Page 52 of 85 FirstFirst ... 242505152535462 ... LastLast
Results 511 to 520 of 850
Like Tree1638Likes

Thread: Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?

  1. #511
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Pa prva postava su mi igraci od 7,6 i neki od 5* u rezervi imam par igraca od 5 i dva od 4*.

  2. #512
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Prvenstvo nakon 13.kola





    Liga Sampiona





    KUP


  3. #513
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    ukoliko rasprodas klupu i rezerve i kupis 11 najslabijih sa 3* mozes smanjiti na 4*, naredne sezone si na 3* ne pojačavaj se do 3-ćeg dana nove sezone. U tom slučaju opet možeš izvući u kupu veći level ali timovi tvog kvaliteta koji mogu da kupe igrače i budu mnogo jači od tebe. Liga će biti dobra sa 2-3 tima tvog kvaliteta, ostali nešto slabiji. Tako da za sledeću sezonu ne možeš nešto mnogo da se oslabiš ali možeš za presledeću, proces oslabljivanja mora da traje više sezona, jer na klupi moraš imati bar 5 zamjena ili 2 sa mnogo crvenih kofera.

  4. #514
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Najbolje ti je da ostavljaš u timu svoje akademce sa 2* i da im treniras spec i 2 pozicije, a kvalitet tek kad odlučiš da ih prodaješ na pregovore 1 skil do skauta za neke timove 5-6 levela ispod tebe.
    nema sta dobar savet. akademac ne kosta nista a posle dodatnih pozicija i spec zaradi se i koji token na pregovorima.
    ja sam platio akademca i kupio jednog nordgen igraca. obojica tri zvezdice trening strasno brzo ide dodao im dve pozicije i jos samo spec i bice uskoro spremni za prvu postavu na duze staze.
    btw, hvala svim iskusnim menadzerima na postovima koje ostavljate na forumu. vasa iskustva su velika pomoc...
    NTNK, MNK Kaskada, Top El and 1 others like this.

  5. #515
    Visionary S
    Guest
    Quote Originally Posted by JuventusOCSC View Post
    #5 - Crashes frequently now, usually about once every 30 minutes.
    It crashes every second now when I send gifs to friends.
    Is this game bug or Computer mistake.
    Should I clear cache.
    Will that help and stop crashing of the game.
    Zna li neko sto mi se igra stalno rusi kada hocu poslati prijateljima bustere.
    MNK Kaskada likes this.

  6. #516
    Apprentice Esmir Bulić's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    207
    Malo se kupovalo...

  7. #517
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Visionary S View Post
    Zna li neko sto mi se igra stalno rusi kada hocu poslati prijateljima bustere.
    Imam isti problem na androidu, ali ne na compu, to je od zadnjeg update-a.

  8. #518
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-butd9.png

    Juče katastrofa u ligi u derbiju... Isti broj šansi, a 1-4... U poslednjih 8 utakmica, gol razlika 5-11...

    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-18.jpg

    Danas u LŠ... Kako smo igrali, trebalo je 10-0 da bude za protivnika... Katastrofalna forma celog tima od pre 3 dana se nastavlja... Pojačanja koje sam doveo su totalni promašaj...

    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-19.jpg

  9. #519
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Remi sa ekipom koju ja vodim od prosle sez....................nisam hteo da stavim igraca na gol.Igramo posteno.
    Sezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-screenshot_96.jpgSezona 67 - 31.Maj - Kako vam ide?-screenshot_146.jpg

  10. #520
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Sarajevo
    Posts
    246
    kooooooooojjjjjiiiii ku*ac , poluspic mi 104 , fali mu skill do 105 , i dobije ga , medutim odlucim da sacekam ligu prvaka i da vidim kako ce odigrati pa da ga prodam ili ostavim . Ali jok , jebeni nordeus doda taj skill njemu i sad je 105 i nema sanse da ga prodam . Nisam ulazio preko mobitela pa da se automatski dodaje --------.--------
    Top El likes this.

Page 52 of 85 FirstFirst ... 242505152535462 ... LastLast