View Poll Results: Da li vam se dopadaju osobine igre i izgled Top Eleven 2015?

Voters
41. You may not vote on this poll
  • Da, svidja mi se

    10 24.39%
  • Ne, ne svija mi se

    12 29.27%
  • Mora jos da se poradi

    19 46.34%
Page 9 of 11 FirstFirst ... 7891011 LastLast
Results 81 to 90 of 103
Like Tree89Likes

Thread: Top eleven 2015

  1. #81
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Ne to je nezainteresovanost za trošenje
    Ne postoje nelegalni načini sticanja tokena i kofera to je poenta

  2. #82
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    @ Lespa omogućili su da većim brojem treninga potrošimo više kofera. Oni su samo povećali mogućnost treninga. U principu dokle god postoji limit na 9*, dotad postoji i neka količina kofera koje će menadžer potrošit da taj igrač dođe na takav nivo. Tebe nitko ne prisiljava da ti treniraš bitnog igrača stalno. Ako svaki dan dobiješ 40% kondicije, ti ne moraš potrošiti više od tog na utakmice i treninge.
    Druze, opet se vracam na pricu mog "prijatelja" koji je sedmi nivo kao i ja i ima 2-3 igraca sa osam zvezdica a u ovoj sezoni ih je kupio sa pet zvezdica. znaci, ne kapiram sta je u pitanju ali nisu cista posla u svakom slucaju. A da, vezano za varanje vidim da ljudi skidaju program sa net-a i zahvaljuju se jer su resili probleme tokena. To je bas lepo i drago mi je zbog njih, ali ako ovi iz Nordeusa nemaju tehnickih mogucnosti da skidaju takve menadzere, onda jebo ti ovo vise...
    Mada, priznajem cak i da vide sve to i da pocnu da ih skidaju u sred sezone, na sta bi to licilo... :-)

  3. #83
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Ne znam kako tvoj "prijatelj" dolazi do tih tokena i kofera, to nisam ni spominjao. Nordeus je samo omogućio brže trošene tokena i kofera onim igračima koji ih imaju jako puno.
    Koliko ja znam, nordeusu je u interesu da mi gledamo te reklame, kupujemo programe kojima su bonus nagrada tokeni itd. Vjerojatno korporacija koja želi nešto reklamirati ili agencija koja reklamira za njih se preko nordeusa pokušava domoći novih kupaca svoje robe ili usluge i pritom plati nordeusu neku proviziju jer im on pomaže proširit tržište/poslovanje, to je biznis, ništa novo. Da u kojem slučaju nordeusu smeta što igrači gledaju reklame, onda ih ne bi ni bilo.
    Neće nitko propasti što pojedinci prikupljaju besplatnie tokene gledanjem videa, skidanjem ili kupovinom kojekakvih programa itd. Po mom mišljenju oni ne rade nikome nikakvu štetu. Ne znam zašto se igrači žale na njih.
    Ex top eleven player


  4. #84
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Ne znam kako tvoj "prijatelj" dolazi do tih tokena i kofera, to nisam ni spominjao. Nordeus je samo omogućio brže trošene tokena i kofera onim igračima koji ih imaju jako puno.
    Koliko ja znam, nordeusu je u interesu da mi gledamo te reklame, kupujemo programe kojima su bonus nagrada tokeni itd. Vjerojatno korporacija koja želi nešto reklamirati ili agencija koja reklamira za njih se preko nordeusa pokušava domoći novih kupaca svoje robe ili usluge i pritom plati nordeusu neku proviziju jer im on pomaže proširit tržište/poslovanje, to je biznis, ništa novo. Da u kojem slučaju nordeusu smeta što igrači gledaju reklame, onda ih ne bi ni bilo.
    Neće nitko propasti što pojedinci prikupljaju besplatnie tokene gledanjem videa, skidanjem ili kupovinom kojekakvih programa itd. Po mom mišljenju oni ne rade nikome nikakvu štetu. Ne znam zašto se igrači žale na njih.
    nisam bio jasan do kraja, radi se o programu za hakovanje nakon cega igrac dobija 999 tokena, novca i brdo kofera svih vrsta sto slozices se ima za posledicu da igranje gubi smisao. ni meni ne smeta kada dobijemo malo besplatnih tokena preko videa, reklama i instaliranjem programa... :-)
    Shadow likes this.

