Page 6 of 51 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast
Results 51 to 60 of 501
Like Tree1171Likes

Thread: Sezona 56 - 27.Jul - Kako vam ide?

  1. #51
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Evo i nas u klubu 10

    Idemooo Mačvaaaa
    Ja jos malo 11M

    Sutra zreb za Kup...ajde vise dodji da ukrstimo koplja...

  2. #52
    Apprentice Урош Уки Миленковић's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Leskovac, SRBIJA
    Posts
    169
    Jos jedna pobeda od 9:0 u Kupu i prolaz dalje sam 18:0. Mozda mi se sreca smesi ove sezone?

    Sezona 3, Nivo 3
    Pobednik Lige: 3 puta (S1, S2, S3), Drugo mesto u Ligi: 1 put (S3)
    Pobednik Kupa: 1 put (S1), Drugo mesto u Kupu: 1 put (S2)
    Pobednik LS: 1 put (S3)
    Omega FC

  3. #53
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    bem ti vise kup taman sam jutros sve igrace kupio a fali im 2 ili 3 skila do 160 i ispadnemo u 1 kolu ma sramota nisam pratio jer nisam stigo jebes vise kup ni nordeus nastima odma sam znao da ce to tako bit



    statistike



    ovako je izgledalo ja imam sve 5 zvezda osim jos jedan mi nedostaje ali smo spremni za sezonu

    Macva FC likes this.

  4. #54
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Visoka pobjeda i u uzvratu kupa

    Sezona 27, Level 27


  5. #55
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    Prosao dalje u kupu, imao sam 2 pobede od 2-0, sledeci protivnik je lvl +1 ali nije nesavladiv, trebalo bi ga proci, po kvalitetu je ispod nas.

    liga je bolja nego prosle godine jer ima samo jedan prijateljski klub, vise aktivnih igraca i ujednaceni su timovi, doduse dovoljno za 2. mesto jer 1. uzimam ja, samo je pitanje kolika ce biti prednost u odnosu na 2. tim.
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

  6. #56
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    16
    Нова сезона нови проблеми. Цела лига је састављена од играча који су један ниво јачи од мене. Добро сам одрадио прелазни рок али шта то вреди када су они увек у предности. Могу у сваком тренутку да купе играча за једну звездицу јачег квалитет.
    Нордеус мафија
    Sezona 56 - 27.Jul - Kako vam ide?-mafia_-_mafia.jpg
    Macva FC, NTNK, zokiruma and 2 others like this.

  7. #57
    Apprentice Урош Уки Миленковић's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Leskovac, SRBIJA
    Posts
    169
    Pa, oni to resavaju tako sto ti skaut dovodi i igrace od 7*, pa je to "posteno".
    Danas su, naravno, izvucene Lige i vec sam pobedio 3. najjaceg u njoj, dok sam 2. po jacini u celoj Ligi ali siguran sam u osvajanje, u Kupu igramo protiv +1 levela, ali je slabiji, tako da verovatno prolazim.

    Sezona 3, Nivo 3
    Pobednik Lige: 3 puta (S1, S2, S3), Drugo mesto u Ligi: 1 put (S3)
    Pobednik Kupa: 1 put (S1), Drugo mesto u Kupu: 1 put (S2)
    Pobednik LS: 1 put (S3)
    Omega FC

  8. #58
    Rookie Gushter's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    108
    I u uzvratu kupa sigurna pobjeda.



    Protivnik u sljedećem kolu je sa našeg levela, ali izgleda neaktivan igrač, tako da vjerujemo u prolaz.

    Odigrana je prva ovosezonska utakmica u ligi prvaka, iako nam se u ranoj fazi povrijedio igrač i prije nego smo stigli obavit izmjenu naš protivnik postiže pogodak, do kraja susreta uz par promjena formacije dolazimo do uvjerljive pobjede.



    Danas smo saznali i protivnike u ligi, i na prvi pogled imamo najjaču ekipu, ali kako smo i mi znali uzimati lige puno jačim ekipama, neželimo se zaljetat i oprezno moramo shvaćat sve protivnike. Inače već sutra igramo sa jednim od glavnih rivala a kako nećemo uspjet ispratit utakmicu, nadamo se da će naša ekipa i bez managera na krilima navijača doći do pobjede.
    Prvu ligašku utakmicu igramo nešto kasnije.

  9. #59
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    na otvaranju lige pobjeda u gostima protiv deformat United tj robota pobjedili smo 0:6 al liga nikad slabija svi 12 klubova je slabo s po 2 zvezde ili 3 zvezde osim nas i ovog amfiloxos a jedan ima 1 zvezdu ja sam 155 jak a amfiloxos je 151 znaci da sam najjaci u ligi od svih protiv ovog cu se borit samo ostalo sve golijade ce bit znaci opet bi mogo osvojit ligu jos veceras 1 kolo doma takodjer liga sampiona protiv tatoooo fc



    statistike ucinak udarca u 0:150 u jednom je trenutku bilo 0:300



    tabela 1 kolo jos se kasnije igraju ostali susreti


  10. #60
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Krecemoooo Sto se lige tice, samo jedna bas jaka ekipa Napoli a ostale su onako, srednja žalostA sto se kupa tice, to bi bilo to :-) Salu na stranu, bice u najavi dve dobre utakmice ali prednost je na njegovoj strani. Srecno svima

    Idemooo Mačvaaaa
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

Page 6 of 51 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast