Page 28 of 161 FirstFirst ... 1826272829303878128 ... LastLast
Results 271 to 280 of 1606
Like Tree3436Likes

Thread: Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?

  1. #271
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Za 21 minutu igram kup pa tko moze neka naidje. Sa tim protivnikom sam i u Ligi prvaka, ima dosta dobar i iznimno mlad klub.
    Sezona 27, Level 27


  2. #272
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Trebam savjet oko taktike, za sat vremena igra Clermont u kupu protiv formacije 4-DMC-2W-2AMC-1. To izgleda kao 4141 sa AMC-ovima umjesto MC-a, odnosno kao borić sa DMC-om umjesto MC-a. Clermont je prošle sezone koristio tu formaciju, ali protiv takve formacije nisam nikad igrao. Za borić piše na kontraformacijama klasični 451...
    Ex top eleven player


  3. #273
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    evo odgovor supporta na moje pitanje


    sad neko nek mi objasni sta im to znaci,evo moj raspored danas i utakmice koje sam odigrao i kada,i utakmica kad najranije prijatelj moze samnom zakazat
    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-screenshot_1.png
    t11_fan likes this.

  4. #274
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Derbi kola i i lige gledano po kvalitetu je pripao nama iako nisam stigao da pratim utakmicu. Goleada.




    Sad čekamo kup protiv jake ekipe, jest da je 2 nivoa veći. Vidjećemo...
    Steppenwolf and Esmir Bulić like this.

  5. #275
    Dreamer Sarma's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Tesanj braleeee
    Posts
    395
    Daj jel ima ko kakav prijedlog sta da koristim, posto mi ni jedni dresovi ne idu ni uz jedan grb haha
    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-screenshot_19.jpgSezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-screenshot_20.jpg
    Veni,Vidi,Vici

  6. #276
    Rookie AtleticoMadrid's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    127
    Ma to za ilegalne formacije i meni nije jasno,mislim da nema ilegalnih formacija.4 puta sam u prosloj sez. u Ligi igrao protiv ove formacije: 2-1-3-2-2,jednom sam odigrao x i 3 puta pobedio,takodje ima dostignuce pobedi u Ligi bez napadaca....
    t11_fan likes this.

  7. #277
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    evo odgovor supporta na moje pitanje


    sad neko nek mi objasni sta im to znaci,evo moj raspored danas i utakmice koje sam odigrao i kada,i utakmica kad najranije prijatelj moze samnom zakazat
    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_1.png 
Views:	33 
Size:	70.6 KB 
ID:	35876
    Ma glupost... ja odigram regularnu utakmicu, ubacim posle utakmice drugi tim i u roku od 3 minuta odigram prijateljsku... toliko o 3 sata razmaka...

  8. #278
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Ma glupost... ja odigram regularnu utakmicu, ubacim posle utakmice drugi tim i u roku od 3 minuta odigram prijateljsku... toliko o 3 sata razmaka...
    evo meni neda cijeli dan i meni isto izbacuje nevjerovatno

  9. #279
    Rookie AtleticoMadrid's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    127
    To za 3 sata vazi samo za regularnu utakmicu (Kup,LS.Liga),ali za prijateljske ne vazi.Mozda ne znaju sta da ti odgovore pa onda bilo sta

  10. #280
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by AtleticoMadrid View Post
    To za 3 sata vazi samo za regularnu utakmicu (Kup,LS.Liga),ali za prijateljske ne vazi.Mozda ne znaju sta da ti odgovore pa onda bilo sta
    ma cim sam vidio da sam YAN-a dobio odma mi je mrak pao na oci stvarno,totalno retardiran odg sam dobio