Page 23 of 96 FirstFirst ... 1321222324253373 ... LastLast
Results 221 to 230 of 953
Like Tree2354Likes

Thread: Sezona 52. - 06.April - Kako vam ide?

  1. #221
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by BarneyStinson View Post
    A koliko recimo treba bit to da sa recimo 3 zvjezdice igrač ode na 4? I jel to moguće uopće? Imam jednog od 19 god. njega mogu trenirat još 5 god xD


    EDIT: Prebacio sam jednoga sa 3 na 4, tj. kapetana .
    Pa objasnio ti je covjek savrseno, upises podatke u kalkulator i pogledaj koliko mu treba, samo sto mislim da ti se to bas i ne isplati, sta ces koristiti zelene i crvene bustere za igraca od 3 zvijezdice, koristi ih za igrace vece kvalitete, recimo sa 4 na 5 ili sa 5 do skauta
    Macva FC and Crni like this.
    Sezona 27, Level 27


  2. #222
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    22
    Imo sam dva igrača od 4 zvjezdice i golmana od 5. Sad sam nabaco na još neke. :

    Sezona 52. - 06.April - Kako vam ide?-screenshot_2.jpg

    I današnja utakmica koja je završila prije par minuta, lagani preokret:

    Sezona 52. - 06.April - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg

    A ovo za bustere: Igrači na koje stavljam zvjezdice imaju od 19 - 25 god. Chandoan ima 19 godina i sad sam mu sa 3 zvjezdice stavio na 4. Kad uspijem na aukciju uzet nekog od bar 4 zvjezdice onda ću samo na njega.
    Last edited by BarneyStinson; 04-10-2014 at 07:00 PM.
    Volf, Macva FC, Crni and 1 others like this.
    Liverpool F.C - prva sezona

  3. #223
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Vidim neke nove face i neke stare
    Dobro nam došli
    Danas napokon pobeda:





    Sutra protiv bugarina. Kupio tokene i doveo tri skauta
    I to ni manje ni više od 26, 27 i 26 godina







    Rešio je po svaku cenu da iskoristi skaut listu višeg nivoa

  4. #224
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Shadow,daj mi sliku tih njegovih dresova,nisu mi poznati.. .
    Macva FC likes this.

  5. #225
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    31
    Nakon jučerašnjih gostovanja ovaj tjedan smo imali i jednu domaću utakmicu pred "brojnom" Torcidom koja je također ovaj tjedan dobila i novi stadion. Hajduk je u okviru lige prvaka pobijedio klub Anatoliu sa visokih 4 : 0



    A evo i trenutno stanju u grupnoj fazi lige prvaka ...



    Zatim smo pred sam kraj tjedna imali gostujuću ligašku utakmicu koju su također Hajdukovi igrača dobili sa visokih 0:4



    Nakon kompletiranoga trećega kola Hajduk je na čelu sa 100% učinkom...



    Sljedeći tjedan imamo dvije domaće utakmice. Jednu u okviru kupa , eliminacija , gdje je Hajduk u prvoj , gostujućuj utakmici slavio sa 4 : 0 . Kod kuće će neki novi momci imati priliku zaigrati i braniti tu prednost tj. povećati je još..



    Pa pred kraj tjedna imamo još jednu domaću utakmicu pred tribinama nadamo se popunjenoga Poljuda gdje će Hajduk ugostiti sedmo plasiranoga kluba lige Lava FC ...



    I evo jedan zanimljiv podatak , Hajduk je u nizu od 8 pobijeda , pokušava srušiti prošlosezonski rekord , te popraviti učinke u natjecanjima , tj. cilja se trostruka kruna ...

    Macva FC, NTNK, Volf and 2 others like this.

  6. #226
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Arad
    Posts
    6
    Great Respect

  7. #227
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    u ligi takodjer pobjeda razbili smo protivnika 6:0 igrali protiv bb cu nekog iz Tajlanda i sad smo 3 na tabeli sutra igramo protiv vicchia nekog talijana 2 na ljestvici igramo u gostima u 17:39



    ljestvica nakon 3 kola smo 3 na tabeli da smo pobjedili inu bili bismo 1 ovako smo 3 ima jos puno utakmica pred nama i svaka pobjeda je vazna



    statistika bilo je sve na nasoj strani posjed 77:23 ucinak udaraca 40:0


  8. #228
    Rookie Gushter's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    108
    Dan smo započeli sa šopingom

    Kako je naš prvi napadač u velikoj krizi i bez pogotka je u zadnjih 4 - 5 utakmica prošle sezone i prvih 6 utakmica ove sezone uz čak 2 promašena penala odlučili smo reagirati i doveli smo napadača za svega 2 tokena koji je već u prve dvije utakmice pokazao da će bit veliko pojačanje i zabio 4 pogotka.



    Doveli smo i pojačanje u obrambenom djelu, također za 2 tokena.



    U dvije današnje utakmice velika efikasnost, najprije pobjeda u ligi, gdje nakon prva 3 kola držimo vodeću poziciju bez primljenog pogotka, al prava uzbuđenja nam tek slijede.




    Nakon toga i pobjeda u drugom kolu lige prvaka, gdje trenutno držimo drugu poziciju zbog kiksa u prvom kolu, al sljedeće dvije utakmice igramo sa trenutno vodećim.




    Sutra nas očekuje veoma težak raspored, najprije gostujemo u uzvratnoj utakmici kupa gdje nam treba pobjeda za prolaz, a nakon toga gostovanje i u ligi kod po ukupnoj kvaliteti najbolje ekipe.

  9. #229
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173


    Evo slike.

  10. #230
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Juče neriješeno u ligi, tako da sam na sredini tabele. Milina.




    Za sada jedino ide u LŠ.

    NTNK, Macva FC, Gushter and 3 others like this.

Page 23 of 96 FirstFirst ... 1321222324253373 ... LastLast