako ode u neki jaci klub sledece srzone moze da postane vrhunski igrac.Aco, a koji bre onaj mali u Barseloni sto igra ko lud, nisam nikada cuo za njega da igrao u Hrvatskoj?
    Mislio sam na Blassa a ne na Sarica, Saric je ogromni potencijal, dugo nije bilo takvog kod nas.

    Ne znam na koga mislis, neko vrijeme ne pratim bas aktivno europsku kosarku, znam da tamo igraju 2 Hrvata, Hezonja i Tomic, mozda mislis na Tomica, on je igrao u Zagrebu pa u Realu a sad je u Barci i tamo rastura
    Sezona 27, Level 27


Page 61 of 96 FirstFirst ... 1151596061626371 ... LastLast