Page 85 of 99 FirstFirst ... 3575838485868795 ... LastLast
Results 841 to 850 of 986
Like Tree2621Likes

Thread: Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?

  1. #841
    Dreamer Go Ahead Eagles's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    428
    Ali moj stoper Palm specijalista za slobodnjake,a redovno daje golove iz slobodnjaka.A kornere izvodi bolje nego slobodnjake... xD
    Paparelli and Crni like this.

  2. #842
    Apprentice Ad Fines's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    168
    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg

    Фасцинантно.. У ЛШ сам испао одавно, а у Купу играм финале.. А куп ми је тродупло јачи од ЛШ..

  3. #843
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Nema ama bas nikakve veze koju god specijalnost da ima....
    Ceo tim mi ima spec. i dzaba...
    Sve dok ne prodaš tog napadača što se zove FALLCOW teško da ćeš ti nekom da daš gol
    Crni and Go Ahead Eagles like this.

  4. #844
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Paparelli View Post
    Kakvo ste vi imali iskustvo sa stoperom specijalnosti odbrambeni zid ? Ima li to kakvog uticaja kod slobodnjaka ?
    Ovisi, ova igra je nepredvidljiva. Imao sam DC sa spec. slobodni udarci, lik je ubijao, bio mi je prvi strijelac tima, sta da ti kazem, spec. mu se skroz isplatila, a imao sam jednog AML/ML sa spec.Korneri koji nije nikad iz kornera namjestio gol a bio je asistent i strijelac kakvog tesko da cemo opet imati. Tako da..ako imas srece isplatiti ce ti se
    Paparelli, Crni, Top El and 2 others like this.
    Sezona 27, Level 27


  5. #845
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Polako ali sigurno se udaljamo od naslova, domaci poraz protiv ekipe protiv smo koje smo vec upisali 3 boda mogao bi nas skupo kostati..



    Sad je Anyur pobjegao na 4 boda...



    4 je kola do kraja, svasta je jos tu moguce ali mi jednostavno moramo biti pravi, inace pisi propalo, vec sutra imamo strasno neugodno gostovanje protiv tima kojeg nismo ni kuci dobili, a Anyur igra sa pretposljednim timom u ligi..ako kiksamo, mozemo reci da je gotovo sve..ovako, jos ima nade, predzadnje kolo igramo sa Anyurom i svasta ce tu jos biti
    Esmir Bulić, NTNK, Crni and 2 others like this.
    Sezona 27, Level 27


  6. #846
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-butd7.png

    Galindo!!! Galindo!!! Galindo!!! Galindo!!!
    ...orilo se sa tribina danas... Jubilee (Džabili) Galindo postigao je danas 4 gola na dve važne utakmice... I kako ja da ga prodam sad, a planirao sam da ga prodam na početku sledeće sezone... Ima 22 godine i 4 zvezdice (skill poen do pete), specijalista za slobodnjake... Zbog njega neki jači igrači sede na klupi, 2 skauta između ostalog...

    Prvo smo igrali u gostima kod prvoplasiranog (tukli smo ga 1-0 u prvom delu sezone)... Galindo je igrao u tandemu sa Edgarom i već u 6. minutu nabada loptu glavom posle kornera, toliko puta već viđena blacktogalindo situacija, kao nekad pick and roll u Juti stocktontomalone A onda protivnik počinje da bije, dok protivnički menadžer nemoćno gleda svoje nervozne igrače kojima titula možda izmiče iz ruku... Jedan slobodnjak - promašaj, drugi slobodnjak - opet promašaj, ali ne i treći... Galindo šalje loptu u rašlje, iako se 183 cm visoki golman Alfaro pružio koliko je dug, prsti nisu uspeli da dohvate tu loptu...

    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-4.jpg
    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-5.jpg
    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-6.jpg
    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-7.jpg

    Zakuvali smo na vrhu

    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-8.jpg
    AC Milan 21, Crni, Top El and 2 others like this.

  7. #847
    Dreamer AC Milan 21's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Prokuplje
    Posts
    346
    Kup: u Finalu smo yeah



    Liga: Neresno smo igrali ali to ne utice da ne osvojimo ligu Sutra u ligi igramo protiv ovoga ispod nas jak je kao mi u prvoj tekmi smo ga dobili. Ai da izgubimo opet cemo osvojiti ligu tj 2 trofeja bi trebalo osvojiti

    Last edited by AC Milan 21; 03-03-2015 at 05:05 PM.

  8. #848
    Apprentice Esmir Bulić's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    207
    Pozdrav ekipa,evo i mene malo....
    Lš i Kup ispali u četvrtfinalu
    Liga,solidni timovi,borimo se za treće ili četvrto mjesto zbog lš
    Sretno vam svima u finalu koji igraju

    Steppenwolf, Crni, Top El and 4 others like this.

  9. #849
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-butd1.png

    A onda je došla i revanš utakmica polufinala Kupa... Galindo!!! Galindo!!! Orilo se iz 133000 grla na stadionu Belgrade United-a... Utakmica kao preslikana prethodna u Ligi i opet blacktogalindo kombinacija posle kornera, već u 7. minutu... Ređaju se šanse pred golom protivnika koji se dobro brani, ali u 43. minutu Galindo driblingom probija odbranu i ostaje oči u oči sa golmanom, 2-0!!! Sada protivniku trebaju 3 gola, što je bilo malo verovatno... Posle 9 sušnih sezona ponovo smo u finalu Kupa!!!

    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-4.jpg
    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-5.jpg
    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-6.jpg
    Sezona 63. - 8.Februar - Kako vam ide?-7.jpg
    Crni, Shadow, AC Milan 21 and 1 others like this.

  10. #850
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Eto i nas u finalu KUPA

    Steppenwolf, Crni, Top El and 5 others like this.

Page 85 of 99 FirstFirst ... 3575838485868795 ... LastLast