Page 31 of 85 FirstFirst ... 2129303132334181 ... LastLast
Results 301 to 310 of 850
Like Tree1638Likes

Thread: Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?

  1. #301
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    EEEEEEEEEEEEE mojjjjjjjjjj DJOKOVICUUUUUUUUUUUUUUUUUUU....................... ............

  2. #302
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Rezultati dok me nije bilo. Hvala deckima koji su uskocili danas,jucer i prekjucer kad smo bili na putu.

    Nazalost kup nitko nije pratio i zavrsilo je kako je zavrsilo..mozda u uzvratu napravimo iznenadjenje





    Sezona 27, Level 27


  3. #303
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    EEEEEEEEEEEEE mojjjjjjjjjj DJOKOVICUUUUUUUUUUUUUUUUUUU....................... ............
    Bio sam na putu ali sam na HRT 2 slusao sportsku nedjelju, javljali su se i iz Roland Garrosa, nakon sto je Wawrinka poveo 2-1 u setovima i nas komentator je onako od srca rekao..ovo je iznenadjenje, nadam se da da do kraja meca iznenadjenja ipak nece biti.. prosao sam danas dobar dio Hrvatske i gdje god bi stao u kaficima su ljudi navijali za Djokovica.

    I meni je zao jako..ali vjeruj, kad jednom osvoji taj turnir, a hoce jer je prevelik igrac..bit ce puno sladje, bit ce evo ovako...




    A onda ce dobiti ovakav docek

    Sezona 27, Level 27


  4. #304
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Liga: Konacno pobeda
    Kup: Nereseno

  5. #305
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Prvenstvo 6.kolo



    MACVA (penal)
    Neymar

    KUP Playoff - 1.utakmica



    MACVA
    PepG and Go Ahead Eagles like this.

  6. #306
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Pisao sam post za engl. forum pa eto da vas podsjetim još jednom (iako to i sami znate) koliko je nogomet sj€ban zadnjih godina, samo kroz prizmu vrha Lige prvaka.

    Dakle, u zadnjih 10 godina 1/2 finale LP igralo je 13 timova:
    7x Barcelona
    6x Chelsea
    5x Bayern i Real Madrid
    4x Manchester Utd.
    3x Liverpool i AC Milan
    2x Arsenal
    1x PSV Inter At.Madrid Villareal Bor. Dortmund Schalke 04

    Posljednje polufinale u kojem je bio tim koji ne dolazi iz Njemačke, Engleske i Španjolske bilo je u sezoni 2009.-2010. u kojem su bili Inter i Lyon. Posljednje polufinale u kojem je bio tim koji ne dolazi iz liga 5ice bilo je 2004.-2005. To je bio PSV kojeg je izbacio Milan.
    PepG, lespa and Go Ahead Eagles like this.
    Ex top eleven player


  7. #307
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Pisao sam post za engl. forum pa eto da vas podsjetim još jednom (iako to i sami znate) koliko je nogomet sj€ban zadnjih godina, samo kroz prizmu vrha Lige prvaka.

    Dakle, u zadnjih 10 godina 1/2 finale LP igralo je 13 timova:
    7x Barcelona
    6x Chelsea
    5x Bayern i Real Madrid
    4x Manchester Utd.
    3x Liverpool i AC Milan
    2x Arsenal
    1x PSV Inter At.Madrid Villareal Bor. Dortmund Schalke 04

    Posljednje polufinale u kojem je bio tim koji ne dolazi iz Njemačke, Engleske i Španjolske bilo je u sezoni 2009.-2010. u kojem su bili Inter i Lyon. Posljednje polufinale u kojem je bio tim koji ne dolazi iz liga 5ice bilo je 2004.-2005. To je bio PSV kojeg je izbacio Milan.
    Bosman ruling sve sjeb'o... Koliko god da je to u početku izgledalo pravično, sad je jasno da su se iza toga krili mnogo krupniji interesi...
    PepG likes this.

  8. #308
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    tooooooo Stanislave majka te ljubila idemooooooooooo kako sam te pogodio na kladari jaoooooooo,braco moja mila 4 stoje u đepu careeeeeeeeeeeee
    sorry Nole ali nisi bio na razini hebes ga

  9. #309
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Evo sad sam racunao skinuo samo 50 zelenih za sat vremena sto ispadne ako tih 50 zelenih potrosim na jednog igraca koji brzo napreduje dobice za to oko 45 skil poena sto je malo vise od pola zvezdice............Svaka cast vama na visim levelima koji imate igrace po 8* pa cak i neki koji imaju pola tima sa igracima od 9*.Samo koliko vremena treba......................kod mene je tako nzm kako je kod vas i drugih koji igraju na ovaj nacin bez kupovanja skauta..................

  10. #310
    Rookie Brshadin-city's Avatar
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    137
    kako svi svi skidate te zelene

Page 31 of 85 FirstFirst ... 2129303132334181 ... LastLast