Page 16 of 85 FirstFirst ... 614151617182666 ... LastLast
Results 151 to 160 of 850
Like Tree1638Likes

Thread: Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?

  1. #151
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Attachment 46530

    Samo 3-0 protiv ekipe sa stokilašima van pozicije... i naravno povreda... Nesrećni Morandière, koji je prošlu sezonu odigrao katastrofalno, je vezao tri sedmice i, tipično za Nordeus, povredio se... Čim neki igrač popravi formu, povredi se... Ovo je treća povreda od početka...

    Attachment 46531

    Attachment 46532
    Ti rece po sezoni 35t,a ono garnitura BvB......................
    Macva FC and Go Ahead Eagles like this.

  2. #152
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    ta ti izjava ne pije vodu vjeruj,ja kupujem tokene redovno od prvog dana a nedavno sam dobio ban jer ih po njihovom skidam i varam i sta reci u 5 god kako igram igru koliko sam eura potrosio na tokene mogao sam imati solidan polovan auto
    Možda nisam na pravi način objasnio, ali htio sam reći da im je profit na prvom mjestu, a to je vjerojatno svima jasno. TE je star 5 godina, ja trenutno igram svoju 32. sezonu i čini mi se da nema tu entuzijazma kod onih koji su ju napravili, kako prema igračima (de facto kupcima) tako i prema igri samoj. Sve promjene koje oni rade na igri (in)direktno su vezane za zaradu. Tako su nedavno ukinuli vremensko ograničenje na trening, pa sad možemo neprekidno trošiti (i kupovati) bustere na trening.
    Nisam nikad kupio stvarnim novcem ništa vezano za TE niti ću u budućnosti, ali poštujem to što ti i svi ostali igrate na svoj, drugačiji način, nemam ništa protiv tog. Mislim da je TE jako dobro napravljena aplikacija za zaradu, a u takvoj aplikaciji oni koji traže nekakav entuzijazam moraju se prilagoditi igri na neki način...


    Offtopic
    Da li zna netko od iskusnih igrača kolike su preporučene cijene ulaznica za više nivoe?
    Na nižim nije problem kliknuti do maksimalne pa vratiti na ~30%, ali na višim nivoima mi je to problem... Kako da znam kolika je maksimalna cijena ulaznica po nivou?
    Last edited by t11_fan; 06-02-2015 at 09:30 PM.
    Ex top eleven player


  3. #153
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Nema pravila,ako si u losoj formi moras da spustis cenu,ako si u dobroj onda dizi

  4. #154
    Dreamer AC Milan 21's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Prokuplje
    Posts
    346
    Najbolja krila smo nasli napokon su bili na aukcijama od 1 lvl do sada ovo su najbolja krila




  5. #155
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    primjetio sam kroz godine igranja da krila vecina njih odlicno igraju ako su primjerice ML/AML ili MR/AMR bar iz mog iskustva
    lespa likes this.

  6. #156
    Rookie Brshadin-city's Avatar
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    137
    Šta reći, čemu se nadati, 14 minut izravan crveni dobijem , Liga smrti se nastavlja sutra za sada imamo 2-7 gol razliku rasturamo, zadnji puta klub je dobio 7 golova u prve 2 utakmice lige tamo davne 1984. godine, jao dajte zelene bustere malo ekipu da popravim

  7. #157
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Ti rece po sezoni 35t,a ono garnitura BvB......................
    To sam dobio na nagradnoj igri, ovde na forumu... to i Juventusovu garnituru...

  8. #158
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    primjetio sam kroz godine igranja da krila vecina njih odlicno igraju ako su primjerice ML/AML ili MR/AMR bar iz mog iskustva
    Ako imaš dva odlična krila, kao što sam ja imao, bilo kakav tim da je preko puta i bilo kakvu formaciju da igraju, ima da probijaju po bokovima i jedan drugom da asistiraju... U svakom slučaju, bolje ocene dobijaju od ostalih veznjaka...

  9. #159
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Radim duple smene,prigustilo...
    Mora za neko more da se obezbede sredstva
    E pa jbg, da si dunđer, imao bi sunca, vode i peska kolko hoćeš i još bi ti platili
    NTNK likes this.

  10. #160
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    18
    Sezona sto se tice lige odlicno pocela.Dve pobede ubedljive gol razlika +10,u kupu smo nazalost ispali prva utakmica 0-0 druga 1-2.Nisam bio u mogucnosti da igram top 2 dana pa nisam ni dovodio neke igrace i eto ispadnemo iz kupa.Juce sam zavrsio kupovinu igraca sto se tice za ovu sezonu,proslosezonska postava skoro prodata,a ovosezonska se za sad odlicno pokazala.Takodje u LS smo zabelezili pobedu od 4-1.Sledeci mec je sutra u LS.

Page 16 of 85 FirstFirst ... 614151617182666 ... LastLast