View Poll Results: Da li vam se dopadaju osobine igre i izgled Top Eleven 2015?

Voters
41. You may not vote on this poll
  • Da, svidja mi se

    10 24.39%
  • Ne, ne svija mi se

    12 29.27%
  • Mora jos da se poradi

    19 46.34%
Page 7 of 11 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 61 to 70 of 103
Like Tree89Likes

Thread: Top eleven 2015

  1. #61
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Upravo sam skinuo novu verziju na tablet, i ne čini mi se toliko loše. Ima tu metar stvari koje treba srediti (poređenje igrača prilikom kupovine novih igrača,auto dodjela skill poena, ne možemo vidjeti stadion ostalih igrača, njihova dostignuća, trofeje, oba dresa koji koriste, već se vidi samo jedan, kada uđemo na neki od timova i želimo da pogledamo na kojoj poziciji se nalazi onda možemo vidjeti samo formu posljednje tri utakmice i ne možemo vidjeti koliko je koja ekipa dala a koliko primila golova, već se vidi samo gol razlika, kada kliknemo da pratimo neku utakmicu koja se upravo igra, onda ne možemo vidjeti na kojim pozicijama se nalaze te dvije ekipe, što se do sada moglo vidjeti, nema liste najboljih igraca, strijelaca i najbolje ocijenjenih igrača, mislim da nisam vidio i preuzimanje novog kluba itd itd). Ali oni su i napisali da će nastaviti sa programiranjem i sređivanjem igrice, tako da se nadam da će se sve to ubrzo pojaviti u nekom novom update-u. Sve u svemu meni se čini cool.
    Last edited by munchen; 01-29-2015 at 05:38 PM.
    ivan.Brko and Explicity like this.

  2. #62
    Newbie denzellozington's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Posts
    7
    pitanje:
    Zasto je nordeus izbacio polu proizvod ? Zasto nije stavio neki test server ili tako nesto ? Zasto je zajebo nesto sto je valjalo? To je problem...
    mi nemamo ideju sta i kako dalje sa ovom igrom pa daj malo sminke da dodamo (i zajebemo sve ostalo)
    t11_fan likes this.

  3. #63
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    153
    @t11_fan Ako mislis na ono sto ti se promeni plata kad igracu dodas skilove,to je bag koji ocigledno nisu sposobni da otklone ili ih i ne zanima,inace kad posle opet udjes na tog igraca,njemu je stara plata...

    @denzellozington Nije nordeus izbacio polu proizvod,cak stavise izbacili su bas ono sto su zamislili...
    Cak ovo nije ni sminka kao pre sto je bila,ovo je ozbiljno poboljsanje igrice za njihov dzep,a propadanje igrice za igrace...
    Ubrzano je sve,brze ce se trositi sredstva,lakse ce se praviti jaka ekipa,vise jakih ekipa vise potrosenih sredstava...


    E sad druga je stvar sto su oni slepci pa ni ono sto naprave ne radi kako treba,primer za cekiranje mesta gde ce skilovi ici,to naravno ne radi kako treba,obelezim napad on cepa u odbranu,raspored utakmica prijatelja za naredne dane ne radi,prvo nisam imao za 1.2. sad nemam za 31.1.

    Sve u svemu postigli su sta su hteli,totalno ubrzanje trosenja sredstava...
    t11_fan likes this.

  4. #64
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Jednostavno kriva poslovna logika; bolje da su napravili igru koja odgovara igračima=kupcima pa bi zarađivali na većem broju igrača nego što imaju manji broj pa misle od njih izvuć svaki novčić iz džepa
    Ex top eleven player


  5. #65
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    153
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Jednostavno kriva poslovna logika; bolje da su napravili igru koja odgovara igračima=kupcima pa bi zarađivali na većem broju igrača nego što imaju manji broj pa misle od njih izvuć svaki novčić iz džepa
    Ne slazemo se Ja bas mislim da im je prava poslovna logika gde ce biti masovni odziv jer ces sad za kratko vreme moci da stvoris ekipu od 8-9*,dok smo se mi po starom sistemu mucili sezonama da to napravimo...

