Page 62 of 161 FirstFirst ... 1252606162636472112 ... LastLast
Results 611 to 620 of 1606
Like Tree3436Likes

Thread: Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?

  1. #611
    Rookie AtleticoMadrid's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    127
    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-untitled.jpg
    Sve ide lagano u Ligi,sutra jedan od tezih meceva protiv 3..Igra 4-3-3 igramo 4-1-4-1
    t11_fan, NTNK, Crni and 1 others like this.

  2. #612
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Ma samo stavi plave strelice na krila... a ostale ti ne trebaju... a i plave ti ne trebaju ako protivnik nema igra;e na krilima...
    zasto plave na krila jbte

  3. #613
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    E LJUDI KAD SE MJENJA SKAUT LISTA MSM KAD TOKOM SEZONE DODAJU NOVE IGRACE NA NJU,prosle sezone mi ni jedan novi igrac nije dosao znaci cjelu sezonu je bila ista pa se bojim da bi to moglo bit i ove sezone,slao sam i supportu sliku moje skaut liste,naravno jos niko nije ni preuzeo moj dopis,a vec 2 dana proslo i sad sta da radim da sjednem i placem

  4. #614
    Rookie ivan.Brko's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    113

    imal.ko ove dresove

    ili ovaj zadnji dres gdje jeorao plavi

    ♥FORZA MILAN!!! ♥

  5. #615
    Apprentice Ad Fines's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    168
    Што због повреда, што због црвених картона(груб старт и пљување хахахха) одбрана ми је била мало ослабљена, па је клуб Ад Финес био приморан да се мало појача у дефанзиви.. :
    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-screenshot_5.jpg
    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-screenshot_6.jpg

  6. #616
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Imam ja ali objasnio sam ti na fejsu, vecina nas si salje sa drugih profila. Obrati se Pricopu Catalinu, on ti pise na Eng dijelu ili ga nadji na fejsu, cesto organizira nagradne igre za dresove i grbove, od njega sam dosta dresova nabavio, a ove 4 i 5 mozes i sam napraviti
    Sezona 27, Level 27


  7. #617
    Apprentice Ad Fines's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    168
    Како против ове ? данас сам играо 4-4-2 одбрамбено и нормално.. и мењао сам са 5-4-1 одбрамбено.. и победио 2-1 у гостима.. Али слаб је то резултат..
    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-screenshot_7.jpg

  8. #618
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Dan je bio odličan, nastavio sam jučerašnji menadžerski niz bez poraza u svim klubovima ali mjesta veselju nema, sezona je duga.
    Clermont siguran u kupu, evo načina kako kontrirati 4ND. Krenuo sam s 3DC3MC2w2, ali tokom utakmice ozljedio se MC pa sam ubacio DMC-a umjesto njega, a pred kraj izvukao ST i ubacio AMC na MC (pošto nisam imao MC na klupi). Jedino je šteta što je Clermont u ligi igrao neriješeno, zaostaje 8 bodova iza 2 100%tna tima koji su između ostalog slabiji, nisam očekivao takav ishod starta sezone.
    Celtic je dobio ligašku (jedina utakmica danas) protiv kvalitetnijeg protivnika (3.x razlike u prosječnoj kvaliteti), a TSGH i glavni tim ostvarili oba pobjede i u kupu i u ligi.
    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-4nd-counter.jpg
    munchen and Esmir Bulić like this.
    Ex top eleven player


  9. #619
    Dreamer Sarma's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Tesanj braleeee
    Posts
    395
    Jao pa sutra/danas mi skola pocinje, sada kad na kraju ne budem ni u prvih 7 hahah, jao jao
    Veni,Vidi,Vici

  10. #620
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by ivan.Brko View Post




    Kupljena 2 igraca DC, DC-DR

    28 tokena otislo na ovog drugog,na jedan trenutak mi je stalo srce u 21 rundi kad mi je pukla konekcija na mobitelu i izbacilo me iz top elevena
    ali uspio sam se vratit

    Malo sam otisa u minus poveci za moju razinu.
    Dalje nema kupovanja igraca sto smk kupili kupili, ako bas zagusti da treba igrac kupit cemo.

    Malo mi je krivo sto su izbacili Fortumo iz ponude da se kupe tokeni

    ♥FORZA MILAN!!! ♥
    A što ideš do 27. runde za igrača od 29 godina? To je bacanje tokena...