Page 128 of 161 FirstFirst ... 2878118126127128129130138 ... LastLast
Results 1,271 to 1,280 of 1606
Like Tree3436Likes

Thread: Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?

  1. #1271
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by ivan.Brko View Post
    Slika se gore nije htjela postavit sryy

    ♥FORZA MILAN!!! ♥
    Stavi ti ovog Tomovića na gol... a ovaj Mladenović nek odmara 3-4 utakmice...
    ivan.Brko likes this.

  2. #1272
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    @Steppenwolf odličan rezultat BGUtd-a, za uzvrat možeš to izgurat nekom 361 formacijom sličnoj tu koju si koristio, samo ubaci dmc umjesto lošeg mc-a, a možeš i krila povući nazad na ML/R. Čestitam, sretno u uzvratu
    Krila su mi u lošoj formi, igraću totalnu defanzivu u revanšu, samo jedan napadač napred...

  3. #1273
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Kad se braniš koristi normalan ili samo defenzivan mentalitet. Ja korsitim full defanzivu jedino ako protivnik ima 2* više od mene zato što sam primjetio da kad se tim previše povuče nazad ostane dosta prostora protivniku koji onda lakše dolazi do prilika.
    Ove sezone sam za sebe otkrio jako dobru defanzivnu formaciju 3DC-3DMW-3MC-1. Mučio sam se protiv te formacije, a poslužila mi je kad sam se branio. Moj tim ima igrače koji mogu to igrati, onaj tko ima priliku, neka proba igrati tom formacijom.
    Ex top eleven player


  4. #1274
    Apprentice Ad Fines's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    168
    Само 0:1 у ЛШ...

    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg

    Голман њихов бранио све живо...

    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-screenshot_2.jpg
    Shadow likes this.

  5. #1275
    Rookie ivan.Brko's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    113
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Stavi ti ovog Tomovića na gol... a ovaj Mladenović nek odmara 3-4 utakmice...
    A probat cu Tomovic mi nije branio dosta utakmica pa se bojim da i on nebi popustio. , ova je druga slika dole , sve zaboravljam postavit kolko su mi zivci otisli od ovog TE , prije 10 minuta izbaci me nema internet connection, ja ponovno udjem pise prijavise preko facebooka , ja se prijavim kad tamo ponovno od razine 1 , 20token i po 5 buster ,3M$ , ZNACI SRCE MI STALO , JA DEINSTALIRA aplikaciju , ponovno instalira i ponovno se prijavio i vratilo me na stari profil♡♥♡

    Druga slika od 11 prvi


    ♥FORZA MILAN!!! ♥

  6. #1276
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843

    Prvoplasirani je pao ! Jako težak meč, ali što je najvažnije pobijedili smooooo
    Spoiler

    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg

    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-screenshot_2.jpg

    Tabela, sutra protiv drugoplasiranog, biće pakleno, neka nam je Bog na pomoći

    Sezona 62 - 11.Januar - Kako vam ide?-screenshot_3.jpg

    -->http://forum.topeleven.com/galerija-...en-1860-a.html<--
    Steppenwolf likes this.

  7. #1277
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Veliko razocarenje je u klubu, gotovo pa depresija. Ne znamo uopce sta pametno reci...

    Izgubili smo derbi koji nismo smjeli izgubiti, sanse za naslov su nam sada nikakve, gotovo nemoguce, a iskreno, nismo ni zasluzili.

    Sve je dobro pocelo, poveli smo vec u prvoj minuti, na kraju smo 3-2 izgubili.





    Jos jednom molim neka mi pametniji od mene kazu, kako je moguce da je ova ekipa nezaustavljiva, pobijedila nas je dva puta, prva je u ligi, ni jednom protiv nas nije bio aktivan, imali smo max.bonuse, 15% posjeda zbog navijaca, moral i energija na vrhuncu, jaci smo 7q..kako se to dogodilo da ova ekipa sa stvarno niti malo posebnom formacijom rastura ovu ligu i nas. Ne ide nam u glavu..



    U 1.02 igramo Ligu prvaka protiv naseg najveceg rivala, koji je usto i jaci od nas..nista dobro nas ne ceka ni ovde, dapace, imam osjecaj da cemo lagano izgubiti. Tko moze neka nazoci novom postraju, ova sezona je katastrofalna, igraci su karakterne nule.
    Macva FC and Crni like this.
    Sezona 27, Level 27


  8. #1278
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Kad se braniš koristi normalan ili samo defenzivan mentalitet. Ja korsitim full defanzivu jedino ako protivnik ima 2* više od mene zato što sam primjetio da kad se tim previše povuče nazad ostane dosta prostora protivniku koji onda lakše dolazi do prilika.
    Ove sezone sam za sebe otkrio jako dobru defanzivnu formaciju 3DC-3DMW-3MC-1. Mučio sam se protiv te formacije, a poslužila mi je kad sam se branio. Moj tim ima igrače koji mogu to igrati, onaj tko ima priliku, neka proba igrati tom formacijom.
    Pa to i planiram da igram u revanšu...
    t11_fan likes this.

  9. #1279
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by ivan.Brko View Post
    A probat cu Tomovic mi nije branio dosta utakmica pa se bojim da i on nebi popustio. , ova je druga slika dole , sve zaboravljam postavit kolko su mi zivci otisli od ovog TE , prije 10 minuta izbaci me nema internet connection, ja ponovno udjem pise prijavise preko facebooka , ja se prijavim kad tamo ponovno od razine 1 , 20token i po 5 buster ,3M$ , ZNACI SRCE MI STALO , JA DEINSTALIRA aplikaciju , ponovno instalira i ponovno se prijavio i vratilo me na stari profil♡♥♡

    Druga slika od 11 prvi


    ♥FORZA MILAN!!! ♥
    I ovaj Zubović je zreo za klupu... Problem je tebi što nemaš zelenih bustera, pa su ti igrači umorni, ako igraš dve utakmice zaredom... Nemoj veznim igračima mnogo napad da nakucavaš...

  10. #1280
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Ad Fines View Post
    Само 0:1 у ЛШ...

    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_1.jpg 
Views:	25 
Size:	70.3 KB 
ID:	37141

    Голман њихов бранио све живо...

    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_2.jpg 
Views:	26 
Size:	95.6 KB 
ID:	37142
    Ja ti lepo rekoh da igraš 3-5-2 V, da se ne patiš...
    Ad Fines likes this.