Page 63 of 140 FirstFirst ... 1353616263646573113 ... LastLast
Results 621 to 630 of 1399
Like Tree3209Likes

Thread: Sezona 53. - 04.Maj - Kako Vam ide?

  1. #621
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Drž'mo se braćo...
    Kad je najteže,nas je najviše...
    Tako je baticeee

    Ne daj se Srbijo
    NTNK, Volf and Vedran Staklenac like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  2. #622
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Otarasiću se ovih slobodnih agenata i pokupovati ove kao bolje

  3. #623
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Evo dosli smo i do polusezone, danas smo u ligi pobijedili 3-1, da nismo pred kraj primili taj gol, polusezonu bi zavrsili na 1.mjestu. Murica, tim koji nas je neki dan doslovno razvalio, danas je kiksao, pa sad iako sa Milanom imamo istu gol razliku i isti broj bodova, oni su na prvome mjestu a mi na drugome.







    Danas smo u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka odigrali impresivnu gostujucu utakmicu protiv tima jaceg od nas, pobijedili smo sa cak 3-0 i vrlo vjerovatno se plasirali dalje. Nas najbolji napadac se ozlijedio u 11.minuti pa smo uradili zamjenu, usao je Szajcz i zabio hat trik.







    U kupu smo nakon 12 sezona igranja, po prvi put se plasirali u cetvrtfinale natjecanja, sutra igramo prvu utakmicu u gostima protiv tima koji je podjednake kvalitete kao i ja. Bit ce ovo zanimljiv mec.



    Shadow, Macva FC, NTNK and 3 others like this.
    Sezona 27, Level 27


  4. #624
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Evo dosli smo i do polusezone, danas smo u ligi pobijedili 3-1, da nismo pred kraj primili taj gol, polusezonu bi zavrsili na 1.mjestu. Murica, tim koji nas je neki dan doslovno razvalio, danas je kiksao, pa sad iako sa Milanom imamo istu gol razliku i isti broj bodova, oni su na prvome mjestu a mi na drugome.







    Danas smo u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka odigrali impresivnu gostujucu utakmicu protiv tima jaceg od nas, pobijedili smo sa cak 3-0 i vrlo vjerovatno se plasirali dalje. Nas najbolji napadac se ozlijedio u 11.minuti pa smo uradili zamjenu, usao je Szajcz i zabio hat trik.







    U kupu smo nakon 12 sezona igranja, po prvi put se plasirali u cetvrtfinale natjecanja, sutra igramo prvu utakmicu u gostima protiv tima koji je podjednake kvalitete kao i ja. Bit ce ovo zanimljiv mec.



    Aco ,kakve su ti ostale ekipu u kupu? Imas li sanse da ga osvojis?

    Ne daj se Srbijo
    Volf and Vedran Staklenac like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  5. #625
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Paa u kupu je samo jedan klub jaci od mene a od dosta timova sam samo nesto malo jaci, eto vidis i ovog protivnika sljedeceg, tek nesto malo sam bolji, mislim da nije ni vrijedno spomena, dok recimo u Ligi prvaka, dijametralno suprotna situacija tu sam jaci samo od par klubova, svi ostali su bolji, no vidis i sam da sam danas u gostima odrao jednog jaceg, tako da to puno ni ne znaci rekao bih.
    Macva FC, NTNK, Volf and 1 others like this.
    Sezona 27, Level 27


  6. #626
    Dreamer BojanTE's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    358
    Boli me glava nesto i stegnut sam a sutra se mora u skolu ima jos malo do kraja pa da cas okacim slike.

    Liga Sampiona protiv jaceg protivnika 1:1 to je to sad samo da ne primimo gol i cao,poz.


    Liga - znalo se da ce lagana pobeda,0:7.
    Last edited by BojanTE; 05-18-2014 at 07:14 PM. Reason: Stavio sam link slike

  7. #627
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Evo kako liga ide:











    Toplo hladno ali držimo se.
    U kupu smo pukli ko zvečke:





    Ova drug utakmica je objasnila, kao da su igrali samo jednom nogom

  8. #628
    Apprentice Baresi's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    192
    Više ni jednu pobedu ne pripisujem sebi unapred,i evo danas rezultata..u lš 6:0...i sada u ligi 5:0 odlična igra cijeloga tima...i dakle na polovini sezone stvari stoje ovako,prvi smo na tebeli,iza nas su Kreteni i još dva aktivna tima sa bodom,pet i sedam bodova manje od nas,u drugoj polovini sezone ostaje samo da potvrdimo manje-više odlične rezultate iz prve sezone i po prvi put u istoriji kluba uzmemo neku titulu.



    Tabela:



    Dakle na polovini sezone skor 11-1-1...taj jedan neočekivan ali ubedljiv poraz,i remi u derbiju lige u prošlom kolu sa Kretenima...u ligi šampiona takođe odlično,prvo mjesto u grupi i lak protivnik u osmini...danas pobjeda i verovatno obezbijeđeno učešće u četvrtfinalu...imamo najkvalitetniji tim u ligi šampiona,ali ne želim da potcijenim ostale...

    Toliko za noćas od mene,pozdrav do početka druge polusezone.

  9. #629
    Apprentice Vedran Staklenac's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    druga pobjeda u nizu,tko bi rekao sa ovom momcadi svaka mi cast

    tablica trenutno,ali borit cu se do zadnjeg kola za visi nivo ili cu odustat

  10. #630
    Newbie Haris Karac's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    26
    I tako, u ekipi imam 5 povrijedjenih igraca.. iako mucim muku da bar nekoga izlijecim, iz dana u dan sve vise i vise povrijedjenih