Page 119 of 124 FirstFirst ... 1969109117118119120121 ... LastLast
Results 1,181 to 1,190 of 1231
Like Tree3810Likes

Thread: Sezona 65 - 5.April - Kako vam ide?

  1. #1181
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 65 - 5.April - Kako vam ide?-celtic8.png

    Prošle sezone smo ispustili titulu u poslednjih par kola, zbog pada forme ključnog igrača Gomesa... Ove sezone je bilo dosta trol rezultata, tako da u završnici nije ništa zavisilo od nas... Posle poraza 0-3 protiv jednog od rivala za titulu u 22. kolu i trol remija protiv mnogo slabije ekipe u 23. kolu prvoplasirani nam je bežao 5 bodova, 3 kola pre kraja... Mi smo imali dve lake utakmice i meč protiv 4-plasiranog u poslednjem kolu... Gomes, koji je bio u velikom padu forme (9 utakmica, samo 3 gola) u poslednjem kolu protiv poslednjeg na tabeli postiže 6 golova uz 3 asistencije u pobedi 11-0 i vraća se u formu... Prvoplasirani je kiksnuo u 24. kolu, pa smo bili na 3 boda zaostatka i samo matematika nam je davala nadu... Mi protiv 4., a on u gostima kod 9. na tabeli... Bio mu je dovoljan i remi da overi titulu, al' ne lezi vraže... Nordeuse

    Sezona 65 - 5.April - Kako vam ide?-1.jpg
    Sezona 65 - 5.April - Kako vam ide?-2.jpg

    A ovako je igrao gubitnik titule...

    Sezona 65 - 5.April - Kako vam ide?-4.jpg

  2. #1182
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Attachment 44004

    Treći put šampioni u 4 sezone... U LŠ smo dogurali do 1/4 finala i tu stali... U kupu smo ispali u pretkolu i to nam je olakšalo muke sa zelenim koferima...

    Attachment 44005

    Pregled sezone...

    Attachment 44006
    Attachment 44007

    Louis Gomes je po treći put u karijeri osvijio igračku triplu krunu (prošle sezone nije bio najbolje ocenjeni igrač)

    Attachment 44008
    Attachment 44009
    Attachment 44010
    NTNK likes this.

  3. #1183
    Dreamer AC Milan 21's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Prokuplje
    Posts
    346
    I to je toooo. Osvojili smo ligu i ligu sampiona u kupu dogurali do 1/4 i tu ispali. Liga opet bez neresene i poraza Cestitke svima na osvojenim trofeijam jos jednom







    Benzema od kad je ove sezone dosao u nas klub dao je za klub za celu sezonu 56gola i 42 asistencije.

    Last edited by AC Milan 21; 05-02-2015 at 11:40 AM.

  4. #1184
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    sezona zavrsena po planu sa DUPLOM KRUNOMbravo ja,cestitke svema na osvojenim trofejima a onima neuspjesnima vise srece iduce sezone

    LIGA
    -krenuli smo slabo i lose ali se postepeno poboljsala igra i na kraju zasluzena titula bez poraza uz 21 pobjedu i 5 neresenih
    -imamo najboljeg strijelca lige STAKLENAC 22 gola
    -najboljeg asistenta VECO 22 asista

    TABLICA




    LP
    -u skupini smo pomeli konkurenciju sa 18 bodova i 20-2 gol razlikom
    -u knockout rundama smo dozivjeli samo 2 neresen rezultat,ostalo pobjede
    -skor na kraju 11 pobjeda i 2 neresene
    -gol razlika 39-7


    na pocetku sezone smo izguli 1 tekmu kupa i od tada neznamo za poraz ukupno 8 neresenih imamo


    SAMPIONSKA MOMCAD


    i dva trofeja


    za kraj mali video domacih navijaca ove sezone
    VAMOSSSSSSSSSSS
    https://youtu.be/KQUS6AC93AQ
    Last edited by vedran boca juniors; 05-02-2015 at 12:45 PM.

  5. #1185
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 65 - 5.April - Kako vam ide?-celtic8.png

    Sezonske ocene igrača... Gomes očekivano ubedljivo najbitniji igrač... Dobru sezonu su imali i napadač Alvarez, kao i štoperi Liri i McShane (2*)... Ostali prosek ili su podbacili... Rice je napokon imao prosek 7.00, iako je prošle dao 16, a ove 5 golova... Novajlija Báez, Fletcher i Cuéllar su podbacili... Omladinac Linton je odigrao lošu prvu sezonu... Ubedljivo najgori u timu omladinac iz prošle sezone, levi bek Browne, prosek 4.92...

    Sezona 65 - 5.April - Kako vam ide?-10.png

  6. #1186
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    @Vedran Lako je osvajati titule sa 15 igrača svetske klase... da te vidim ovako...

    Celtic 1888 šampionski tim u sezoni 4...

    Sezona 65 - 5.April - Kako vam ide?-11.jpg

  7. #1187
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Pošto je liga osvojena još u 20 kolu, odlučio sam da u posljednjoj utakmici sezone pokušam osvojiti dostignuće bunker:



    Igrao sam sa 6-tim na tabeli i postavio nelegalnu formaciju bez napadača, očekivao sam pobjedu od 1 gol razlike, ali ispalo je mnogo bolje. Izgleda da moja ekipa bolje igra bez napadača.




  8. #1188
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    Tamo gdje igraju najjaci,na vrhu igrice,ove sezone nije 3xkruna,ali jeste dupla

    Liga,ubjedljivo...



    Kup i LS,finala,protiv istog tima i mog velikog prijatelja...u kupu dobili na penale,u LS izgubili 1-0





    I moj ubica



    Cestitam svima koji su uzeli neki trofej,a koji nisu vise srece slj. sezone

  9. #1189
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    @Vedran Lako je osvajati titule sa 15 igrača svetske klase... da te vidim ovako...

    Celtic 1888 šampionski tim u sezoni 4...

    Click image for larger version. 

Name:	11.jpg 
Views:	47 
Size:	41.9 KB 
ID:	44027
    Pa nadam se da neces odustati od igre dok ne dodjes na vece levele, tada ces morati i ti nesto ulagati u tim ako zelim bilo kakav trofej, na nizim levelima sam i ja osvajo titule sa ovakvim pa i slabijim momcadima, prve 4 sezone sa igrao bezveze i u istom sastavu, nisam konto ni oko zvijezdica nista, kasnije sam se zarazio

    Da je Veco ove sezone imao tim kao tvoj sad, ne bi prosao level, jednostavno ljudi dosta ulazu i sta ides u vece levele, kvalitet je veci
    Sezona 27, Level 27


  10. #1190
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Uprava NK Dunav Ilok cestita svima na osvojenim trofejima a pogotovo Milanu na trostrukoj kruni, ako je itko zasluzio on je.
    Sezona 27, Level 27