Page 23 of 161 FirstFirst ... 1321222324253373123 ... LastLast
Results 221 to 230 of 1606
Like Tree3436Likes

Thread: Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?

  1. #221
    Apprentice Ivan Jordovic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    180
    E Milane eno ti opet posla

  2. #222
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Eto,i posle ja izmisljam...

  3. #223
    Rookie Dalibor ZP's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    133
    jedno pitanje , kakve su vam skaut liste . kod mene sve pajseri od 29 godina . i nijedan ni blizu 7 zvjezdica

  4. #224
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Isto...uzas...zali Boze 117M + 50T...

  5. #225
    Rookie Dalibor ZP's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    133
    katastrofa , a stavilo me u ligu di ostalih 13 ekipa ima ekipe od 5 i 6 zvjezdica . bit ce opet teska sezona...

  6. #226
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Svima je teska liga pala koliko mogu da vidim...

  7. #227
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Ajde šta kukate, pa zanimljivije je igrat u ligi s jakim timovima nego s botovima kao na prvom nivou. Ako vam to ne odgovara preuzimajte svake sezone klub s nivoa 1 pa igrajte stalno s botovima.
    Jedva sam dočekao još jednu jaku ligu, u Celticovoj ima 10 drugih klubova koji imaju prosječnu kv. vrlo jakih 4* ili slabih 5*.
    Za Clermont nisam ni gledao, glavni tim ima 2 jača protivnika, u OMA ligi ima dosta aktivnih outsidera tako da će biti zanimljivo u svakom slučaju. Biti će veslelje ako igdje osvojim naslov, ali neka, više volim da je liga zabavna i neizvjesna nego što mi znači taj trofej
    Dalibor ZP and PepG like this.
    Ex top eleven player


  8. #228
    Rookie Dalibor ZP's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    133
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Ajde šta kukate, pa zanimljivije je igrat u ligi s jakim timovima nego s botovima kao na prvom nivou. Ako vam to ne odgovara preuzimajte svake sezone klub s nivoa 1 pa igrajte stalno s botovima.
    Jedva sam dočekao još jednu jaku ligu, u Celticovoj ima 10 drugih klubova koji imaju prosječnu kv. vrlo jakih 4* ili slabih 5*.
    Za Clermont nisam ni gledao, glavni tim ima 2 jača protivnika, u OMA ligi ima dosta aktivnih outsidera tako da će biti zanimljivo u svakom slučaju. Biti će veslelje ako igdje osvojim naslov, ali neka, više volim da je liga zabavna i neizvjesna nego što mi znači taj trofej

    ma nije problem u jačini lige , i prošlu sezonu sam imal isti slučaj pa sam bija u prva 4 . Jebe me transfer lista . skauti su nikakvi a nordgena nema na aukcijama

  9. #229
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Mene muči što nema slobodnih igrača (barem ne onih za mirovinu). Jučer sam kupio jednog od 30 god, preprodao ga i zaradio 20M. Nije to velika zarada za nivo 15, ali barem sam vratio novce što sam izgubio prije 2 sezone (otpustio igrača te vrijednosti).
    Trebaju mi FA za Celtic i za glavni tim, fali mi para, pogotovo što sam na glavnom kupio 9 mladih koji imaju brz razvoj, svaki je koštao preko 70M, a za manje od 40 mogu starce dobit.
    Ne znam zašto, sa TSGH profilom imam konstatno probleme s nepreciznim satom koji promaši kraj inicijalne runde u najboljem slučaju za sekundu (to je u roku minut-2 nakon što pokrenem t11), a nakon toga se kašnjenje povećava, čak sam jutros izbrojao 32 sekunde
    Čudnije je to što na ostalim profilima sat radi bez ikakvih problema.
    Ex top eleven player


  10. #230
    Dreamer Sarma's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Tesanj braleeee
    Posts
    395
    Nakon 2 poraza u kupu napravili smo seriju pobjeda bez primljenog gola, 7:0, 0:3. 11:0
    Ajmoooo, u ligi protiv bota prelaganoo, najbolji strijelac mi je mc od 30 godina kojem malo fali do skauta al ne moze dobit skill poena sa si bog , i da jos jedan penal mi je sviran hahah
    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-screenshot_15.jpgSezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-screenshot_16.jpgSezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-screenshot_17.jpgSezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-screenshot_18.jpg
    Last edited by Sarma; 01-14-2015 at 09:51 AM.
    PepG and Esmir Bulić like this.
    Veni,Vidi,Vici