Thread: Sezona 52. - 06.April - Kako vam ide?

Apprentice Volf's Avatar
    Apr 2014
    Rijeka, Hrvatska
    252
    Gubimo u 15. minuti 0-2, pomislio sam da smo ispali, ali onda krecemo! Do kraja poluvremena 2-2, a u 51. 3-2 vodimo. Vjerovao sam u prolaz, ali samo do 72. kada Mikail Koyu FC postavlja rezultat na 3-3 i nakon samo par minuta na 3-4. Odlicna utakmica, ali ne za mene.

2,091
    Dakle upisana je nova pobjeda u ligi na gostovanju protiv starih rivala, zlata vrijedna pobjeda jer sutra igramo protiv drugoplasiranog i protiv uvjerljivo najjaceg tima u ligi paje bodovni razmak i dalje 4 boda sto znaci da u slucaju poraza i dalje cemo biti na prvom mjestu (mada o porazu ne razmisljamo )

Krenuli smo sa formacijom 4-4-2

No nije pocelo dobro, nakon pocetnog ispitivanja snaga i vecinom borbe na sredini terena, domacin prvi dolazi do vodstva u 25. minuti. Pred kraj poluvremena mijenjamo malo taktiku pa ML i MR guramo naprijed na pozicije AML i AMR no do poluvremena se rezultat nije mijenjao.

Promijenili smo taktiku te umjesto jednog napadaca stavljamo DMC i igramo u 4-5-1 V style.
    Cim se krenilo sa centra, nas napadac Pesic radi pravi slalom prema protivnickom golu, u trku je prosao cijelu obranu Diane i donosi nam u 46. minuti izjednacenje.

Taktika ostaje ista no u 58. mijenjamo jednog MC a u 77. minuti radimo pokazalo se kljucnu izmjenu i promjenu taktike. Upravo mijenjamo tog DMC za jednog AMC koji je rezerva i koji bas ne pokazuje dobre partije no zbog ozljeda nekih igraca nismo imali izbora, dakle igramo veoma ofanzivno, totalno napadacki i upravo taj igrac, AMC Ruiz u 83. minuti rjesava mec predivnim pogotkom sa 25.metara.

I dalje smo 100% u ligi sto se ni u snu nismo nadali.

Kao sto vec rekoh, veoma vazna pobjeda jer sutra igramo derbi svih derbija, protiv starih rivala ATLANTE ujedno i najkvalitetnijeg tima liga, za skoro 4 ocjene je jaci od mene i bit ce jako jako tesko, bio bi iskreno zadovoljan i bodom.

Dakle ako izgubimo priblizit ce nam se na bodd zaostatka..a to nije dobro, no pobjedom cemo pobjeci na velikih 7 bodova prednosti stoga je sutrasnja utakmica od velikog znacaja i trebat cu potporu svih mogucih navijaca

Last edited by Aleksandar Ilok; 04-15-2014 at 05:39 PM.
    Volf, Crni, Gushter and 4 others like this.

4,810
    Evo danasnjih rezultata i stanje na tabeli...
    Primili smo prvi gol u prvenstvu ove sezone,smrc,smrc... :'(

Shadow, Crni, Gushter and 3 others like this.

5. #315
    Dreamer
    Mar 2013
    Croatia
    469
    opet remi ko i jucer nevjerovatno pa dokle vise taj sistem ide sa nastimavanjem rezultata cjelu utakmicu smo dominirali imali prilika i nijednu da zabije ovim remijem smo ostali 3 na tabeli ima se jos puno igrati u ligi svaki bodovi su vazni.a u ligi sampiona igramo kasnije u 23:28 protiv fc gog idemo po potvrdu 1 mjesta jer je as orca pobjedila 1:0 Barcelonu i sad barca i orca imaju po 6 bodova a mi imamo 9 u slucaju pobjede cemo se odljepit na 6 bodova nedostiznih i bit blizu osvajanju 1 mjesta u skupini

statistike posjed je opet bio na nasoj strani 42:58

ljestvica nakon 7 kola 3 na tabeli zbog remija ko i juce

Crni, Gushter, Volf and 3 others like this.

6. #316
    Rookie Gushter's Avatar
    Mar 2014
    Croatia
    108
    Danas smo na rasporedu najprije imali domaću utakmicu u sklopu četvrtog kola lige prvaka i došli do teško izborene ali vrijedne pobjede te i dalje držimo prvo mjesto u našoj skupini.

U ligi utakmica protiv znatno lošijeg protivnika, iako smo se prvo poluvrijeme mučili, u nastavku su se naši igrači raspucali i doveli nas do još jedne visoke pobjede.

Sutra nas najprije očekuje uzvrat kupa, gdje se naš protivnik pojačao u odnosu na prvu utakmicu, no vjerujemo u dobar rezultat i prolaz u sljedeću rundu, u ligi imamo gostujuću utakmicu gdje se nadamo nastavku pozitivne serije.
    NTNK, Volf, Crni and 3 others like this.

7. #317
    Apr 2014
    252
    Potvđeno prvo mjesto za sada! Ali samo 1 bod prednosti, bit ce napeto.
    Guerra se odlicno iskazao sa hattrickom, a Valdez je potvrdio moje pohvale!

NK Kosavin

8. #318
    Nov 2012
    4,810
    Aleksandar Ilok,flydragon,Gushter,Volf,Crni,Tomislav Cacija,BarneyStinson,hrgamrga,Macva FC drz' te se braco...ostalo je jos puno da se igra...

9. #319
    Dreamer
    Mar 2013
    Croatia
    469
    ma naravno jos smo daleko od kraja puno je bodova u igri
    Crni, BarneyStinson and hrgamrga like this.

10. #320
    Dreamer
    Mar 2013
    Croatia
    469
    jos i ovo se desi 1 poraz u ligi sampiona od fc goga pa jbt vise sistem takav taj niti ne gleda nit nista ima slabi tim nevjerovatno tog lika sam dobio 3:2 u gostima i sad doma izgubim 1:2 strasno umjesto da uzmemo 3 boda mi izgubimo

statistike utakmice

i sad je ovakvo stanje na tabeli jos uvjek smo 1 ali tog lika sam trebo dobit po prilikama 4:2 bi bilo za mene