Page 54 of 85 FirstFirst ... 444525354555664 ... LastLast
Results 531 to 540 of 850
Like Tree1638Likes

Thread: Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?

  1. #531
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Ne znam kako vama momci ali meni se cini da su oni gadno usrali igricu. Nikada ovoliko nerealnih rezultata nije bilo, bar je tako kod mene. Primer, juce u LS dobijen coveka 8:1 u gostim a nisam gledao mec (senzacija ) a danas u ligi nisam sutnuo na gol a on slabiji od onog iz LS. Stvarno neki cudni rezultati i njihovi kriterijumi, jbg

    Idemooooooooooo
    Last edited by Macva FC; 06-15-2015 at 01:02 PM.
    t11_fan, lespa, Top El and 1 others like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  2. #532
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    top eleven je postao totalna smijurija i lakrdija od igre sto dalje sve gore sto se tice utakmica,vizualno napreduju ali kvalitet samog meca i rezultata cista nula,igri dajem jos maximum 2 god i nakon toga ce se ugasit i propast jer ce ju unistit,oni koji i9graju od prvog dana kao ja znaju to najbolje
    Top El and t11_fan like this.

  3. #533
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Sarajevo
    Posts
    246
    Mogli su cesce dijeliti neke poklone , tipa paket kofera , nekoliko tokena , a ne da cekam Murinjov rodjendan i njihov rodjendan i kad covjek misli evo ga dobit ces nesto dobro oni ti dadnu grb i 2 tokena + sto taj grb lici na sve osim na grb i sto ga od 5 miliona igraca koristi njih 4,5 miliona .

  4. #534
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Ne znam kako vama momci ali meni se cini da su oni gadno usrali igricu. Nikada ovoliko nerealnih rezultata nije bilo, bar je tako kod mene. Primer, juce u LS dobijen coveka 8:1 u gostim a nisam gledao mec (senzacija ) a danas u ligi nisam sutnuo na gol a on slabiji od onog iz LS. Stvarno neki cudni rezultati i njihovi kriterijumi, jbg

    Idemooooooooooo
    mozda je Nordeus ubacio novinu da se podrazumeva kad ekipa sa balkanskog servera ostvari visoku pobedu ekipa odlazi na splavove pa automatski sledi poraz u sledecoj ko god da je protivnik... ha ha ha
    Macva FC likes this.

  5. #535
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Posle ovakve utakmice se postavlja ono uobicajno pitanje vredi li posle ovakvog rezultata nastaviti...............ali pazite kako bi od mog protivnika formacija izgledala u prvom fudbalu sa 2 u odbrani hahahahhahah....................
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-screenshot_152.jpg
    Macva FC and Go Ahead Eagles like this.

  6. #536
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Nije me bilo od PETKA do PONEDJELJKA i ovo su rezultati.

    Uvjerljiv poraz od PSG-a, sta reci, decko koji me zamijenio i vodio susret se nije proslavio ali sta je tu je.

    Go Ahead Eagles likes this.
    Sezona 27, Level 27


  7. #537
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Moze li mi netko objasniti sta to bi sa dresovima, citam da su bili i Hrvatski a sad ih nema, bio sam na putu par dana
    Sezona 27, Level 27


  8. #538
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Posle ovakve utakmice se postavlja ono uobicajno pitanje vredi li posle ovakvog rezultata nastaviti...............ali pazite kako bi od mog protivnika formacija izgledala u prvom fudbalu sa 2 u odbrani hahahahhahah....................
    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_152.jpg 
Views:	42 
Size:	55.1 KB 
ID:	47476
    cudno je to sto sve vise ljudi igra sa 2dc i sve cesce pobjeđuju sto nema veze sa zdravim razumom i nogometom
    t11_fan likes this.

  9. #539
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-butd9.png

    Protiv poslednjeg na tabeli...

    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-36.jpg
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-37.jpg

  10. #540
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Moze li mi netko objasniti sta to bi sa dresovima, citam da su bili i Hrvatski a sad ih nema, bio sam na putu par dana
    Bili su par dana na rasprodaji i to ne samo Hrvatski grb i dresovi ali te rasprodaje su istekle.
    Aleksandar Ilok likes this.

Page 54 of 85 FirstFirst ... 444525354555664 ... LastLast