Page 60 of 177 FirstFirst ... 1050585960616270110160 ... LastLast
Results 591 to 600 of 1765
Like Tree3834Likes

Thread: Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?

  1. #591
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Danas smo napokon imali lak zadatak, dosta slab klub, jedan od dva slaba u mojoj ligi, i velika pobjeda, sad opet slijedi serija teskih meceva.



    PepG, Macva FC, t11_fan and 3 others like this.
    Sezona 27, Level 27


  2. #592
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    U kupu rutinski koliko treba, u ligi ulazimo polako u seriju, sutra u LS prva mec lopta za osminu

    FC Red Star 🏆🏆🏆
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-uploadfromtaptalk1419351877133.jpg  

  3. #593
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Ovo je bio početak moje specijalnosti za golove u kasnim minutama, bilo je još takvih utakmica, nemam sve screenshot-ove.
    OMA tim je prošao ovu rundu kupa. OMA liga kreće od sljedeće sezone iz početka s nivoa 1 pa da znate da se možete uključiti. Pravila: 35t/sezoni, obavezni screenshotovi aukcija, tokeni i paketi se smiju dobiti samo iz infrastrukture, u utakmicama ili od prijatelja. Na taj način smo željeli maksimalno izjednačiti količinu resursa u svakom timu tako da bi neke druge stvari došle do izražaja.
    Prošle sezone bih bio prvak da sam bio aktivan cijelu sezonu, na početku sam ubijao, 11 pobjeda zaredom, 46-0 gol razlika, na kraju završio 5.
    Shadow, Macva FC and Crni like this.

  4. #594
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    11
    Pozdrav svima,ne mogu da stignem da sve objavim....ali polako,veceras kup,prava utm. zavrsila 2:2 igrao kod kuće,moze pomoc oko odabira formacije...koja bi bila najbolja protiv ovog protivnika
    Last edited by Vidal Grande; 12-23-2014 at 04:40 PM.
    Macva FC likes this.

  5. #595
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    11
    Liga za sada ide lijepo....jos uvjek zalim za porazom...,evo i moja postava

    Shadow, Macva FC and Crni like this.

  6. #596
    Rookie
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Rotterdam, Netherlands, Netherlands
    Posts
    91
    Pozdrav svima od jos jednog menadzer zaludjenika..
    6.sam level, svake sezone do sad sam napredovao za po 1 level,verovatno ce tako biti i ove
    Imam mali problem, u ligi sampiona sam prvi u grupi lagano i u kupu sam jos uvek ,ali muci me liga opasno.. Imam 2.tim po kvalitetu a 6.sam.. znaci igram nereseno, a pogotovo sto gubim od dosta slabijih timova.. Igram formaciju 4-1-3u-2 i to mi se cini ok, podesavanja sve kao sto je i bilo: Normalan,kombinovano,sopstvena polovina,normalan,kombinovano,zonski,bez ofsajda, kontri i strelica.. Zanima me da li je to ok.. Pozdrav svim clanovima i nadam se da cemo se dobro druziti ovde P.S. ako bi neko mogao da mi objasni kako da postavim sliku ovde bio bih zahvalan,posto kad stisnem foto-aparat on ne cuva sliku vec postavlja direktno na fb
    Macva FC, Crni and NTNK like this.

  7. #597
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Pa tako jeeeeee

    Idemooooooo
    Crni, NTNK, Shadow and 1 others like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  8. #598
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-fkp4.png

    Prvi poraz u Ligi, trol od prvog minuta... Prvo mi povrede najboljeg napadača (ova dvojica što su ušla u toku igre, oba dobili petice, steram im ga majke), ništa žuti, ništa p.m. Pa onda golman odbrani šut Borsiju (imao je 5 odbrana, 4 puta Djogović izlazi jedan na jedan s njim i budala brani), pa promašaj posle duplog kornera (od 10 kornera samo prvi su izbacili glavom u korner ponovo... od ostalih 9, 4 promaše moje budale, a 5 naprave faul ). I na kraju da se začini, u 89. minutu žuti, da ne dobijem koferčuć za fer plej... 33% posed je imala budala... Šta god da sam menjao u taktici, ništa se nije menjalo na terenu...

    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-1.jpg
    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-2.jpg
    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-3.jpg
    NTNK, Macva FC, Shadow and 1 others like this.

  9. #599
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Vidal Grande View Post
    Pozdrav svima,ne mogu da stignem da sve objavim....ali polako,veceras kup,prava utm. zavrsila 2:2 igrao kod kuće,moze pomoc oko odabira formacije...koja bi bila najbolja protiv ovog protivnika
    Ja igram protiv uskog dijamanta 451V i redovno pobjedjujem
    Macva FC, Shadow and PepG like this.
    Sezona 27, Level 27


  10. #600
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Sole94 View Post
    Pozdrav svima od jos jednog menadzer zaludjenika..
    6.sam level, svake sezone do sad sam napredovao za po 1 level,verovatno ce tako biti i ove
    Imam mali problem, u ligi sampiona sam prvi u grupi lagano i u kupu sam jos uvek ,ali muci me liga opasno.. Imam 2.tim po kvalitetu a 6.sam.. znaci igram nereseno, a pogotovo sto gubim od dosta slabijih timova.. Igram formaciju 4-1-3u-2 i to mi se cini ok, podesavanja sve kao sto je i bilo: Normalan,kombinovano,sopstvena polovina,normalan,kombinovano,zonski,bez ofsajda, kontri i strelica.. Zanima me da li je to ok.. Pozdrav svim clanovima i nadam se da cemo se dobro druziti ovde P.S. ako bi neko mogao da mi objasni kako da postavim sliku ovde bio bih zahvalan,posto kad stisnem foto-aparat on ne cuva sliku vec postavlja direktno na fb
    Po mome iskustvu, ako igras samo jednu formaciju, moras imati fakat dobru postavu, biti dosta jaci...

    Probaj se prilagodjavati protivniku, jer ta tvoja formacija ne paše svim formacijama.
    NTNK, t11_fan, Macva FC and 1 others like this.
    Sezona 27, Level 27