Page 31 of 96 FirstFirst ... 2129303132334181 ... LastLast
Results 301 to 310 of 953
Like Tree2354Likes

Thread: Sezona 52. - 06.April - Kako vam ide?

  1. #301
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    31
    Šesto kolo je djelomično bilo uspješno , zasjenile su ga ozlijede , više u nastavku ...

    Prvo smo igrali šesto kolo lige gdje smo ugostili momčad yzoo i slavili sa 3 : 0 , veoma lijep rezultat i tako zadržali prvo mjesto




    Kup je veoma dobro prošao , veoma iznenađujuće. Išli smo u goste i deklasirali domaćina sa 8 komada u njihovoj mreži , ali ta utakmica je zasjenila i to dvije ozlijede






    Sedmo kolo lige idemo u goste


    Zatim idemo u goste u sklop grupne faze Lige prvaka



    A evo i dalje nastavljamo sa 100 % učinkom od 14 pobijeda , te gol razlikom 58 : 5 , danas smo zabili 11 golova a primili 0.

    SAMO HRABRO

    NTNK, Gushter and Aleksandar Ilok like this.

  2. #302
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Bravo momci,bravo...
    Sutra je novi dan,cekaju nas nove pobede...
    Crni, Tomislav Cacija and Volf like this.

  3. #303
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Jutarnje razgibavanje je dobro prošlo, mada je loše počelo. Promašen penal, pa primljen gol,ali popravljeno u nastavku.



    Evo i tabele. Bolje da je slikam sad kad sam na prvom mjestu nego kad se kompletira kolo, a ja skliznem...


  4. #304
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Nova pobjeda u kupu i sa ovom pobjedom smo i zvanicno prosli u drugi krug natjecanja, sad je jedino pitanje hocemo biti prvi ili drugi.





    No danas u 18.20 nas ceka novi strasno teski mec, protivnik je ekipa Diana FC koja je prosle godine bila treca u zajednickoj ligi i nas stari znanac i veliki suparnik.

    Macva FC, Crni, Gushter and 3 others like this.
    Sezona 27, Level 27


  5. #305
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    22
    Jel zna neko jel mi pametno stavljat igrača kojeg sam kupio odma u sastav danas? Igram u 21:28. 4 tokena potrošena, al sam ispraznio džep i to dobro, nadam se pobjedama da gurnem pare na 100k, a onda će mi sponzor dat. Evo i kupovina:

    Sezona 52. - 06.April - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg

    Igrač:

    Sezona 52. - 06.April - Kako vam ide?-screenshot_2.jpg


    Inače bi ga stavio umjesto Pohizeka, evo i njega, on će se umirovit ove sezone...igra dobro:

    Sezona 52. - 06.April - Kako vam ide?-screenshot_3.jpg


    Što se tiče kupovine, zasad stajem s njom. Trebao mi je DC i dobio sam ga. . Nemam zamijenu još na svim pozicijama, ali ako se ko ozlijedi onda ću bit prisiljen na kupovinu.
    Macva FC, Crni and Volf like this.
    Liverpool F.C - prva sezona

  6. #306
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    A cuj prije sam tako radio pa nije bilo bas dobro, ove sezone sam odlucio novopridoslice da polako uvodim u tim, tako da vjerovato ti ili ne imam cak 4 skauta u rezervama a igraju mi igraci sa 4 zvijezdice koje nemam potrebe uopce da vadim iz tima jer igraju odlicno. Uvjezbaj ih imalo, odigraj koju prijateljsku da vidis kako se igrac ponasa, da li je pojacanje odmah ili ipak treba vremena da se uklopi. Eto moj golman od 4 zvijezdice je poceo ove sezone odlicno da brani, prve dvije bas i nije odusevljavao
    Sezona 27, Level 27


  7. #307
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    22
    Odigro sam prijateljsku i dobro je odigro. Ovi su poveli, Stošić izjednačio i Chandoan promašio penal u 60-oj. Ošlo se na penale di sam dobio 4:2. Jedini promašaj je bio od pojačanja.

    Dobro je, sad se valjda uigrao pa bi ga mogao staviti protiv Real Madrida. Očekivao sam ovo, teška pobjeda jer su mi igrači bili umorni. Sad idu na odmor, a ja idem nać još jedan zeleni i onda ću je odmorit sve.


    To jest - igrat će 2 poluvrijeme.
    Liverpool F.C - prva sezona

  8. #308
    Rookie
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Zadar, Hrvatska
    Posts
    97
    Nakon lošeg starta u sezonu, Polet je uspio skupiti par pobjeda.



    Očekujemo napredak na ljestvici pošto smo osnažili momčad novim pojačanjima.








    (uzet kao rezerva)





    Prvi sam dobio slobodne dane, pa ću do četvrtka uživati malo u Zadru.
    BarneyStinson, Crni, Volf and 3 others like this.

  9. #309
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Iskoristi odmor kvalitetno.
    Volf, Aleksandar Ilok and hrgamrga like this.

  10. #310
    Apprentice Volf's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Rijeka, Hrvatska
    Posts
    252
    Evo nakon izbivanja oko tjedan dana iz kluba zbog vaznog putovanja, vratio sam se i zatekao lijepu atmosferu.

    LIGA
    Pozicija - 3
    Zanimljivosti - Igramo veceras oko 21:00, a prvih pet na tablici su odigrali utakmicu, dakle..


    1.Kolo


    2.Kolo


    3.Kolo


    4.Kolo


    5.Kolo


    6.Kolo



    LIGA PRVAKA
    Pozicija - 4
    Zanimljivosti - Igram za 30-ak minuta protiv Mikail Joyu FC, trenutno treceg, dok drugi igra protiv prvog .. da vam sve bude jasnije pogledajte tablicu .. u obzir ide samo pobjeda!


    1.Kolo


    2.Kolo


    3.Kolo



    POJACANJA
    Osim onih na pocetku sezone danas sam uspio dovesti jos trojicu, sto znaci da ovu sezonu vise ne trosim pare..







    Jako sam zadovoljan pocetkom sezone u prvenstvu, kup sam ispao odmah sto sam nazalost i zelio jer nisam imao dovoljno vremena za sva natjecanja, razocaran sam jedino zbog LP, ali jos uvijek postoji sansa. Moram posebno pohvaliti AMC-a kojeg sam doveo na pocetku sezone. Valdez igra fantasticno, a u jednoj je utakmici cak upisao 4 pogodtka i 1 asistenciju. Od veceras u prvenstvu trebali bi zasjesti na prvo mjesto i nadam se prolazu dalje u LP!
    Last edited by Volf; 04-14-2014 at 04:21 PM.
    Macva FC, Gushter, NTNK and 2 others like this.
    NK Kosavin


Page 31 of 96 FirstFirst ... 2129303132334181 ... LastLast