Page 58 of 62 FirstFirst ... 8485657585960 ... LastLast
Results 571 to 580 of 620
Like Tree1199Likes

Thread: Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?

  1. #571
    Rookie Немањићи ФК's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    105
    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-screenshot_2.jpg

    С` обзиром да нисам био у могућности да пратим овај меч, задовољан сам. Мада је искрено резултат могао да буде и са мало већом разликом. Ал` добро сад. Битно је да полако остварујемо циљ, да ове сезоне освојимо лигу - непоражени.

    Менаџмент клуба Немањићи ФК дугује посебну захвалност навијачу на данашњој утакмици. Подршка једног тако великог клуба, као што је "NK Dunav Ilok", за наш клуб (који је још у развоју), свакако много значи. Хвала, још једном!

    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-screenshot_1.png

  2. #572
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Bitno je da su vratili na staro, a valjda ce se naci i neki slobodan igrac :-)

    Idemo Mačvaaaaaaa
    Otkad je to vec tako, barem kod mene sad ima puno vise igraca nego prije kroz sezonu, nadam se samo da to nisu sad tako zamislili, prvih par dana da bude onako kako je bilo ove sezone, a kasnije normalno.
    Macva FC, Sergej Sljuka and NTNK like this.
    Sezona 27, Level 27


  3. #573
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Немањићи ФК View Post
    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_2.jpg 
Views:	32 
Size:	46.1 KB 
ID:	26294

    С` обзиром да нисам био у могућности да пратим овај меч, задовољан сам. Мада је искрено резултат могао да буде и са мало већом разликом. Ал` добро сад. Битно је да полако остварујемо циљ, да ове сезоне освојимо лигу - непоражени.

    Менаџмент клуба Немањићи ФК дугује посебну захвалност навијачу на данашњој утакмици. Подршка једног тако великог клуба, као што је "NK Dunav Ilok", за наш клуб (који је још у развоју), свакако много значи. Хвала, још једном!

    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_1.png 
Views:	32 
Size:	23.1 KB 
ID:	26296
    Hvala ti, pratio bi ja i puno vise ali jednostavno ne stignem, stisle neke obaveze, a u nedjelju bi trebao na more pa me nece biti dobrih 10 dana a za to se pobinuo sinek koji je razbio tablet
    Sezona 27, Level 27


  4. #574
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    VRACENA TITULAAAA , pobeda u derbiju protiv Juventusa od 2:1 :-))). Hvala puno navijacimaaaa

    Idemo Mačvaaaaaaa
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  5. #575
    Apprentice Урош Уки Миленковић's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Leskovac, SRBIJA
    Posts
    169
    Jos jedna laka pobeda, idemo ka gol razlici 150, ali tesko jer se sastajemo sutra sa 3, a poslednjeg dana Lige sa 8, dok vodeci klub FC ne posustaje i gotovo sigurno ce osvojiti Ligu jer igra sa dva poslednja tima Lige. Sutra je i finale LS, pa se nadamo tom peharu, da imamo i njega.





    Ovo je moj protivnik sutra, mislim da cu igrati 4-1-4-1, moj tim je jaci, verovatno necu biti tu tada :/ ali neka sugestija bi dobro dosla.

    Sezona 3, Nivo 3
    Pobednik Lige: 3 puta (S1, S2, S3), Drugo mesto u Ligi: 1 put (S3)
    Pobednik Kupa: 1 put (S1), Drugo mesto u Kupu: 1 put (S2)
    Pobednik LS: 1 put (S3)
    Omega FC

  6. #576
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Sada smo malo Brazil :-)

    Idemo Mačvaaaaaaa
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  7. #577
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Uff teska, teska pobjeda u ligi protiv nelegalne formacije..oba dva gola smo dali sa 25 metara, evo uostalom slika govori vise od 1000 rijeci







    Jos sutra bod protiv drugoplasiranog i liga je nasa
    Sezona 27, Level 27


  8. #578
    Apprentice TheMahe97's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Posts
    157
    Približio se kraj još jedne sezone, za mene 19-ta. Ovako stoje stvari, nije baš idealno ali dobro je, uvijek može i bolje i gore, ja zadovoljan.
    Jedini trofej koji bi ove sezone mogli smjestiti u naše vitrine je titula Lige Šampiona. Došli smo do finala iako nismo polagali neke velike nade u to ali eto.



    U ligi za sada smo na drugoj poziciji i to je maksimalno što možemo osvojiti jer prvoplasirana ekipa ima 14 bodova više 2 kola prije kraja. Međutim, ako loše odigramo preostale utakmice možemo izgubiti i tu 2. poziciju jer igramo protiv timova koji trenutno zauzimaju 5. i 6. mjesto na tabeli.



    Protivnik u finalu Lige Šampiona je veoma jak i po ocjenama a i samim tim što je došao do finala. Pošto se igra sutra u 10 h (ujutru) neću moći pratiti meč ali nadam se pobjedi, motiviramo igrače prije utakmice i nadamo se najbokjem ishodu.



    LP

  9. #579
    Newbie Biby's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Kragujevac,Srbija
    Posts
    1
    Pozdrav.Nov sam na forumu,ja sam 5 sezona 2 sam u ligi a ispao sam u polufinalu lige šampiona a u kupu na samom početku.Evo slika:





  10. #580
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Biby View Post
    Pozdrav.Nov sam na forumu,ja sam 5 sezona 2 sam u ligi a ispao sam u polufinalu lige šampiona a u kupu na samom početku.Evo slika:




    Zivo zdravo

    Idemo Mačvaaaaaaa
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

Page 58 of 62 FirstFirst ... 8485657585960 ... LastLast