Page 22 of 62 FirstFirst ... 12202122232432 ... LastLast
Results 211 to 220 of 620
Like Tree1199Likes

Thread: Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?

  1. #211
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Pirova pobjeda u uzvratu kupa, nakon 4-0 iz prve, nismo uspjeli preokrenuti rezultat



    Crni, koma ludi and Volf like this.
    Sezona 27, Level 27


  2. #212
    Apprentice Baresi's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    192
    Bem im mamu onu musavu najgoru...evo prvi put da ih ja psujem,izvinjavam se moderatorima unapred.

    Da l' su bre oni normalni,od kako je počela sezona imao sam 50-ak crvenih koferčića,i sve povreda za povredom bre,dao sam preko 60 do sada za oporavak igrača,i u najvažnijem meču oni me unište,dokle bre više?



    Evo vidite,bukvalno sam ga sabio sa formacijom sa 3 napadača,mrdnuo nije,5 kolosalnih šansi sam imao do 30 minuta,vodio 1:0,u 31 mi povrijedi jednog igrača i moram da ostanem sa 2 napadača pošto ih ukupno imam 3 u timu...ali šta je bitno,da od 31 do početka drugog poluvremena nije htjelo da mi izvrši izmenu,i to je on iskoristio i zabio mi gol,smanjio na 2:1...ipak i tako sa igračem manje u 43. minutu zabijamo za 3:1 i ostavljamo sve otvoreno u nastavku utakmice. Ubacujemo AMC-a umjesto napadača i prelazimo na 3u-1-2s-2u-2 opet ekstra-ofanzivno i opet imamo dominaciju,ali šta ćeš mutav je ovaj random,u 56 mi se i ubačeni amc povređuje i nemam više koga da ubacim u napadu,dajemo gol u tom 56 minutu,ovoga puta izmena ulazi malo ranije,samo 7 minuta joj je trebalo i od 63. igramo sa 2 dmca ali idemo presing po cijelom terenu,i tada,sa takvom formacijom ga razbijamo,mali lopta neće pa neće...i završava 4:1 on ide dalje zahvaljujući golu u goste koji je postigao dok je igrao sa igračem više...ovo je i meni nauk da uvijek imam punu klupu,makar bili igrači sa 1 zvezdicom...da sam imao još jednog st-a ili amc-a kunem se da bih mu uvalio još 2 komada samo tako....ovako ostaje žal...

  3. #213
    Rookie Misa Omaleni Gajic's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    67
    Ja nebmogu da verujem... desilo mi se sada da sam prodao igraca pise da je otisao za 12 mil (7 sam nivo) a pare nisam dobio I nema poruke kobga je potpisao... svaka im cast
    Volf likes this.

  4. #214
    Apprentice Volf's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Rijeka, Hrvatska
    Posts
    252
    Jucer dvije pobjede. U ligi s 8-0, a u LP s 3-0. Hvala navijacima.





    Danas smo odigrali i cetvrtu ligasku utakmicu i prvi put ove sezone pokazali slabosti. Ipak sve je zavrsilo dobro preokretom.



    Tablice izgledaju ovako..





    Veceras nas ceka uzvrat u Kupu nakon pobjede 3-0..



    Igramo u 20:39 pa ko moze neka dodje.

    Ja se ispricavam sto slabo pratim vase meceve, ali ove dane nisam bas aktivan.
    Ivan Jordovic, Crni and NTNK like this.
    NK Kosavin


  5. #215
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    pobjeda danas u ligi pobjedili smo ostravu fc 1:0 i drzimo 3 mjesto nakon 4 kola 2 boda ali zanimiljivo je to da je na vodecoj poziciji slab klub sa samo 2 zvezdice i eto ti nerealnosti igre da tako slab klub moze bit na prvoj poziciji.



    statistike



    tabela 4 kolo

    Ivan Jordovic, Crni and NTNK like this.

  6. #216
    Apprentice Урош Уки Миленковић's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Leskovac, SRBIJA
    Posts
    169
    Danas smo igrali samo jednu utakmicu, kako smo u Kupu ispali vec u pretkolu. Tu utakmicu smo otvorili fantasticno, sa 2 gola u prvih 30 minuta, ali je onda usledila igra na sredini terena sa retkim sutevima, uglavnom iz velike daljine i zavrsila se sa 2:0.



    Tabele za sada izgledaju ovako:

    Liga:



    Liga Sampiona:

    Volf, Ivan Jordovic and Crni like this.
    Sezona 3, Nivo 3
    Pobednik Lige: 3 puta (S1, S2, S3), Drugo mesto u Ligi: 1 put (S3)
    Pobednik Kupa: 1 put (S1), Drugo mesto u Kupu: 1 put (S2)
    Pobednik LS: 1 put (S3)
    Omega FC

  7. #217
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    16
    За сада толико. Тајкун следеће сезоне...
    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-dostignuca.jpg
    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-dostignuca-1.jpg

  8. #218
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Prvenstvo 4.kolo

    Sjajan mec ispracen goleadom...





    KUP Kvalifikacije - 2.utakmica

    Nakon kiksa u gostima (nisam prisustvovao utakmici),kod kuce smo objasnili...



    Volf and Crni like this.

  9. #219
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Bog otac za sada...

    Crni likes this.

  10. #220
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    pobeda u ligi protiv solidnog protivnika, 4-0, pun stadion iako smo povecali cene karata, malo popravljamo budzet.

    cekamo sutra da vidimo protivnika u kupu, valjda nam se nece zalomiti najjaci , i ovim uspehom smo zadovoljni, izbacili smo igraca 5 lvl koji je bio aktivan i trenutno je prvi u svojoj ligi, izbacili smo i igraca 4 lvl koji je takodje bio aktivan, tako da smo malo iznenadjeni dosadasnjim partijama nasig igraca. dobro ce nam doci i sto se tice finansija 2 utakmice vise u kupu.

    neki rezultati u kupu su mi zeleni, sta to moze znaciti ?

    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-kupz.jpg



    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-kupz1.jpg
    Crni likes this.
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

Page 22 of 62 FirstFirst ... 12202122232432 ... LastLast