Page 24 of 96 FirstFirst ... 1422232425263474 ... LastLast
Results 231 to 240 of 953
Like Tree2354Likes

Thread: Sezona 52. - 06.April - Kako vam ide?

  1. #231
    Newbie
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    11
    Nova pobjeda u ligi u preuzimanje prvog mjesta


    Danas je uzvrat u kupu, nadam se da će biti dovoljni 3-1 iz prve utakmice.


    Recite mi bi li bilo pametno da mu utreniram one on one scorer ili da mu dižem skillove samo?
    Macva FC, Gushter, Shadow and 1 others like this.

  2. #232
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Nek' vide malo kako je pratiti, a gubiti...

    Macva FC, Gushter, NTNK and 3 others like this.

  3. #233
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Jos jedan tezak protivnik je pao, oba dva gola su pala u drugom poluvremenu.





    Oh koje izenadjenje protivnik sa kojim sam se prosle sezone borio za naslov do zadnjega kola je sada drugi.

    Macva FC, Crni, NTNK and 2 others like this.
    Sezona 27, Level 27


  4. #234
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    bili smo na teskom gostovanju u italiji tacnije u firenzi gde smo pobjedili vicchio 1:2 pocelo je dobro vec u 8 min na asistenciju colchera amberg pogađa za 0:1 no domaci vec u 20 min vracaju na 1:1 strelac za domace bio je grdinic i to je bilo sve u prvih 45 min u drugom poluvremenu imali smo jos par sansi ali to je sve odlazilo preko gola i onda konacno u 67 min sallaku se sjurio sam s golmanom i donosi vrijednu pobjedu od 1:2 i tako mu nanesli 1 poraz u prvenstvu ovom pobjedom smo trenutno vodeci u prvenstvu jos se kasnije 2 utakmice tako da u slucaju pobjede satun ksn protiv yasothon spirit bit cemo 2 ako izgube ostajemo prvi sutra imamo 2 utakmice a prva je u ligi prvaka igramo sa slabasnim fc gog u 17:27 a onda kasnije opet igramo ovaj put u ligi takodjer sa slabasnim arenas fc u 20:27



    statistike kazu opet na nasoj strani posjed 47:53 ucinak udaraca 20:50



    ljestvica 4 kolo prvi smo trenutno

    Macva FC, Crni, NTNK and 4 others like this.

  5. #235
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Stvarno je bolje ne pratiti... Oproštaj od kupa.

    NTNK, Gushter and Volf like this.

  6. #236
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Sigurna pobjeda i u uzvratu kupa, nakon 4-1 u prvoj na gostovanju smo pobijedili sa 5-0 i ukupnim rezultatom 9-1 prosli dalje i to protiv proslogodisnjeg osvajaca kupa



    Crni, Gushter and Volf like this.
    Sezona 27, Level 27


  7. #237
    Rookie Gushter's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    108
    Danas je dovedeno još jedno pojačanje, ovaj puta za 4 tokena. Ovime najvjerovatnije završavamo sa pojačanjima za ovu sezonu, iako je na početku bilo u planu dovest jednog kvalitetnog MR/AMR igrača, ali kako do sada nismo ni jednog kvalitetnog igrača tih pozicija vidjeli na TL odlučili smo ostati sa našim trenutnim igračem koji iako ima samo 3 zvijezdice igra u vrhunskoj formi.



    U kupu smo u uzvratnoj utakmici u gostima došli do pobjede od 4:0 i ukupnim rezultatom 7:3 idemo dalje.




    U ligaškoj utakmici došli smo do boda na teškom gostovanju i tim rezultatom pali smo na treće mjesto. Sutra nas očekuje još jedna teška utakmica sa trenutno četvrtoplasiranom ekipom koja ima isti broj bodova kao i mi, al prije toga idemo na gostovanje kod vodeće momčadi u našoj skupini lige prvaka.


    Crni, Aleksandar Ilok and Volf like this.

  8. #238
    Newbie
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    11
    Nego za nas koji smo prosli kup kad se igra sljedeca tekma sutra ili preksutra?

  9. #239
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Mislim da 13. igramo, dakle u nedjelju.
    Sezona 27, Level 27


  10. #240
    Rookie
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Zadar, Hrvatska
    Posts
    97
    Polet je danas ispao iz Kupa. Nakon 2:2 u gostima, doma smo isto odigrali 2:2, te ispali nakon penala.

    Kako sam jučer odradio 15 sati, nemam toliko vrimena za pratiti utakmice, niti za proučiti tapatalk. Za par dana ću staviti pokoju sliku s utakmicama i tabelama.

    Ostanite dobro, i sretno u svim natjecanjima!
    Crni and Volf like this.

Page 24 of 96 FirstFirst ... 1422232425263474 ... LastLast