Page 117 of 161 FirstFirst ... 1767107115116117118119127 ... LastLast
Results 1,161 to 1,170 of 1606
Like Tree3436Likes

Thread: Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?

  1. #1161
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    18
    Ima li neki brzi nacin za skupljanje tokena?

  2. #1162
    Rookie AtleticoMadrid's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    127
    Ma meni je sve ekstra.Ima manjih nedostataka ali dobili smo pregovore itd a uzeli nesto drugo xD Sta ces.
    Ajojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj.Ko je ovo izmislio,svaka cast

    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-untitled22.jpg

  3. #1163
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    @ATM Jesi ga probao i ljevo i desno? Meni je sličan mladi igrač (ali DL-DC) imao početkom sezone još gore ocjene (5-6). Sad ima jakih 6* ali mu se forma bitno popravila (7-8) pa sam ga ostavio, isplatilo mi se čekati ga. Probaj ga u prijateljskim na raznim pozicijama pa vidi kako će reagirati. U principu nema nekog provjerenog rješenja kako popraviti formu, to je kao nekakva lutrija, pogotovo kad kupuješ igrača. Sretno
    Ex top eleven player


  4. #1164
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Belgrade, Serbia.
    Posts
    13
    Ljudi kako da objavim sliku svog tima ovde,jer vidim svako malo pa objavi sliku a ja nista .Izvinjavam se sto nisam u zadnje vreme aktivan na forumu,pa i u samoj igrici,imam privatnih problema

  5. #1165
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Belgrade, Serbia.
    Posts
    13
    Jos nesto zaboravih pitati,jel neko mozda zainterosovan kupiti moja 2-3 igraca koja sam nameravao i tako i tako prodati

  6. #1166

  7. #1167
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Алексеј Васиљевић View Post
    Jos nesto zaboravih pitati,jel neko mozda zainterosovan kupiti moja 2-3 igraca koja sam nameravao i tako i tako prodati
    Igrače možeš da prodaš samo klubovima koji su na tvom serveru, do 5 nivoa ispod i dva nivoa iznad...

  8. #1168
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    REZIME NAKON POLA SEZONE

    U ligi smo dozivjeli 5 poraza i 7 smo na ljestvici,malo optimizma unjela je pobjeda nad vodecim od 3-0 realno nisam ocekivao ovako laku pobjedu ali dobro



    LIGA PRVAKA

    protivnik u 1/8 finala,grupu smo tekom mukom prosli iako tablica pokazuje drugacije ali nakon 4 kola 3 smo bili na ljestvici,morali smo se uozbiljit oko prolaska




    NADAMO SE OSIGURANJU PROLASKA VEC DANAS

    TIM JE SLOZEN NAPOKON
    pitanje za iskusnije menadzere. gledam neke klubove kao ovaj FK Dobrinja koji ima samo tri igraca + prva postava. kako je uopste moguce igrati sezonu na taj nacin imajuci u vidu povrede i suspenzije!?!?!

  9. #1169
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    @Lespa to i mene zanima. Početak sezone uvijek igram sa 22, a kad ispadnem iz lp i/ili kupa smanjim do 18. Obavezno imam 2 golmana u timu, s tim ne riskiram.
    ivan.Brko likes this.
    Ex top eleven player


  10. #1170
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    @Lespa to i mene zanima. Početak sezone uvijek igram sa 22, a kad ispadnem iz lp i/ili kupa smanjim do 18. Obavezno imam 2 golmana u timu, s tim ne riskiram.
    pretpostavljam da takvi menadzeri ispadnu brzo iz lige prvaka i kupa a u prvenstvu se bore za opstanak. ja sam drugog golmana prodao i kupio matorca(31 - besplatni) za ne daj boze a prvi golman ima jednu crticu za trening pa moze da se povredi samo na tekmi sto mi se samo jednom desilo... mora da se stedi jer cim predjem na sledeci nivo mnogo para je potrebno za zamenu igraca. trenutno igram ligu gde je razlika izmedju treceg i dvanaestog na tabeli tri boda. ludilo!!! mogu da budem u prva cetiri a i da ne predjem na sledeci nivo...
    t11_fan likes this.