Page 61 of 177 FirstFirst ... 1151596061626371111161 ... LastLast
Results 601 to 610 of 1765
Like Tree3834Likes

Thread: Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?

  1. #601
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Sole94 View Post
    P.S. ako bi neko mogao da mi objasni kako da postavim sliku ovde bio bih zahvalan,posto kad stisnem foto-aparat on ne cuva sliku vec postavlja direktno na fb
    Skini ovaj program https://app.prntscr.com/bs/ i koristi prnt scr tipku na tipkovnici i koristis klasican copy paste.

    P.S dobro nam dosao
    Crni and Macva FC like this.
    Sezona 27, Level 27


  2. #602
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    U ligi smo danas režirali prelaz iz 2 u 1, za sada bez kiksa. Sutra derbi protiv Istorikos FC.





    Uskoro revanš kup utakmice...

  3. #603
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Sinisa,idemoooooo...

    Dodji mi sutra,dodji...

  4. #604
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Lako u revanšu...


  5. #605
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    U ligi pobeda:







    A u kupu protiv penzosa izgleda da nije moglo bolje





    Odvalio me je lik pošteno. Prevelik rezultat za odnos kvaliteta ozmeđu nas dvojice. Ali dobro idemo po duplu krunu

  6. #606
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-butd4a.png

    Napokon mene malo trol da pogleda, iako nije tako izgledalo na početku... Prvo mi gol ćušne igrač sa 2 zvezdice, jedan na jedan... Posle izjednačenja iz prekida gomila napada i ništa do 89. minuta... A onda Galindo ostaje jedan na jedan sa golmanom koji ima specialnost i naravno, ovaj odbrani... A onda korner za pobedu, Galindo najviši u skoku!!! Prvi smo sa 4 boda prednosti...

    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-5.jpg
    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-6.jpg
    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-7.jpg
    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-8.jpg
    Shadow, Crni and Aleksandar Ilok like this.

  7. #607
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Finale kupa i LS :-)))

    Idemooooooo
    NTNK and Shadow like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  8. #608
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Ima da te otresem kao Zivorad Milunku na sred njive...
    t11_fan, Shadow and Macva FC like this.

  9. #609
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Nitko ne piše ujutro osvrt o rezultatima i drugim događanjima (logično) zato ću ja haha
    Jučer šarenilo rezultata, a ni danas nisu vijesti bajne.
    Celtic je relativno dobro prošao u kupu, jedna od rijetkih dobrih vijesti za njega, a dobio je i 2 nova igrača, DC-DMC i DC-DR. Jučer ubijen u ligi 4-0 (ne znam dal je sreća ili nije što sam propustio tu utakmicu), poraz i u kupu ali prošli su dalje. U ligi je na 6. mjestu U LP ima 2. mjesto iza vodećeg jačeg tima (protiv kojeg danas igra kod kuće), 6 bodova, prilično nesigurno, grupa je izjednačena i do kraja je sve moguće.
    TSGH izvukao 2 nivoa viši klub sa igračima od 6* i 7* Ni on nema baš sjajne rezultate, neusporedivo lošiji u usporedbi sa početkom prošle sezone (5. u ligi), mislim da neću u njega ništa ulagati jer bi trebala oma početi iz početka, tako da ću štediti resurse za novi klub.
    Clermont Foot 63 5. u ligi, u LP danas ima priliku osigurati prolaz grupe protiv zadnjeg i prilično slabijeg tima (2* razlike), u kupu će igrati protiv prilično jakog protivnika (kvalitetom smo izjednačeni) ali limitiranog na 43n3 formaciju (roster mu se temelji na tom sastavu) tako da ću tu pokušati ostvariti prednost. 43n3 mi zna stvarati dosta problema, 4141 mi nije previše efektivan protiv nje, vjerojatno ću se odlučiti na 3n151, 3n1411 ili nekakav 352.
    Glavni tim nema briga jer se u ligi za sad sprda s ostalima (43:1 gol razlika) a ostalih natjecanja se ranije "riješio"
    Macva FC and NTNK like this.

  10. #610
    Rookie
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Rotterdam, Netherlands, Netherlands
    Posts
    91
    Cestitke svima na dobrim rezultatima, ja danas imam relativno laganog protivnika u ligi, ocekuje se ubedljiva pobeda. Veceras overavam i prvo mesto u grupi LS
    U kupu sam izvukao slabijeg protivnika sa 90% tima od 30 i vise godina
    I jedno pitanje: sta mislite o formaciji 4-5-1 ravna izgleda mi dosta jaka.. Imam jedan tim u ligi koji sa tom formacijom ne zna ni za sta sem pobede i trenutno deli prvo mesto sa mnogo jacim likom, a slabiji je i od mene dosta i od jos nekih timova . Pozdrav i srecno nam bilo danas
    Macva FC likes this.