    Uopste i ne moraju vise toliko novcice da izvlace,ima onih koji ce uvek kupovati,a broj onih koji saznaju za skidanje tokena i kofera je iz dana u dan sve veci i veci,sto vise takvih,eto veceg profita...

  6. #66
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    @Sre10
    Ako ode puno igrača koji igraju za 35T i dio onih koji plaćaju, ostati će nekoliko aktivnih i botovi. Zbog čega da onda oni kupuju tokene, da bi pobjeđivali botove? To se može i bez kupovanja tokena.
    Jaka konkurencija zahtjeva još jači tim da bi ju nadmašio. Top eleven bi mogao onako kako sad izgleda 90% liga 1 na toj igrici.
    Zar treba netko kupovati tokene da pobjedi u ligi kao što je ta s nivoa 1?
    Jednostavno neće imati više potrebe kupovati tokene
    denzellozington likes this.
    Ex top eleven player


  7. #67
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    153
    Pa ti sto igraju sa 35T i nisu bitni,nordeus od njih nema nikakve koristi,to i jeste sustina... Potrebni su ili oni koji kupuju ili oni koji skidaju tokene i kofere...

    Ja ne znam koji si level,samim tim ne znam da li si upoznat kako je na najvisim levelima...

    Hocu da kazem da je mozda prodaja tokena opala,mozda i nije,ali da ovom novom verzijom nordeus mnogo vise profitira,jer oni od svakog odgledanog videa za tokene,kofere imaju nesto,cak ce to sigurno biti i isplativije sa ovakvom mogucnoscu neprestanog treninga gde ce svako ko duze igrati pokusati da bude sto jaci.

  8. #68
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Možda nisam dobro objasnio ili nisi shvatio...
    Naravno da 35T igrači financijski direktno niškoristi nordeusu jer ne kupuju tokene, ali su korisni indireknto jer stvaraju konkurenciju onima koji ih kupuju pa ih moraju kupovati više.
    Mene valjda nitko ne razumije ili možda ne znam objasniti...
    Moje mišljenje je da bi logičnije bilo da nordeus olakša život igračima od 35T i da takvih igrača ima više kako bi stvorili jaču konkurenciju za one što kupuju tokene.
    U protivnom zašto bi itko kupovao tokene da pobjedi botove ako nema 35T igrača (koji čine većinu)
    Osim toga ovi što skidaju tokene i kofere nisu problem. Nordeus fino zarađuje od tih video reklama pa bi im trebalo bit u cilju da gledamo reklame za tokene ili kofere.
    Ex top eleven player


  9. #69
    Newbie
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    25
    Quote Originally Posted by Sre10 View Post
    Pa ti sto igraju sa 35T i nisu bitni,nordeus od njih nema nikakve koristi,to i jeste sustina... Potrebni su ili oni koji kupuju ili oni koji skidaju tokene i kofere...
    Slažem se. Čini mi se da je bezveze nama što kukamo ovdje, kad nas ovi ne je.. ni 5%
    Postavili su zanimljivu grafiku da privuku nove korisnike kojima je svejedno hoće li se bodovi za igrače dodijeljivati na ovaj ili onaj način.
    Nešto stare ekipe će otići, ali će zato privuči puno novih koji će trošiti pare.

    Možda griješim ali sumnjam.

  10. #70
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Može li netko objasniti hipotetski:
    ako ne bi bilo 35T igrača i sve bi bilo puno botova, zašto bi itko kupovao tokene da pobijedi protiv botova od 2-3*?
    To bi bilo kao što u realnom svijetu škotski Celtic prodaje imalo skupelje igrače da bi smanjio troškove jer nema jaku konkurenciju u SPL-u otkad su Rangersi propali. Zato ni ne igraju više LP.
    Ex top eleven player


Page 7 of 11 FirstFirst ... 56789 ... LastLast