Page 70 of 107 FirstFirst ... 2060686970717280 ... LastLast
Results 691 to 700 of 1066
Like Tree1585Likes

Thread: Sezona 60-16. Novembar - Kako vam ide?

  1. #691
    Dreamer Mateo Šimunović's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    373
    Aha preko painta to sam pito hvalaa

  2. #692
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    auuuuuuuu dije sad Zinaid
    Tu sam Vedrane...
    Kako bi rekli oni iz NORDEUSA vjerovatno njegovi igraci nisu imali srece ili im je bio los dan...ma malo sutra...Na te odgovore davno sam navikao...Ajde zato ce ga u uzvratu "pocijepati"...
    NTNK nebi imao toliko trofeja da nema stalno takav tim kakav ima...
    Ne kazem ja da ne igra taktika i zalaganje menadjera i neka razlika izmedju odlicnog i scaut tima(odnosno 4-5Q) je nikakva...ali sve preko toga kvalitet tima mora da se naplati...
    Vjeruj meni,a sjetit ces se ovoga za nekoliko sezona,kada dodjes na najvisi nivo,a nisi daleko od toga,da "kvalitet tima" igra...
    Eh tu gore,vrlo dobro se zna da svega 5-6 timova dijele titule,a sve ostalo je ispod ili su samo prolaznici u njihovim ligama...
    Last edited by Zinaid Klicic; 12-05-2014 at 07:21 AM.
    Crni, NTNK and vedran boca juniors like this.

  3. #693
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Pa eto, sam si rekao da nisi 6-7 sezona kupio tokene, al si ih zato tada nabudžio da budu legende i oni sad polako padaju sa zvezdicama...
    Sa 35 tokena po sezoni teško da možeš svetsku klasu da napraviš, a kamo li legendu... Čak i da kupiš 11 mladih igrača blizu skauta za po token, ostane ti 24 tokena... Za 24 tokena možeš da kupiš 25 zelenih kofera, svaki dan dobiješ po jedan od prijatelja, to je 28+25=53... Nek odigraš maksimalan broj utakmica u sezoni, a to je 52, dobiješ još 52 zelenih za izmene u toku utakmice... 53+52=105... Sa 105 zelenih koferčića po sezoni možeš da se slikaš, to nije dovoljno da jednog skauta pretvoriš u svetsku klasu...
    Nemam ja nista protiv,samo hocu reci da je meni apsurd dati 20-ak T za omladinca ako mogu na TL pokupiti za svega nekoliko odlicnog talenta koji isto napreduje a brzo ce u scaute...
    A ako si imalo pratio,moj tim nikad nije bio u legendama,Ronaldo je prva u historiji...prosle dvije sezone,otkad igram najvisi nivo lige,prvih 11 su bili zvijezde,3 sezone prije toga svj.klasa...Znaci svake sezone su gubili * i ponovo je dobivali...
    A sve prije toga Steepenwolf sam imao odlican ili scaut tim,osvajao sam trofeje protiv jacih ali i gubio ih od slabijih...random me je pogadjao kao i svakog...sto vrlo dobro znaju stariji clanovi foruma...

    A to sto kazes za T i zelene kofercice u toku 1 sezone si apsolutno u pravu,ali kad nadjem vremena sve to,ja imam u plusu za svega 2-3 h dnevno
    Ono sto ja hocu ustvari reci,je da smo svi mi,u nekoj mjeri,zarazeni sa T11 i nema toga koji je sutra prestao kad izgubi od nekog "krs" tima...a rekao je danas DOSTA...
    Pa zasto bi ja onda gubio vrijeme na ovo ponekad glupo "sranje"...da budem prolaznik u ligama i da me .ebe NORDEUS,ako mogu napraviti jak tim i nesto osvojiti,pa onda ako ce da me .ebe,neka i .ebe...???

    Ali OK,ti imas neku svoju politiku vodjenja tima,i ja to postujem,ali vidjet ces kako to ide kada naidju teze lige...
    Last edited by Zinaid Klicic; 12-05-2014 at 07:48 AM.
    Macva FC, Crni and NTNK like this.

  4. #694
    Dreamer Cmex's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    311
    Kao na treningu
    ..

    Crni, NTNK and Macva FC like this.

  5. #695
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Cmex sta ti igras jbt...ja ove sezone jedva budjavih 8:0...
    Cmex, Macva FC and Crni like this.

  6. #696
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Prvenstvo 18.kolo

    Cmex, Macva FC and Crni like this.

  7. #697
    Dreamer Cmex's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    311
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Cmex sta ti igras jbt...ja ove sezone jedva budjavih 8:0...
    4-4-2 i ne boli glava... :P

    Ne stvarno sam efikasan do zla boga..

    Vidakovic-Palacio nemam reci...
    Macva FC likes this.

  8. #698
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Koji je to fudbal,americki?
    Cmex and Macva FC like this.

  9. #699
    Dreamer Cmex's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    311
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Koji je to fudbal,americki?
    Pa neeee znammmm...

    Danas ocekujem bar 7+ u ligi... :P
    Macva FC likes this.

  10. #700
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Svaka cast...samo cepaj...
    Macva FC likes this.

Page 70 of 107 FirstFirst ... 2060686970717280 ... LastLast