Page 35 of 85 FirstFirst ... 25333435363745 ... LastLast
Results 341 to 350 of 850
Like Tree1638Likes

Thread: Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?

  1. #341
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-fkp7.png

    Rezervni golman, Nemac Christopher Biank je napustio klub za 4 tokena i vratio se kući u Nemačku... Doveden je pre dve sezone kao prinudno rešenje (Q 81) umesto flopa Dvoraka, ali se pokazao kao pristojan golman (prosečna ocena 7.05)... Odigrao je 41 utakmicu i jedan je od zaslužnih za titulu u svojoj prvoj sezoni u klubu... Kao nagradu dobio je 1 na 1 specijalnost... Imao je samo jedan kiks prošle sezone...

    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-11.png
    munchen likes this.

  2. #342
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Samo se vi zezajte sa skidanjem bustera i tokena preko VPN-a.
    Oni imaju razradjen sistem koji prati ko koliko skida i odakle...vasi timovi imaju jedinstveni ID i sve se lepo vidi,odakle i koliko se trosi...
    Veca je to proziveo i jedva povratio tim,dok Sreten i dalje nije.

    Samo vas upozoravam da mi ne bi kukali kasnije jer nemate osnova,toliko

    Moderator Tim
    NTNK

  3. #343
    Rookie Brshadin-city's Avatar
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    137
    Ma ja kupujem za tokene te zelene bustere, al evo platio mladog igrača 24 tokena + kupio zelene bustere za 20+ imo sam nekih 50, digo ga nekih 7-8 zvj... 135-143(150skaut) al džabe 5-6-5-4-6 ocjene, po hitnom postupku ide na prodaju. šteta samo što norde... ne napravi nešto da možemo koristit one zelene pare,(full stadion) imam preko 2 biliona nakon svake sezone.. npr. kupim 6 igrača to je nekih 580 miliona prodam 6 koji nisu dobri to je 500 miliona, ostatak ulaznice trgovine i nagrade zaradim oko bilion po sezoni a nemam na šta da trošim.. bili bi dobro kada bi aktivirali da se mogu kupovat busteri ili da možeš sa tim parama npr od prijatelja kupit igrača bez ulaganja tokena.. jao šta sam napisao nezna ni ja rano je nisam kavu popio
    lespa likes this.

  4. #344
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Brshadin-city View Post
    Ma ja kupujem za tokene te zelene bustere, al evo platio mladog igrača 24 tokena + kupio zelene bustere za 20+ imo sam nekih 50, digo ga nekih 7-8 zvj... 135-143(150skaut) al džabe 5-6-5-4-6 ocjene, po hitnom postupku ide na prodaju. šteta samo što norde... ne napravi nešto da možemo koristit one zelene pare,(full stadion) imam preko 2 biliona nakon svake sezone.. npr. kupim 6 igrača to je nekih 580 miliona prodam 6 koji nisu dobri to je 500 miliona, ostatak ulaznice trgovine i nagrade zaradim oko bilion po sezoni a nemam na šta da trošim.. bili bi dobro kada bi aktivirali da se mogu kupovat busteri ili da možeš sa tim parama npr od prijatelja kupit igrača bez ulaganja tokena.. jao šta sam napisao nezna ni ja rano je nisam kavu popio
    i ja sam jutros kupio akademca AMC 18 godina ( 12 tokena ). Nadam se da cu imati vise srece od tebe... :-)
    ti znas najbolje ali mozda ipak da ga istrpis malo, jebiga kupio si bustere koje si potrosio na tog igraca i odmah prodaja. Vidis kako Steppenwolf radi: kupi akademca doda mu poziciju ili specijalnost i taj igrac mu ima 200 nastupa za klub. Naravno, i njemu verovatno svaki treci akademac bude pogodak. Nikad se ne zna...
    PepG likes this.

  5. #345
    Rookie Brshadin-city's Avatar
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    137
    ma lakše meni dat 1 token za nekog Aukcije ko dobije devetke nego čekat ovog... ostaće do kraja sezone u prvom timu a onda prodaja ako se ne popravi,,, Primamo i ponude ako koga zanima
    lespa likes this.

  6. #346
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Opa ubacili su garnituru Ajaxa................
    NTNK likes this.

  7. #347
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Opa ubacili su garnituru Ajaxa................
    lepo izgleda nema šta.

  8. #348
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    4 pobede u ligi sampiona prolaz dalje osiguran. ukrstam se sa ne preterano jakom grupom ali videcemo sta ce Nordeus da kaze.

  9. #349
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    pitanje u vezi komentara na utakmici: kad je slobodan udarac cesto komentar bude u stilu "namestio je loptu ali bi mu vise odgovaralo da je prekid sa druge strane". Da li to igrica sugeriše da se taj igrac koristi za slobodne udarce samo sa jedne strane ili je to totalni random? da li neko od vas ima igraca zaduzenog za slobodnjake ( recimo napadac ; obe noge , spec slobodnjaci) a da ima takve komentare? baš me zanima ...
    Paparelli likes this.

  10. #350
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951


    Idemooooooooooo
    lespa, Top El, MNK Kaskada and 2 others like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

Page 35 of 85 FirstFirst ... 25333435363745 ... LastLast