  5. #85
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    lespa to od 999T ne postoji ali ako još veruješ u bajke to je već tvoj problem. Naravno možeš podršci da prijaviš igrača oni će to proveriti i rešiti.

  6. #86
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    153
    Bre ako vam nije cilj doci do vrha onda ja bas i ne kapiram koja je poenta igranja,mozda cisto da citate komentare?
    Uz to,3 aktivna igraca na vrhu servera,nisam li napomenuo da cemo uskoro imati citavu ligu sa svim legendama?

    @lespa
    Nema tu nikakvog varanja,niti je to moguce. Jednostavno postoji opcija da svakog dana skidas veliki broj kofera i to je ono sto ja upravo govorim,ali ljudi ne mogu da shvate.

  7. #87
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Možda je to specifično, inidvidualno, ali ja uživam igrajući ovako kako sada igram. Meni odgovara, zanimljivo mi je, baš me briga da li je to nivo 5/10/15, bitno mi je da liga nije dosadna. Kad dođem do nekog nivoa gdje nema puno aktivnih timova preuzmem novi klub s nižeg i nastavim igrati. Trenutno igram 2 jako zanimljive lige na nivou 5, u jednoj sam drugi ali više timova ima jednak broj bodova, u drugoj sam 6. zaostajem 4 boda za vodećim.
    http://forum.topeleven.com/top-eleve...tml#post321244
    Last edited by t11_fan; 01-30-2015 at 10:10 PM.
    Ex top eleven player


  8. #88
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Sre10 View Post
    Bre ako vam nije cilj doci do vrha onda ja bas i ne kapiram koja je poenta igranja,mozda cisto da citate komentare?
    Uz to,3 aktivna igraca na vrhu servera,nisam li napomenuo da cemo uskoro imati citavu ligu sa svim legendama?

    @lespa
    Nema tu nikakvog varanja,niti je to moguce. Jednostavno postoji opcija da svakog dana skidas veliki broj kofera i to je ono sto ja upravo govorim,ali ljudi ne mogu da shvate.
    ti si car nema jaceg,bas to skidanje kofera cjelu noc i ujutro oko 9 sati,tokene neznam tocno vrijeme kad ima
    i onda se cude kako su timovi slabi ovo ono,pa nisu ni tvoji tu di jesu da si kuko nego si trazio i kemijo kako skinut sto vise sto brze kofera prije svega ali i tokena jel tako,a to znaci da pucas visoko,doduse ti si u BRUTALNOJ ligi tu nema dileme u svakom slucaju BIG RESPECT TEBRA

  9. #89
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Imam tim za koji skupljam kofere i timove za koje ne skupljam. U glavnom timu za koji skupljam kofere imam 6 igrača od 7* isključivo zato što je glavni protivnik u ligi pun skauta i ima 2 igrača od 8*. Da mi on nije protivnik, ne bih skupljao toliko kofera, kao što ni dosad nisam, a ostali timovi imaju svi igrače od 5* i ponekog slabijeg skauta.
    Mislim da je najbitnije da je nam je igra zabavna. Nekome je zabavno imati tim od 7* pa na više i igrati sve ili gotovo sve utakmice protiv slabijih timova, a nekome je zabavno igrati u ligi gdje su timovi jako blizu kvalitetom koliko god zvjezdica to bilo.
    Ako igra nakon updatea na kompjuteru neće bit zabavna, čemu onda igrati ju uopće?
    Ex top eleven player


  10. #90
    Rookie Gushter's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    108
    Ekipo može mali info kako/di skupljate kofere i tokene?

Page 9 of 11 FirstFirst ... 7891011 LastLast