Page 21 of 85 FirstFirst ... 1119202122233171 ... LastLast
Results 201 to 210 of 850
Like Tree1638Likes

Thread: Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?

  1. #201
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    ja kupujem 200 tokena po sezoni pocevsi od ove
    ako bog da ponavljat 2-3 sezone imat 400-600 tokena nesto kofera sto nakupim od prijatelja,utakmica i sponzora i mjenjam cijeli tim sve skaute cu dovest i napucat ih
    Last edited by vedran boca juniors; 06-04-2015 at 10:49 AM.

  2. #202
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Ne mora ih kupovati ako kupuje grb/dres za sebe.
    Ja imam malo iznad 210 tokena, mislim da ću uspjet kupit jedan jeftiniji grb i 1 dres, naravno u međuvremenu pokušat ću skupit što više mogu, malo farmovanja nakon dugo vremena.
    To daaaaaa

    Idemooooooooooo
    Esmir Bulić likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  3. #203
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Ekipa iskombinovana, prvi tim svi na 240Q, realno fali nam još dmc ( dc/dmc) ali nabavicemo ga tek kad dodje akademac za koji dan pa ga prodamo i oslobodimo mjesto. Bilo bi najbolje da treniram nekom igraču tu poziciju ali nemam kofera. Prodali smo Prosinečkog MC, Matića DC/DMC, Berenguera GK, Sušića MC, Lee DR/DMR, Bolića ST. Kupili smo Fador GK, Cobos DL/DC, Entrena DR, Blanco MC, Conway MC/MR, Moller AML/AMC/ST, Prieto ST. Predkraj prosle sezone snizili smo Q na 4*, pa smo u novu sezonu usli sa 3*, kao posljedica toga je da smo dobili u kupu i level niže ekipe ali i level više (mada nesto slabije ekipe), ali završili smo u kupu sa Mačva FC, dobro da se nemožemo sresti prije polufinala, (jači je za napadača i širinu pozicija na kojima njegovi igrači mogu igrati, pa ima više formacijskih mogućnosti tokom meča).


    Liga tabela:

    Kiks u prvom kolu jer tad smo igrali sa timom jos od pretprosle sezone (nismo kupovali), kasnije smo se pojacali, ali jos uvijek 3 ekipe su jače gledajuci prvu postavu.

    Kup kvalifikacije:

    Kodro igra dobro u kupu (7 golova). Mačvu nordeus troluje idemoooo (tako je to u kupu uvijek bilo), Gray Lizards ima jaku formaciju i postavke, dobro je ukombinovao ekipu iako nesto slabiji tim od svih ostalih u kupu, dobro ga ide i ove sezone.

    Rezultati ove sezone, na početku loše jer nismo kupovali igrače do početka nove ligaške sezone, kasnije znatno bolji rezultati:


    Kodro dobar ove sezone (najbolji), prošle je bio katastrofalan:
    Nemoj da se brines Mesa, necu ja doci do 1/2 :-) Ali ozbiljno si se pojacao, moracu i ja malo da im podignem Q :-)

    Idemooooooooooo
    MNK Kaskada likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  4. #204
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    ova sezona katastrofa ali nema veze nemozemo vijecno osvajat trofeje,lp necemo nakon dosta vremena skupinu proci,u ligi momcad samo treba izborit iduci lvl
    evo tim,prva postava 242Q prosjek imamo 2 sa 243Q Vida i Osvaldo
    MNK Kaskada likes this.

  5. #205
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Glavni tim u sezonu nije krenuo najbolje, 3 poraza u svim natjecanjima u 4 dana. U ligi ima 3 boda, u 2. rundi kupa je kod kuće igrao 0-0 protiv neaktivnog i nešto slabijeg tima, u LP nakon poraza 1-2 kod kuće, danas u gostima je slavio 1-3.
    Celtic je krenuo u sezonu s 2 teške ligaške utakmice i 2 poraza. U LP je početak bio potpuno drugačiji, nakon slavlja 6-0 u gostima večeras čekam 2. utakmicu gdje sam izraziti favorit s obzirom da protivnik ima 2 igrača od 5*, jednog od 4* i sve ostale po 3*
    Clermont upravo slavio protiv najjačeg tima skupine LP sa 2-0 i trenutno je 2. u grupi s 4 boda. U ligi ima 2 pobjede, ali večeras ide na teško gostovanje protiv tima čija je prosječna kvaliteta za 0.5 veća od moje. U kupu nažalost nije prošao prvu rundu
    FC Shakhtar se prošetao kroz LP pobjedom od 8-1, ima 2 pobjede i gol razliku 10-2, kakav start u LP U ligi ima 4 boda, pobjedu i neriješenu protiv najjačeg tima lige. 3. kolo igra večeras. U kupu je u gostima poražen 2-1, još postoje šanse za uzvrat sutra
    Ex top eleven player


  6. #206
    Rookie Brshadin-city's Avatar
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    137
    Sta da ja kažem, prve 2 izgubljene u ligi, al zato ovu treću smo dobili. Liga prvaka 1 bod .. naveče igramo 2 utakmicu idemo po 3 boda .. kup 3-0 prolazimo dalje sutra nadam se

  7. #207
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-celtic8.png

    2-2 u kupu, u gostima, noćas u 1:50...

    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-17.jpg
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-18.jpg
    MNK Kaskada likes this.

  8. #208
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-celtic8.png

    Petarda u ligi... Gomes je po prvi put u karijeri promašio penal...

    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-19.jpg
    MNK Kaskada likes this.

  9. #209
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-butd9.png

    Joj Nordeuse... kad ja primam gol sa igračem više od ovakve ekipe...

    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-20.jpg
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-21.png
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-22.jpg

  10. #210
    Apprentice Ad Fines's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    168
    Pozdrav, trenutno sam 10 lvl.. Koju formaciju predlazete.. Trenutno igram 4-4-2 .. Ali se u zadnje vreme ne pokazuje dobro...

Page 21 of 85 FirstFirst ... 1119202122233171 ... LastLast