Page 27 of 107 FirstFirst ... 1725262728293777 ... LastLast
Results 261 to 270 of 1066
Like Tree1585Likes

Thread: Sezona 60-16. Novembar - Kako vam ide?

  1. #261
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Mateo Šimunović View Post
    Meni je glupost sto je top eleven iz Srb a nema Srbskih klubova a ima nekih iz pripizdine?Zastoo?Nepitam zbog sebe nego mi glupo to
    Mogli su makar neke retro dresove da stave... Recimo ovako nešto...


  2. #262
    Dreamer Mateo Šimunović's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    373
    Sto se meni tice svejedno mi iz hrv sam al opet vjv najvise igraca ima iz srbije i umjesto da zadovolje njih oni seru sa retard dresovima i grbovina neki put bas jadno od njih

  3. #263
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Mateo Šimunović View Post
    Sto se meni tice svejedno mi iz hrv sam al opet vjv najvise igraca ima iz srbije i umjesto da zadovolje njih oni seru sa retard dresovima i grbovina neki put bas jadno od njih
    Kod mene na serveru najviše ima igrača iz Indonezije, Malezije, Vijetnama, Turske, Egipta... tek po neko iz Evrope... Al' mogli bi neke retro dresove iz ex-Juge, sve ove jače timove... Partizan, Zvezda, Dinamo, Hajduk, Velež, Sarajevo, Željo, Rijeka, Olimpija, Vardar, Budućnost, OFK Beograd, Vojvodina, Radnički Niš... da ne nabrajam dalje... ne moraju grbove da stave na dres, nek izmene malo i niko im ništa ne može, kao u PES...
    t11_fan likes this.

  4. #264
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    @Steppenwolf bar možeš kreirat slične dresove ali znam da to ipak nije to-original.
    Nordeus radi previše loših stvari vezanih za igru u zadnje vrijeme, ništa pozitivno zasad.
    Ex top eleven player


  5. #265
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    @Steppenwolf bar možeš kreirat slične dresove ali znam da to ipak nije to-original.
    Nordeus radi previše loših stvari vezanih za igru u zadnje vrijeme, ništa pozitivno zasad.
    Ma, ne možeš ih ni kreirati... nemaš normalne boje, plavu, zelenu... znači, ništa Dinamo, Budućnost, Olimpija...

  6. #266
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    A dobro, mislio sam konkretno na Partizanove dresove, ali istina, malo je boja i malo mogućnosti, to je i logično (poslovno XD) - prisiljavaju nas da kupujemo njihove dresove, a i grbove...
    Ex top eleven player


  7. #267
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Tako je to kad su ti prijatelji kluba zivuce legende

    Sasvim nenadano i neocekivano, danas smo od bratskog kluba NTNK dobili predivan komplet dresova od Zenita, ovdje je sad suvisno bilo sto napisati, osim..jedno VELIKO HVALA

    Decki (Macva i NTNK) znaju koliko mi je stalo do plavih dresova, eto sad imamo i nesto sluzbenih dresova i ovo ce nam samo biti motivacija u ovoj igrici da postizemo sto bolje rezultate i da se jednom na bilo koji nacin, pokusamo oduziti..

    Zbog najnovijih dogadjanja oko kluba, uprava NK Dunav Ilok jednoglasno je izglasala prijedlog da se NTNK i Macva FC sluzbeno proglase bratskim klubovima



    veliki respect Aco a i jos veci NTNK Unitedu na lijepom poklonu svaka ti cast covjek na mjestu,a Sinisa (MACVA) ljudina isto
    samo nikako da tebe NTNK pobjedim a sa Macvom me jos vise strah odigrat prijateljsku
    Aleksandar Ilok, NTNK and Shadow like this.

  8. #268
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Malo da se hvalim

    Attachment 33050
    pa kud bas BvB sad cu plakat od tuge sto moram stedit 2 mjeseca pare da si kupim garnituru od njih šmrc,šmrc

  9. #269
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Hvala na savjetu, dosad nikad nisam bio primoran koristiti pregovore jer mi je prosjek na aukcijama bio 3 tokena po igraču što je prilično jeftinije. Muka mi iovako potrošiti 9-10T po igraču, a kamoli išta više kad imam 35 po sezoni. Trenutno ukupno imam 60-70, treba mi nekoliko igrača, tako da ću se strpiti još malo što s aukcijama, a dotada pokušavam dovesti nekoga (mlađeg) pregovorima.


    +
    Jel puno dat za ovog igrača 11 tokena? Trenutna ponuda mi je 10 sveukupno (0 za vlasnika) ali on traži da blago podignem ponudu što bi me koštalo dodatni token (prodajna cijena). Nisam siguran da li da ga dovedem ili ne. Nikad nisam potrošio toliko tokena za jednog igrača, mislim da mi je 6 ili 7 osobni rekord...
    Attachment 33028
    moje ponude u pregovorima nikad ne odbiju odma nemoralnu posaljem 5-7 tokena redovno dajem
    ali poludim kad mi neko posalje za mog ponudu samo pare a jbte ponudi bar 2-3 tokena da razmislim

  10. #270
    Newbie
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    33

    Sezona 60-16. Novembar - Kako vam ide?

    Ima li neko ovde da je level 40? Ili 41 da mogu da trgujem sa njim

    I kad ce vise omoguciti pregovore na telefonu da mogu da vidim?

Page 27 of 107 FirstFirst ... 1725262728293777 ... LastLast