Page 29 of 85 FirstFirst ... 1927282930313979 ... LastLast
Results 281 to 290 of 850
Like Tree1638Likes

Thread: Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?

  1. #281
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Sarajevo
    Posts
    246
    joj brata mi dragog , sinoc pratim ligu protiv posljednje ekipe , 0:0 zavrsi , danas imao neke obaveze nisam bio kuci dodjem 0:2 protiv najveceg konkurenta u LP izgleda bolje da ne pratim utakmice hahaha

  2. #282
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    GLUPOST, od pobjede do poraza u 3 minuta. Hahahaha ko Milan protiv Liverpoola (ne baš ali slično), vidim ja stalno mi ta poruka izlijeće kad se logujem na igru, tačno sam predosjetio da će se meni tako nešto dogoditi, a golman odbija loptu u sopstvenu mrežu hahahhaha.


  3. #283
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Prvenstvo 5.kolo



    MEŠA
    MACVA (Marcelo)
    ČIČA (Ronaldinho)
    MEŠA

    Liga Sampiona 3.kolo



    ČIČA (MEŠA)
    MACVA (Ronaldinho)
    ČIČA (Ronaldinho)

  4. #284
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    kupim igraca 18 amc amr za jedan token, reko super kad ono igrac sa najsporijim progresom ikada posle treninga tako da nece izgurati ni celu sezonu. Ali, na utakmici na kojoj je debitovao u prvenstvu covek je dao 6 ( sest ) golova i usao u istoriju kluba verovatno za sva vremena.
    A na sledecoj utakmici ( prijateljska ) ulazi na teren u 46-om minutu i dva minuta kasnije direktan crveni zbog pljuvanja. Nordeuse, imam to dostignuce od ranije tako da hvala ne treba vise. Ali, ono sto je neverovatno covek je za ta dva minuta dobio skil poen i progres od +136.
    Ako covek igra ovu igricu dovoljno dugo svasta ce doziveti.
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-slika1.jpg
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-slika2.jpg
    Go Ahead Eagles and Macva FC like this.

  5. #285
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    kupim igraca 18 amc amr za jedan token, reko super kad ono igrac sa najsporijim progresom ikada posle treninga tako da nece izgurati ni celu sezonu. Ali, na utakmici na kojoj je debitovao u prvenstvu covek je dao 6 ( sest ) golova i usao u istoriju kluba verovatno za sva vremena.
    A na sledecoj utakmici ( prijateljska ) ulazi na teren u 46-om minutu i dva minuta kasnije direktan crveni zbog pljuvanja. Nordeuse, imam to dostignuce od ranije tako da hvala ne treba vise. Ali, ono sto je neverovatno covek je za ta dva minuta dobio skil poen i progres od +136.
    Ako covek igra ovu igricu dovoljno dugo svasta ce doziveti.
    Click image for larger version. 

Name:	slika1.JPG 
Views:	34 
Size:	58.8 KB 
ID:	46900
    Click image for larger version. 

Name:	slika2.JPG 
Views:	33 
Size:	94.5 KB 
ID:	46901
    Možda ne voli da trenira, pa je spor, a na utakmicama dobija 1000%...

  6. #286
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-celtic8.png

    Odavno verujem da Nordeus namerno targetuje neke igrače kada su povrede u pitanju, ali ovo je otišlo predaleko... Linton je za dve sezone i 4 dana doživeo već šestu povredu, četvrtu u poslednjih 19 dana (16 dana na terapiji za poslednje 4 povrede)... Znači bukvalno, tek oporavljeni igrač, sa 100% morala i kondicije se svaki put povredi na prvoj sledećoj utakmici...

    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-24.png

    Pobeda u ligi... cena 15 crvenih kofera...

    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-23.jpg
    munchen likes this.

  7. #287
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Možda ne voli da trenira, pa je spor, a na utakmicama dobija 1000%...
    A možda je bio jeftin? Meni je bitno da ima dobru formu, razvoj mi nije toliko bitan osim ako ne kupujem skupe igrače
    Ex top eleven player


  8. #288
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    18
    Juce nazalost prvi poraz u ligi rezultatom 3:1.Bili su za nijansu jaci,sa porazom padamo na trecu poziciju a prve dve ekipe nam beze 3 boda.Evo pogled na tabelu Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-rsgr.jpg
    Esmir Bulić likes this.

  9. #289
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-fkp7.png

    Novi sporać u dresu FK Partizan, Ivan "Belaj" Belyaev... Samo 4% na razgibavanju... al' je 3 skil poena do skauta (što nikad neće postati, jer neću moći da ga prodam sledeće sezone)

    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-25.jpg

  10. #290
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-fkp7.png

    Od prošle sezone prati me neverovatna serija nerešenih rezultata, gde se napatim da dam gol, a protivnik ga da iz prve i jedine ozbiljne šanse... Ove sezone skor iz 10 utakmica mi je 3 6 1, uz gol razliku 11-11...

    Juče smo odigrali 1-1, iako smo imali 24 šuta na gol, a protivnik bez problema postiže gol iz daljine, prvim šutem u okvir gola...

    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-26.jpg

    Danas u kupu, protiv ekipe sa kojom je Belgrade United igrao u ligi pre 5 sezona i koja je ostala ispod crte... Protivnik je napravio brdo faulova, a mi samo par... i daju gol iz jednog jedinog slobodnjaka u zoni šuta, a Borsi se ispromašuje nenormalno, iako imas FK specijalnost i šut mu je čak 13 skil poena razlike u odnosu na protivničkog strelca (96 - 83)... golmane neću ni da pominjem...

    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-27.jpg
    munchen likes this.

Page 29 of 85 FirstFirst ... 1927282930313979 ... LastLast