Page 163 of 177 FirstFirst ... 63113153161162163164165173 ... LastLast
Results 1,621 to 1,630 of 1765
Like Tree3834Likes

Thread: Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?

  1. #1621
    Dreamer Sarma's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Tesanj braleeee
    Posts
    395
    Danas finale idemoooooooo
    Macva FC likes this.

  2. #1622
    Rookie AtleticoMadrid's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    127
    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-untitled.jpg
    Nemam srece i to je :'( . DanijelS je kod mene,slucajno stavio moju sliku umesto njegove .
    Menjao sam formacije ali u kontri retko dajem golove u ovoj sezoni.Cekamo sledecu sezonu,idu nam jaki protivnici u kupu...LS valjda ce biti malo slabijih timova.Videcemo

  3. #1623
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Ma samo gruvajte i dobro nam dosli na forum

    Idemooooooo
    NTNK and vedran boca juniors like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  4. #1624
    Dreamer Mateo Šimunović's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    373
    Koliko smo stranica nabili 163 hahaha jesmo jaki

  5. #1625
    Dreamer Sarma's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Tesanj braleeee
    Posts
    395
    Ma bit ce jos koja danas hahahahha

  6. #1626
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Normalno da će biti još Imamo 10x više stranica i postova od engleskog foruma hahahaha. Sporadično tamo objavim neki post da im prosjek popravim
    Celtic je jutros izgubio od Liverpoola 2-1 što je manje bitno, ozljedio se ST na 6 dana što je najgore
    TSGH je u vukoj€bini ali ima razloga da se slavi iako nema trofeja
    DL je zabio 5 golova danas Nadam se da će se vidjeti ovdje na slici, označeni su golovi zvjezdicama pored njegovog imena.
    Pitali smo i Vlaovića za komentar, koje je njegovo viđenje ove utakmice i ovakvog rezultata?
    Kratko je prokomentirao: (slika)
    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-14-0-dlx5.jpg
    Ex top eleven player


  7. #1627
    Dreamer Sarma's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Tesanj braleeee
    Posts
    395
    Sad posto su mi ove direktne ponude nove, nije toga bilo prije kada sam igrao, sada kada napunim taj 4 level, jel ja mogu slati ponude igracima ispod 4 levela, il da probam sebi nabaviti kakav profil veci od 4 hahaha

  8. #1628
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    @Sarma ponude možeš slati za igrače koji imaju kvalitetu od 3-5*. Razlika je u tome što putem pregovora možeš kupiti isključivo igrače koji imaju 5* i jedan trebaju jedan skill poen da postanu skauti, a ako hoćeš kupit bilo kojeg igrača od 3-5*, onda to možeš od svojih prijatelja koji su na istom serveru. Dakle, ako već želiš trošiti tokene na pregovore, najbolje ti je dodati za prijatelje neke igrače s viših nivoa (optimum je 2-3 nivoa razlike). Onda u njihovoj momčadi potražiš igrača koji je njima rezerva ili zamjena jer se takvih lakše odreknu.
    Ne zaboravi da nakon početne ponude (6-10T) za svaki token koji ide vlasniku igrača ti plaćaš dodatni token.
    Npr. ako je početna ponuda 8T, a ti želiš svom prijatelju dati 3T, platiti ćeš 14T sveukupno

  9. #1629
    Apprentice Ivan Jordovic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    180
    I to je to,zavrsavamo kao drugi,medjusobni skor sa prvim je 1-1 ali mi smo gubili od ovih sa dna



    A od sledece sezone bicemo neaktivniji na ovom profilu

    Ovo je novi profil na balkanskom serveru na kome planiramo da nastavimo aktivno sa igrom,ima T i bustera ali budzet nije bas kako treba pa se nadamo da u sl.sezoni nece biti potroseno puno T i da ce ostati za neki kredit iz banke



    U ligi jos uvek imamo sanse za LS ali danas igramo protiv drugog koji je slabiji po Q a sutra protiv prvog koji je dosta jaci,mada i da ostanemo na ovom mestu bicemo zadovoljni a sl.sezone ce biti bolje



    Ostaje nam da se nadamo da ce biti dobrih i mladih botova sl.sezone

  10. #1630
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Jedan savet svim menadžerima: Nikada ne ulazite na igru pijani možda vam se desi da prodate pogrešnog igrača