Page 116 of 161 FirstFirst ... 1666106114115116117118126 ... LastLast
Results 1,151 to 1,160 of 1606
Like Tree3436Likes

Thread: Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?

  1. #1151
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843

    Druga polusezona otvorena minimalnom pobjedom

    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg

    -->http://forum.topeleven.com/galerija-...en-1860-a.html<--
    Sarma, Crni, NTNK and 2 others like this.

  2. #1152
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-fkp2.png

    Kanonada protiv luzera... Faherty - 3 gola (sneg će da pada)... Borsi - gol i 2 asistencije... Storgaard - prvi gol u sezoni... Haji - debitantski gol... Samo bod iza četvrtoplasiranog...

    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-6.jpg
    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-7.png

    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-8.jpg

    Povrediše mi Ahmada... ostadoh opet na 20 crvenih...

    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-9.png
    Sarma, Crni, munchen and 1 others like this.

  3. #1153
    Apprentice Ad Fines's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    168
    Јаооо... Бидујем за нападача од 18 година, 1 скил до скаута.. А не треба ми нападач, него сам мислио да га купим па продам...... и тако се занесем и потрошим све токене а не купим играча... О.о дође ми да баталим игрицу :Р ахаха
    Crni likes this.

  4. #1154
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-butd8.png

    Strašno, da ovog slepca u dve utakmice nijednom ne mogu da tučem... Glupi Mat Nor je dva 100% zicera promašio... Jbt, imam pet igrača u odbrani, igram defanzivno i seljak Sastre ostaje jedan na jedan sa mojim golmanom... pa gde bre ostaje? I još ovaj moj slepac Jelić k***c jedan na jedan ikad odbrani, džaba mu specijalnost...

    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-1.jpg
    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-2.jpg

    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-3.jpg
    Crni and Esmir Bulić like this.

  5. #1155
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by Ad Fines View Post
    Јаооо... Бидујем за нападача од 18 година, 1 скил до скаута.. А не треба ми нападач, него сам мислио да га купим па продам...... и тако се занесем и потрошим све токене а не купим играча... О.о дође ми да баталим игрицу :Р ахаха
    Jos je bolja fora da si ga kupio i neko ti posalje na poklon skil i upropasti ti prodaju

    FC Red Star ✮✮✮ AS Roma ✮✮
    Ad Fines likes this.

  6. #1156
    Apprentice Ad Fines's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    168
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    Jos je bolja fora da si ga kupio i neko ti posalje na poklon skil i upropasti ti prodaju

    FC Red Star ✮✮✮ AS Roma ✮✮
    Ма да сам га купио, решио бих се другог нападача онда.. јаоооо... остадох без токена... :Р
    NTNK likes this.

  7. #1157
    Newbie
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    15
    Novi sam u top eleven pa me zanima dali se moze vodit vise nego 1 klub i ove prijateljske dali znaci nesto puno ili samo za skilove.. novi sam pa nemojte zamjerit. Hvala

  8. #1158
    Dreamer Cmex's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    311
    Stigao update i razocaran sam...
    ivan.Brko likes this.

  9. #1159
    Rookie AtleticoMadrid's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    127
    Da li ima nade za ovog malog....


    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-untitled.jpg


    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-untitled2.jpg
    Doveo sam jos jednog dc-a.Uz Martinsa bi trebalo da dobro igra A Martins ima vise zutih kartona nego ceo ostatak tima.Isto vazi i za crvene... Polomi sve protivnike xD To je to za ovu sezonu sa transferima,okey kupicemo slobodne agente a prodati neke od 5 zvezdica,cisto da smanjimo ispod 50 prosecni kvalitet da bi dobili lakse protivnike

  10. #1160
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Meni nije jasno zašto skoro svaki da 'prostite j€beni član foruma mora napravit svoju temu-pitanje zasnovanu na novoj verziji t11? Kad kliknem na new posts kao da vidim duplo, a nisam ništa pio . Šalu na stranu, svaka tema je bar dvostruka na istom jeziku, a neke rasprave imaju hrpu offtopic postova, spamova itd. Ovim putem bi pohvalio članove ovog foruma jer su se ponašali uobičajeno za razliku od ostalih t11 podforuma. Razumijem svako negodovanje vezano za izmjene, po ovome što sam pročitao ni meni se ne sviđa iako nisam još ništa vidio, ali treba se držati neke "kulture" i pravila na forumu (da ne kažem još kućnog reda LOL).
    Nadam se da će nam programeri dati razlog da smanjimo broj negativnih kritika i reakcija.
    Zdravi i veseli bili.
    Shadow, Crni and Aleksandar Ilok like this.
    Ex top eleven player