Page 96 of 116 FirstFirst ... 46869495969798106 ... LastLast
Results 951 to 960 of 1154
Like Tree2174Likes

Thread: Sezona 54 - 1.Jun - Kako Vam ide?

  1. #951
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Reci samo kad igras pa da povedem ekipe da navijamo...
    Macva FC and Aleksandar Ilok like this.

  2. #952
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    I meni javi isto tako, kod mene jos sutra krecenje pa cu imati vise vremena
    Macva FC likes this.
    Sezona 27, Level 27


  3. #953
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Evo ovako, znam da nema veze nikakve sa ovom igricom, ali ja ne zelim da dijelim internetski prostor sa ovakvim govnima, stoga dokle god je jedno malo govno kojeg svi znamo ovdje na ovome forumu, ja necu vise pisati, barem ne na ovoj temi i mislim da nisam sam..Protiv ovakvih stvari se treba boriti svim silama, a ja bi to podrzao kada bi dijelio internetski prostor sa takvim govnetom.







    Volf, Macva FC and Mr BlackMan like this.
    Sezona 27, Level 27


  4. #954
    Apprentice Vedran Staklenac's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Evo ovako, znam da nema veze nikakve sa ovom igricom, ali ja ne zelim da dijelim internetski prostor sa ovakvim govnima, stoga dokle god je jedno malo govno kojeg svi znamo ovdje na ovome forumu, ja necu vise pisati, barem ne na ovoj temi i mislim da nisam sam..Protiv ovakvih stvari se treba boriti svim silama, a ja bi to podrzao kada bi dijelio internetski prostor sa takvim govnetom.







    Aco podzavam te ovaj sto je piso to na komentarima jos sam u soku i muka mi je
    Volf likes this.

  5. #955
    Apprentice Vedran Staklenac's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    Kolodvorska 14 Donji Miholjac dodji BojanTE cekam te da vidim koliko si velik i to mi reci u lice
    Volf likes this.

  6. #956
    Apprentice Vedran Staklenac's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    dodji pa ces cuti,probaj to sve meni u lice reci a ne da se ko picka skrivas iza racunala,dodji licem u lice da te vidim
    Aleksandar Ilok and Volf like this.

  7. #957
    Apprentice Volf's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Rijeka, Hrvatska
    Posts
    252
    Slazem se sa Acom i također cu ulaziti ovdje samo da provjerim je li ovaj nacist među nama kažnjen BANOM, a tek ako i kada bude kažnjen ću se vratiti.

    I da ne bude bas previse offtopic imam jednu slikicu za doticnog pa nek uziva u pogledu

    Izvoli..
    NK Kosavin


  8. #958
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    mrzim rasizam u svakom pa i najmanjem vidu, sramota i tuzno da se na taj nacin pokazujem ''ljubav'' prema klubu, zemlji, naciji, veri ....
    Aleksandar Ilok, Volf and Macva FC like this.

  9. #959
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Posto je svoje bolesno ponasanje prenio i na ovaj forum, jos prije nego sam ja ista napisao, mislim da ovdje ne treba puno razmisljati sta sa njim..
    Volf and Macva FC like this.
    Sezona 27, Level 27


  10. #960
    Apprentice Baresi's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    192
    Quote Originally Posted by Volf View Post
    Slazem se sa Acom i također cu ulaziti ovdje samo da provjerim je li ovaj nacist među nama kažnjen BANOM, a tek ako i kada bude kažnjen ću se vratiti.

    I da ne bude bas previse offtopic imam jednu slikicu za doticnog pa nek uziva u pogledu

    Izvoli..
    To ga boli poraz pa jadan od muke ne zna šta će,nema prvog mesta pa osuo psovke neke

    Isto čisto da ne bude offtopic,noćas u ligi važna pobjeda,opet minimalna,ali opet pobjeda,2:1 držimo i dalje prvo mjesto i udaljavamo se od pratioca,titula je skoro sigurno u našim rukama.
    Volf, Aleksandar Ilok and Macva FC like this.

Page 96 of 116 FirstFirst ... 46869495969798106 ... LastLast