Page 95 of 116 FirstFirst ... 45859394959697105 ... LastLast
Results 941 to 950 of 1154
Like Tree2174Likes

Thread: Sezona 54 - 1.Jun - Kako Vam ide?

  1. #941
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Korak blizi finulu LS :-)

    Idemo Mačvaaaaaaa
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  2. #942
    Apprentice Vedran Staklenac's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    u ligi sam neki dan remiziro 0:0 odigrao uz dominaciju i igraca vise,li nema veze danas sam pobjedio Bulevar sa 1:0 koji mi je izravan konkurent za naslov i pobjegao mu na 7 bodova,sutra sljedi Skoro kojeg sam vec svladao 9Q slabiji tim od mene i igram doma
    Volf likes this.

  3. #943
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Pao je i Fk Zrak, veoma neugodan protivnik koji nas je u prvome dijelu prvenstva pobijedio sa 2-1 na nasem terenu, istim rezultatom smo mi njemu sad uzvratili i nakon pete uzastopne pobjede u prvenstu napokon smo tamo gdje nam je i mjesto a to je prvo mjesto na ljestvici. Crvena Zvezda je kiksala na domacem terenu protiv neugodnog Adisa i izgubila utakmicu.







    Prava utakmica za nas je pocela tek u 61.minuti, do tada smo vodili sa 2-0 ali primamo pogodak, igralo se otvoreno sa obje strane no ipak smo mi imali prilicnu terensku inicijativu, najbitnije je da smo neokreznuti prosli na ovom neugodnom gostovanju i preuzeli prvo mjesto.

    A sad lose vijesti, naime jedan napadac mi je vec neko vrijeme ozljedjen a ostali napadaci nikako da udju u formu, vec nekoliko kola ne mogu da zabiju pogodak, sreca da su drugi igraci u formi.

    Danas smo igrali dvije prijateljske utakmice i dvije ozljede, ozlijedio nam se golman a jos gore od toga, ozlijedio nam se nas prvi napadac koji je i usao u golgetersku krizu nakon prve ozljede koje je imao. Nasli smo se sad u velikim problemima pred veoma vazne meceve koji nam slijede.

    Sutra igramo protiv kluba koji je iz nekog meni nepoznatog razloga, stavio dva DC od iza pa igra u nelegalnoj formaciji, da li je namjerno ili ne..ne znam, uglavnom znamo se od prosle sezone a cak i u takvoj nelegalnoj formaciji, ima nekoliko pobjeda a Crvena Zvezda ga je jedva dobila sa jednim golom razlike, dakle oprezno sutra po 6. pobjedu u ligi, Crvena Zvezda nece kiksati sutra jer ima laganog protivnika, tako da ni mi ne smijemo kiksati..a prekosutra je nas medjusobni ogled koji bi mogao rijesiti prvaka..

    To bi bilo to, uprava i igraci NK Dunav Ilok veceras ide na gradski trg kako bi popratili utakmicu desetljeca nase reprezentacije pa i ovim putem zelimo poslati podrsku nasim deckima u Brazilu. SRETNO VATRENI!!!!
    Sezona 27, Level 27


  4. #944
    Apprentice Vedran Staklenac's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213

    igrac kojeg sam doveo prije 3 dana se ozljedio i to na 17 dana e pa Nordeus jebi si mater,brisem igru na tom profilu jer niste normalni,u 2 dana 7 povreda,debili samo da tokene moram trosit ali nisam namerno sam maksimalno otpustio broj igraca tako da sad imam 3 rezerve i sve 3 ozljeđene naravno....fakat komedija,cjele sezone ni jedna povreda i sad nesmijem ni trening radit da se opet neki ne polomi na jedno 8 mjeseci

  5. #945
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    pobeda sto se tice lige, sa 8-1 u gostima, obezbedjena titula sto se tice lige ali fail sto se tice LS, na domacem terenu samo 3-3, stim da smo gubili 0-2, dosta smo bolji od protivnika ali nazalost to veceras nije imalo ulogu sada nas ceka tesko gostovanje u drugoj utakmici polufinala LS prekosuta uz nadu da cemo uspeti da pobedimo jer nam sada ni neresen rezultat ne igra ulogu

    Sezona 54 - 1.Jun - Kako Vam ide?-ls.jpg
    Macva FC, Volf and Crni like this.

  6. #946
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Pobeda u derbiju :-) Postalo je gusto na vrhu I ovu je mozda odlucujuca utakmice jer Deportivo nema gde vise da kiksne osim protiv Lavova.Tako da navijamo za remiiiii :-)Hvala navijacima, posebno Milanu koji me je podrzao sa oba njegova kluba

    Idemo Mačvaaaaaaa
    Volf, Aleksandar Ilok and Crni like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  7. #947
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Matori,znas me...kad sam kod kuce maximalna podrska...
    Macva FC, Volf and Crni like this.

  8. #948
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Matori,znas me...kad sam kod kuce maximalna podrska...
    Iz 1-1 -

    Idemo Mačvaaaaaaa
    Crni likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  9. #949
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Napred Mačvaaaa...
    Ja verujem...
    Aleksandar Ilok and Crni like this.

  10. #950
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Napred Mačvaaaa...
    Ja verujem...
    Bice jebeno, imam jos jednu tesku utakmicu ali on mora sutra da kiksne da bih se ja mogao nadati tituli.Ma ima da ih DEREMMMMMM DO TITULEEEE:-)

    Idemo Mačvaaaaaaa
    Aleksandar Ilok and Crni like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

Page 95 of 116 FirstFirst ... 45859394959697105 ... LastLast