Page 153 of 177 FirstFirst ... 53103143151152153154155163 ... LastLast
Results 1,521 to 1,530 of 1765
Like Tree3834Likes

Thread: Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?

  1. #1521
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Njuz dot kom
    Glavni tim popravlja gol razliku na +99 pobjedom 7-0, ako uopće taj podatak bude bitan (gdje smiley za ironiju ?) Naravno, vodeći nije kiksao (za razliku od mene posljednjih dana ) pa je zadržao jadnu, ali bitnu prednost od jednog boda koju će vjerojatno sačuvati do kraja sezone.
    Celtic je dobio direktnog protivnika (drugoplasiranog) s 0-1; još jedna pobjeda sa +1 gol razlikom, Celtic ih niže, samo neka nastavi, bitnija su mi ta 3 boda nego gol razlika koju imam kod glavnog tima pa mi sad ništa ne znači.
    Clermont bi mogao ponoviti 2. mjesto lige od prošle sezone, prvoplasirani bježi 14 bodova (ima 66 bodova, 22 pobjede+poraz) a 3. tim je 1 bod iza tako da će uspjeh biti ako sačuvam 2. mjesto.
    Ali zato bi mogli doći na svoje u Ligi prvaka... Finale je tu, 6-1 ukupan rezultat (1-2 u gostima i 4-0 kod kuće; screenshot) čak sam kvalitetom favorit u finalu. Corrine Diacre može učiti od mene kako se vodi taj klub Glavni problem su ozljede danas bilo ukupno 6 igrača out, samo jednog sam oporavio pa je ostalo 5, sutra mislim da će biti jedan manje. Stigao je akademac za prodaju, ali zbog finala LP prodaja igrača je odgođena, tako da će on pričekati na svoj red.
    TSG Hoffenheim je u poziciji koju ja zovem vukoj€bina (objašnjenje: pozicija na ljestvici od 5. do 7. mjesta, a predaleko od 8. za izbjegavanje promocije i predaleko od mjesta za ligu prvaka). Danas igrao 1-1 sa prvoplasiranim, ili bolje rečeno izvukao 1-1 XD

    Last edited by t11_fan; 01-07-2015 at 09:28 PM. Reason: kao i uvijek, zaboravio nešta dodati...
    Ex top eleven player


  2. #1522
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Nekad se i ja zapitam da li je 22 igrača dovoljno. Uspio sam neke oporaviti crvenim paketima, ali nemam ih više. Pored znaka ozljede piše koliko još dana treba do oporavka. Iako pojedinačno to sad nije puno (neki su već danima vani pa se bliži oporavak) u zadnja 3 dana sezone svaka ozljeda je noćna mora, pogotovo kad se igra finale lige prvaka. Ne znam zašto ne rade oni filmići za pakete, trebaju mi sad kao nikad.
    Finale lige prvaka
    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-cf-injuries.jpg
    Last edited by t11_fan; 01-08-2015 at 08:49 AM.
    Sarma likes this.
    Ex top eleven player


  3. #1523
    Dreamer Sarma's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Tesanj braleeee
    Posts
    395
    Kako sam ja ove sezone imao srece sa povredama, samo 5, jedna teska, koju nisam ni lijecio nego prodao igraca odma

  4. #1524
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Da li neko ima ovaj dres? To je neka stara kolekcija nasao na netu, verovatno jos dok nisam ni igrao t11

    FC Red Star ✮✮✮ AS Roma ✮
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-uploadfromtaptalk1420716335688.jpg  

  5. #1525
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    @Sarma To valjda tako bude od sezone do sezone, prethodne se ne sjećam jer ju nisam ispratio, ali prije 2 sezone znam da nisam imao gotovo nikakvih problema s ozljedama. Naravno to je pomogo i boljim rezultatima kod nekih timova. Imao sam uglavnom jednog, maksimalno 2 ozljeđena. Ove sezone je konstantno netko bio out, ali je problem što ih je sad nekoliko odjednom.
    Kako god, samo nek ja uzmem ligu prvaka, taman ostalo 15 zdravih
    Last edited by t11_fan; 01-08-2015 at 10:32 AM.
    Ex top eleven player


  6. #1526
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    @PepG Ne znam kad si počeo, meni će 16. biti 2 godine kako igram top eleven, ali sjećam se dobro ovih dresova koje vidim, mislim da su stari oko godinu dana maksimalno. Jedan bijeli od tih trenutno koristim, a onaj crno-plavi s kockicama sam hito kupiti (i nisam), neki francuski tim je imao takav dres ili još koristi (Tours Fc možda)
    Mislim da se ne mogu slati ti dresovi uopće mogu pošto nisu premium.
    Ex top eleven player


  7. #1527
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Oko 8 meseci... imam sve moguce kombinacije crveno belih ali ovaj na uske pruge mi fali a nema ga vise u ponudi

    FC Red Star ✮✮✮ AS Roma ✮

  8. #1528
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Razumijem, sličan je Zvezinom dresu (ako na to misliš). Jedan takav sličan dres koji sad imaju u ponudi ti vjerojatno neodgovara.
    Zna li netko postoji li kakav paket s pingvinima (grb+2 dresa?)? Vidio sam novi dres crno-bijeli sa pingvinom ali nema logo niti više takvih dresova. Imaju li moderatori sluačajno kakvu informaciju o tom?
    Last edited by t11_fan; 01-08-2015 at 11:17 AM.
    Ex top eleven player


  9. #1529
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Malo smo se opustili sa drugim timom

    Momci, ko moze neka navija za Macvu veceras 20:49 u finalu kupa :-)))

    Idemooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  10. #1530
    Dreamer Sarma's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Tesanj braleeee
    Posts
    395
    Idemoo macva, 2:1 da pobjedis
    Macva FC likes this.