Page 45 of 62 FirstFirst ... 35434445464755 ... LastLast
Results 441 to 450 of 620
Like Tree1199Likes

Thread: Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?

  1. #441
    Apprentice Mr BlackMan's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    233
    Quote Originally Posted by Luka Vujovic View Post
    Ljudi ima li neko neki zuto-crni dres za razmenu, dajem dres neke od repki ?
    e moze ovaj?

    koma ludi likes this.
    FC Real United


  2. #442
    Rookie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    126
    Razbusise nas...
    Ima jos nade
    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-screenshot_31.jpg
    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-screenshot_32.jpg
    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-screenshot_33.jpg
    Sreca pa su ove devojcice iz sredine terena dobile 2. zuti obe pa cemo nabaviti neke druge igrace na transferu danas da bi ih zamenili
    NLAM FC
    Sezona 9- Nivo 9

    Cup WINNERS: 2
    Champions League WINNERS: 1
    League WINNERS: 5

  3. #443
    Rookie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    126
    Quote Originally Posted by Mr BlackMan View Post
    e moze ovaj?

    Imam
    koma ludi likes this.
    NLAM FC
    Sezona 9- Nivo 9

    Cup WINNERS: 2
    Champions League WINNERS: 1
    League WINNERS: 5

  4. #444
    Rookie koma ludi's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Zagreb,Hrvatska
    Posts
    59
    Quote Originally Posted by Mr BlackMan View Post
    e moze ovaj?

    ok može

  5. #445
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    pobeda u LS od 5-1 na svom terenu, prekosutra revans ali smatramo da smo prosli dalje u LS i tako smo ponovili proslogodisnji uspeh plasiranja u polufinale LS. ova sezona je losija od prosle zbog kupa ali ako osvojimo LS onda cemo biti zadovoljni, pogotovo sto su ove sezoni drugaciji trofeji

    veceras se igra jos utakmica lige, ocekujemo pobedu i da zadrzimo +7 u odnosu na tim na 2. mestu , mislim da ce i taj tim imati sve pobede do kraja sezone te ce nam najvazniji mec biti za par kola kada budemo igrali izmedju sebe.
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

  6. #446
    Apprentice Урош Уки Миленковић's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Leskovac, SRBIJA
    Posts
    169
    Nereseno u 1. utakmici 1/4 finala LS, igrali smo kod kuce, ali pored mnogo sansi i 8 suteva ka golu, dok on nije imao nijedan u 2. poluvremenu, nismo uspeli da ostvarimo veci uspeh od toga, kojim nikako nismo zadovoljni.

    Sezona 3, Nivo 3
    Pobednik Lige: 3 puta (S1, S2, S3), Drugo mesto u Ligi: 1 put (S3)
    Pobednik Kupa: 1 put (S1), Drugo mesto u Kupu: 1 put (S2)
    Pobednik LS: 1 put (S3)
    Omega FC

  7. #447
    Newbie Sergej Sljuka's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Belgrad
    Posts
    31
    Ja ne razumem one referale.Prvo imam ono za medijski savetnik popunjeno 24/32,a kada udjem pise mi da mi jedan prijatelj ima 23,drugi 17,treci 5 i tako dalje.Drugo,ono za Poslovnu skolu tj.za transfere mi pise da imam 7/10 a jedna prijatelj mi ima 7,drugi 4 i treci 4.Ako neko moze da mi objasni,da se vise ne mucim da ulazim na svakojake profile

  8. #448
    Newbie Sergej Sljuka's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Belgrad
    Posts
    31
    Ja ne razumem one referale.Prvo imam ono za medijski savetnik popunjeno 24/32,a kada udjem pise mi da mi jedan prijatelj ima 23,drugi 17,treci 5 i tako dalje.Drugo,ono za Poslovnu skolu tj.za transfere mi pise da imam 7/10 a jedna prijatelj mi ima 7,drugi 4 i treci 4.Ako neko moze da mi objasni,da se vise ne mucim da ulazim na svakojake profile,jer ipak je to veliki broj tokena

  9. #449
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    vise nenormalno ovo sranje u derbiju izgubim i dozivim 1 poraz od ostrave fc 1:0 a posjed mi je 63:37 za mene pa daj jos sam i jaci od njega ja sam 150 on 145 dokle vise ide ovo sranje sramota jest da smo ostali 1 na tabeli ali ovo je ziva katastrofa a imam bolji tim od njega nek ide sve ljepo u nesto i to iz duplog kornera izgubim nek ukinu taj dupli korner to je bzvz to u realnom fudbalu nema



    evo statistike



    evo bolji tim imam od njega sramota



    a evo sad tabele zbog glupog poraza 17 kolo 1 bod umjesto da smo pobjedili i vratili plus 4 oni nastimaju poraz


  10. #450
    Newbie Sergej Sljuka's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Belgrad
    Posts
    31
    Ovde gledano i nemas nesto mnogo bolji tim od njega,osim sto si imao veci posed(sto nije merilo)i veci broj suteva u gol,ostalo je bilo izjednaceno ili bolje za njega.Tako da je ovo sasvim cista pobeda,nzm sto se nerviras
    Aleksandar Ilok likes this.

Page 45 of 62 FirstFirst ... 35434445464755 ... LastLast