View Poll Results: Da li vam se dopadaju osobine igre i izgled Top Eleven 2015?

Voters
41. You may not vote on this poll
  • Da, svidja mi se

    10 24.39%
  • Ne, ne svija mi se

    12 29.27%
  • Mora jos da se poradi

    19 46.34%
Page 8 of 11 FirstFirst ... 678910 ... LastLast
Results 71 to 80 of 103
Like Tree89Likes

Thread: Top eleven 2015

  1. #71
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    153
    t11_fan koji si level?

    Zasto bi olaksali igracima od 35T koju konkurenciju taj od 35T moze napraviti onom sto kupuje tokene,nikakvu,osim ako je taj sto kupuje tokene prilicno glup. Meni se cini da ti previse gledas samo oko svoje lige koja je mozda takva,inace su serveri osim balkanskog i na nizim levelima puniji koliko sam uspeo primetiti,a tek tamo gde su najvise lige kao sto je kod mene slucaj,uskoro ce biti liga u kojoj ce svi imati legende.

    Cak i da dodje do toga da ovi sto kupuju ostanu sa botovima,a male su sanse za to,naravno da ce nordeus spojiti servere i onda ce krenuti jos vece ludilo.
    Last edited by Sre10; 01-30-2015 at 04:01 PM.

  2. #72
    Newbie denzellozington's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Posts
    7
    ja koliko znam kad dodje do spajanja servera znaci da igri traznja opada ... sto znaci i prodaja opada ... i sledi kraj/krah igre ....

    @t11_fan ja te buraz kapiram 100% i potpuno si u pravu al ce tek vreme pokazati da je ovo bio zajeb koji je sjebao igru 100%

    cim ova "poboljsana" verzija dodje na pc ja prestajem da igram, al mislim da za nordeus nema zime ... dok je poljaka oni propasti nece, jer oni tamo ce i govno kupiti samo ako moze, mada vidim po ovome sto se glasa da i 7 nasih pacijenata smatra ovo za korak napred !

  3. #73
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    153
    Smatrate li da je spajanje servera kraj igre ili da je to poboljsanje?
    Da li vam je zanimljivije da imate u ligi 5-6-7 aktivnih timova ili svih 14?

    Traznja moze da opadne,a da se kvalitet i aktivnost ostalih igraca poboljsa,posto ce kako vec zakljucismo odustati neki koji kupuju i oni sto prezivljavaju sa 35T i sto na visim levelima ne prave nikakvu konkurenciju vec sluze kao sprdnja igracima koji se trude oko igre.

    Pokusavam da vam kazem da se sa kupovine tokena sve vise prelazi na pregledavanje videa,ali izgleda ne vredi...

  4. #74
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    @Sre10 Imam timove na nivou 15 (drugi put), 10 i 5 U svim ligama u kojim igram imam najmanje 5 aktivnih timova s tim da u Celticovoj ligi na nivou 5 svi timovi imaju prosječan rating jačih 4* ili 5*, možda si vidio tu sliku što sam ranije stavio...
    Ti mene očito ne shvaćaš. Dakle, oni koji kupuju tokene, kupuju ih da bi bili jači od 35T timova, a to sigurno nisu isključivo igrači s vrha servera, njih je najmanje jer većina igrača do tada odustane od igre.
    Dakle, ako nema tih 35T timova, tad oni nemaju razloga kupovat tokene pa mogu i oni igrat besplatno i uništavat botove redovno. Eto ti primjera najboljeg kod Sarme i njevogov tima NK Gradina. Zašto bi on kupovao tokene kad su mu sve botovi u ligi a nema drugih 35T igrača? Ako bi bio neki 35T igrač tamo, Sarma bi imao razlog kupovati tokene da bi stvorio tim jači od njegovog. Pogledaj njegovu temu s klubom ako ne shvaćaš.
    Osim toga, na tim visokim nivoima je najmanje aktivnih timova. Imam prijatelje koji igraju na njima pa se žale da im je dosadno igrati svake sezone protiv istih timova čija imena znaju napamet. Najviše igrača je na nižim nivoima.
    Bez uvrede ikome, ali po mom skromnom mišljenju većina tih koji kupuju tokene i skaute su glupi.

    Ne bih da se uvrijediš, ali neću ti više objašnjavat, eto barem je denzellozington shvatio
    Ex top eleven player


  5. #75
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    153
    Nema veze,ne razumemo se.
    To sto je Sarma primer ili neki drugi klinac nema ama bas nikakve slicnosti sa strancima na drugim serverima,gde ima i borbe za igraca itd. Ti klinci nece ni kupovati tokene,cak i da kupe to je neka smesna cifra. Uostalom nas server,do 20 i nekog levela je sprdnja,kad krenes sa aktivnim igracima da igras moras da se trudis. Prosto je ako odustanu beskorisni igraci koji igraju sa 35T spojice servere i bice jos bolje,ja i jesam iskreno za tu soluciju jer mi je jadno kad vidim igrace da su 40lvl a da ne znaju cenu karata da nameste kako treba ili da izadju iz minusa.

