Page 59 of 62 FirstFirst ... 9495758596061 ... LastLast
Results 581 to 590 of 620
Like Tree1199Likes

Thread: Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?

  1. #581
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Cestitam momci na osvajanju liga xD
    Liverpool ove sezone obnavlja ligu tako da nema niceg znacajnog kod nas. Pozdrav sa Sv. Stefana

  2. #582
    Rookie Немањићи ФК's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    105
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Hvala ti, pratio bi ja i puno vise ali jednostavno ne stignem, stisle neke obaveze, a u nedjelju bi trebao na more pa me nece biti dobrih 10 dana a za to se pobinuo sinek koji je razbio tablet
    Ma, neka je on tebi živ i zdrav! Kupiće se tablet.
    PS. Želim ti lep provod na letovanju!
    Macva FC, NTNK and Aleksandar Ilok like this.

  3. #583
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    kako sam napisao pre 2 nedelje vezano za protivnika koji nam moze konkurisati u LS tako je i ispalo, u finalu LS ove godine su 2 tima koja imaju 5 trofeja od prosle sezone, oba tima su osvojila svoje lige ali profej LS moze nositi samo jedan, nadamo se da cemo to biti mi

    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-ls.jpg

    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-protivnik.jpg

    Sto se tice lige situacija je nepromenjena, 24 pobede bez poraza ili neresenog, osvojena liga pre 2 koga i trenutno se nadamo da cemo uspeti pobediti i u preostale 2 i zavrsiti ovu sezonu sa 26-0-0
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

  4. #584
    Newbie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    22
    Koje su formacije dobre za napadacki stil igre,a koje za defanzivni...cisto da vidim koje su efikasnije,da cujem druga misljenja?

  5. #585
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    La Decima je u našoj vitrini ..



    A večeras ćemo nadam se overiti i titulu u ligi ..

  6. #586
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    Bravo Svajci...i svima ostalima naravno...
    Liga br. 14 kod mene osigurana...jucer smo dobili Spagnu u najzanimljivijoj utakmici sezone,nakon sto smo 2 puta gubili,a danas je opet kiksao...a mi dobili


    Svajc, NTNK, zokiruma and 1 others like this.

  7. #587
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Quote Originally Posted by Zinaid Klicic View Post
    Bravo Svajci...i svima ostalima naravno...
    Liga br. 14 kod mene osigurana...jucer smo dobili Spagnu u najzanimljivijoj utakmici sezone,nakon sto smo 2 puta gubili,a danas je opet kiksao...a mi dobili


    Svaka čast druže ..

  8. #588
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226

    Wink

    A veceras najveci ispit do sada,finale LS protiv kluba sa viseg nivoa lige,no mislim da nismo bez izgleda



    Njegov tim...



    Real Madrid C.F.



    Hendikep je sto nam najbolji stoper Holth ima parne zute i nece igrati finale-ujedno on je i kapiten tima...no nadam se da ce ostatak ekipe pokazati zube...

  9. #589
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    nakon jucerasnje golijade nad slabim klubom i danas je trebala bit golijada jer igrali smo jutros u gostima sa slabim klubom te pobjedili 1:4 ali opet nam slab igrac zabio gol i to sa 2 zvezde al ne sa duplog kornera vec normalno izveden korner i gol ali u 19 min domaci igrac sa 2 zvezde prolazi moje igrace i dobiva kazneni udarac a ovaj moj zuti karton ali na svu srecu moj je golman obranio te nije realiziran pogodak i onda kad sam vodio 3:0 zabiju mi za 3:1 u 81 min iz tog kornera ali na kraju zabijemo gol u 86 min za 1:4 to opce nebi trebali zabijati to slabi igraci gol nego bez golova ali ovaj je imo samo 12 igraca trebalo je bit registrirano 3:0 za mene a ipak smo igrali a recimo drugi nisu igrali automatski im je registriralo 3:0 za njih ali nemojmo se s tim zanemarivat nego vazno da je pobjeda tu i kolo prie kraja imamo titulu osiguranu jos samo potvrdit sutra doma sa slabom ekipom i ode titula na anfield opet mi smo 1 igrali tako da ove ostale utakmice se igraju posle 16 sati



    statistike



    ovaj igrac mi je zabio s dve zvezde



    pretposljednje 25 kolo jos sutra i gotov je 27 nivo te prelazimo u 28 sa osvojenom titulom

    zokiruma likes this.

  10. #590
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    Quote Originally Posted by flydragon View Post
    nakon jucerasnje golijade nad slabim klubom i danas je trebala bit golijada jer igrali smo jutros u gostima sa slabim klubom te pobjedili 1:4 ali opet nam slab igrac zabio gol i to sa 2 zvezde al ne sa duplog kornera vec normalno izveden korner i gol ali u 19 min domaci igrac sa 2 zvezde prolazi moje igrace i dobiva kazneni udarac a ovaj moj zuti karton ali na svu srecu moj je golman obranio te nije realiziran pogodak i onda kad sam vodio 3:0 zabiju mi za 3:1 u 81 min iz tog kornera ali na kraju zabijemo gol u 86 min za 1:4 to opce nebi trebali zabijati to slabi igraci gol nego bez golova ali ovaj je imo samo 12 igraca trebalo je bit registrirano 3:0 za mene a ipak smo igrali a recimo drugi nisu igrali automatski im je registriralo 3:0 za njih ali nemojmo se s tim zanemarivat nego vazno da je pobjeda tu i kolo prie kraja imamo titulu osiguranu jos samo potvrdit sutra doma sa slabom ekipom i ode titula na anfield opet mi smo 1 igrali tako da ove ostale utakmice se igraju posle 16 sati



    statistike



    ovaj igrac mi je zabio s dve zvezde



    pretposljednje 25 kolo jos sutra i gotov je 27 nivo te prelazimo u 28 sa osvojenom titulom

    cestitke

    nego ako mozes, lupi nekada neki zarez ili tacku cisto da lakse procitam sta napises
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

Page 59 of 62 FirstFirst ... 9495758596061 ... LastLast