Page 161 of 177 FirstFirst ... 61111151159160161162163171 ... LastLast
Results 1,601 to 1,610 of 1765
Like Tree3834Likes

Thread: Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?

  1. #1601
    Dreamer Sarma's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Tesanj braleeee
    Posts
    395
    Vidim na proslim ste stranicama govorili o specijalnostima, e pa meni ova za kornere ni malo nije pomogla, sada ne znam da li je do igraca, al je evo u 24 utakmice sezone beskorisna bila

  2. #1602
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Sarma View Post
    Vidim na proslim ste stranicama govorili o specijalnostima, e pa meni ova za kornere ni malo nije pomogla, sada ne znam da li je do igraca, al je evo u 24 utakmice sezone beskorisna bila
    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-9.png
    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-10.png
    Shadow likes this.

  3. #1603
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Cestitke Real Madridu i Macvi

    FC Red Star ✮✮✮ AS Roma ✮

  4. #1604
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Meni je korner jedna od najjačih specijalnosti, pogotovo na ST-u. Možda je to dobra kombinacija formacije i taktike, ne znam, moj ST (korner specijalist) u 4141 je asistirao manijački iz kornera Znao je imati 30ak ligaških asistencija po sezoni.
    Uglavnom moje mišljenje je da igrač ako može igrat sa 8-9 ako mu odgovara način igre tima (formacija, taktika, pozicija) tako da vjerujem da je zbog toga bio efikasan. To dokazuje činjenica da npr. MC može desno igrat odlično, a lijevo katastrofa.

    Našao sam podatak, dotični ST je u ligi 4 imao 27 nastupa, 15 golova i 33 asistencije. Ukupno je u 95 utakmica imao 55 golova, ali puno više asistencija (nema statistike za ukupne asistencije)
    Znam da je na kraju imao između 100 i 110 utakmica, prodao sam ga na nivou 5 a doveo na 1.
    Obožavam takve napadače
    Last edited by t11_fan; 01-08-2015 at 08:31 PM.
    Macva FC likes this.
    Ex top eleven player


  5. #1605
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Click image for larger version. 

Name:	9.PNG 
Views:	32 
Size:	52.4 KB 
ID:	35404
    Click image for larger version. 

Name:	10.PNG 
Views:	32 
Size:	19.7 KB 
ID:	35405
    Pa to ko i meni, imao sam jednog spec. za kornere a on postao najbolji asistent ikad haha
    Macva FC and t11_fan like this.
    Sezona 27, Level 27


  6. #1606
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Meni je korner jedna od najjačih specijalnosti, pogotovo na ST-u. Možda je to dobra kombinacija formacije i taktike, ne znam, moj ST (korner specijalist) u 4141 je asistirao manijački iz kornera Znao je imati 30ak ligaških asistencija po sezoni.
    Uglavnom moje mišljenje je da igrač ako može igrat sa 8-9 ako mu odgovara način igre tima (formacija, taktika, pozicija) tako da vjerujem da je zbog toga bio efikasan. To dokazuje činjenica da npr. MC može desno igrat odlično, a lijevo katastrofa.
    Moj je bio ocajan u kornerima ali je zato kroz igru asistirao preludo
    Macva FC likes this.
    Sezona 27, Level 27


  7. #1607
    Dreamer Sarma's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Tesanj braleeee
    Posts
    395
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Click image for larger version. 

Name:	9.PNG 
Views:	32 
Size:	52.4 KB 
ID:	35404
    Click image for larger version. 

Name:	10.PNG 
Views:	32 
Size:	19.7 KB 
ID:	35405
    Moj ima 4 za cijelu sezonu
    Macva FC likes this.

  8. #1608
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Sarma View Post
    Moj ima 4 za cijelu sezonu
    Gledaj da ti prekide izvode igrači u najboljoj formi... Ako ti igrač da dva gola rano na utakmici, odmah prešaltaj da ti taj izvodi prekide do kraja, bez obzira na specijalnost...

    Evo ti Borsi, na primer... specijalnost su mu slobodnjaci a ima 14 asistencija do sada...

    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-1.png
    Macva FC likes this.

  9. #1609
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Ne znam da li to ima veze, primjetio sam da 4141 i neke druge formacije s 1 ST-om dosta pomažu veznom redu da zabija. U OMA ligi u prvoj sezoni moj MC u toj formaciji je bio prvi strijelac (slika ispod). Tad sam se zaj€bo ko nikad jer sam prodao veznog u top formi, a prodao sam ga jer je vrijedio para, kupio 3 igrača za te pare ali ga nisu nadomjestili, 2x mijenjao kompletan vezni red dok sam uspio dobit neke normalne veznjake koji ne dobivaju ocjene 5-6. Point: na iskustvu se uči
    Sad u Celticu imam sličnog veznjaka, još boljeg jer je specijalist za slobodne udarce, također prvi strijelac lige, zabija kao nekad Juninho (jbt što fale današnjem nogometu takvi veznjaci, malo ih je, gotovo da ih nema)
    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-meyer-sale.jpg
    Steppenwolf likes this.
    Ex top eleven player


  10. #1610
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091


    Ovo je bilo ODLICNO, odigrano je 8 prijateljskih utakmica i gotovo maksimalan broj bustera smo dobili, nismo dobili samo jedan crveni zbog jedinog zutog kartona u 8 utakmica koji je napravio nas MC Robles. Zaradilo se nesto novaca, dva igraca, Boss i Dembele su nam postali skauti cime su kupili ostanak i sljedece sezone, a zaobisle su nas i ozljede, tek jedna ozljeda u zadnjoj utakmici. Sve u svemu ovo je super proslo. Jes da nam je sad ekipa u ovakvom stanju, ali nema veze.



    Ovi sto su skauti sigurno ostaju i sljedece sezone kod nas.
    Last edited by Aleksandar Ilok; 01-08-2015 at 08:47 PM.
    Macva FC likes this.
    Sezona 27, Level 27