    Upravo ova nova aplikacija i daje priliku timovima da sto pre postanu jaci,ako imaju sredstva,ako nemaju pare onda ce skidati preko videa i opet je nordeus na dobitku,samo na jos vecem nego kupovinom tokena,jer se ovo siri sve vise pritom je i besplatno za igrace. Samim tim ce postajati napetije jer ce svi zeleti da budu sto jaci,pritom nece morati da trose novac,vec svoje vreme,tu je sansa da i klinci budu aktivniji,kad vec ne mogu da kupuju tokene.

    Ljudi nikako da shvate da TE ne postoji da bi se oni igrali nego da bi gazda zaradio pare,ako ces da se trudis i da doprineses tome da gazda zaradi - koristan si,ako neces da kupis tokene,ni da skupljas kofere beskoristan si,gazice te svi redom i to je cela sustina price.

  6. #76
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Ne znam za druge, ja igram t11 od prvog dana besplatno i nisam nikad kupio niti ću kupiti token(e). Moj Celtic igra u ligi koja je jako zabavna i neizvjesna jer ima dosta aktivnih timova i igrača i svi igraju besplatno. Meni nije cilj doć do vrha servera i igrati ligu gdje ima 2-3 aktivna igrača i sve ostalo botovi pa igrati ligu svake sezone protiv istih menadžera. Između ostalog bmk koliko će nordeus zaradit ili ne isto ko što njih bk za mene kupovo ja tokene ili ne. Nijedan pojedinac ne može utjecat svojim odlaskom na njihovu veliku zaradu tako da se tim ne opterećujem.
    Svoj tim na nivou 16 prvi put sam napustio prije skoro godinu dana jer je liga bila dosadna zbog nedostatka aktivnih igrača. Ne vidim jedan realan razlog zašto bih nastavio igrati takvu ligu. Mislim da svaki igrač koji nije glup može igrati t11 i zabavljati se bez kupovine tokena.
    Last edited by t11_fan; 01-30-2015 at 05:16 PM.
    Ex top eleven player


  7. #77
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Sre10 View Post
    Nema veze,ne razumemo se.
    To sto je Sarma primer ili neki drugi klinac nema ama bas nikakve slicnosti sa strancima na drugim serverima,gde ima i borbe za igraca itd. Ti klinci nece ni kupovati tokene,cak i da kupe to je neka smesna cifra. Uostalom nas server,do 20 i nekog levela je sprdnja,kad krenes sa aktivnim igracima da igras moras da se trudis. Prosto je ako odustanu beskorisni igraci koji igraju sa 35T spojice servere i bice jos bolje,ja i jesam iskreno za tu soluciju jer mi je jadno kad vidim igrace da su 40lvl a da ne znaju cenu karata da nameste kako treba ili da izadju iz minusa.

    Upravo ova nova aplikacija i daje priliku timovima da sto pre postanu jaci,ako imaju sredstva,ako nemaju pare onda ce skidati preko videa i opet je nordeus na dobitku,samo na jos vecem nego kupovinom tokena,jer se ovo siri sve vise pritom je i besplatno za igrace. Samim tim ce postajati napetije jer ce svi zeleti da budu sto jaci,pritom nece morati da trose novac,vec svoje vreme,tu je sansa da i klinci budu aktivniji,kad vec ne mogu da kupuju tokene.

    Ljudi nikako da shvate da TE ne postoji da bi se oni igrali nego da bi gazda zaradio pare,ako ces da se trudis i da doprineses tome da gazda zaradi - koristan si,ako neces da kupis tokene,ni da skupljas kofere beskoristan si,gazice te svi redom i to je cela sustina price.

    pitanje:

    nije mi jasna novina vezana za neograniceni trening. mislim rizikujes povredu bitnog igraca sa previse treninga osim ako menadzeri varaju i imaju stotine i stotine crvenih kofera, onda OK. Nadam se ce Nordeus vratiti opciju ogranicenog treninga u suprotnom cemu onda zajebancija...

  8. #78
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    @ Lespa omogućili su da većim brojem treninga potrošimo više kofera. Oni su samo povećali mogućnost treninga. U principu dokle god postoji limit na 9*, dotad postoji i neka količina kofera koje će menadžer potrošit da taj igrač dođe na takav nivo. Tebe nitko ne prisiljava da ti treniraš bitnog igrača stalno. Ako svaki dan dobiješ 40% kondicije, ti ne moraš potrošiti više od tog na utakmice i treninge.
    Ex top eleven player


  9. #79
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173


    Lespa jel ovo varanje

  10. #80
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    @Shadow
    To je škrtost! Koferi postoje zato da se troše
    NTNK likes this.
    Ex top eleven player


Page 8 of 11 FirstFirst ... 678910 ... LastLast