Page 25 of 91 FirstFirst ... 1523242526273575 ... LastLast
Results 241 to 250 of 909
Like Tree1593Likes

Thread: ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆

  1. #241
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    U kupu laganih 10-0.......................
    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-screenshot_34.jpg☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-screenshot_35.png
    Novo pojacanje Rus koji igra na poziciji aml dao je 2 gola i dobio devetku..........
    Steppenwolf, Esmir Bulić and NTNK like this.

  2. #242
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Liga:

    Liga sampiona:

    Kup:
    Ispali smo

  3. #243
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    @ t11 fan

    Pa dobro, liga ti i nije previse jaka. Ovaj trio na dnu mi deluje kao da su napustene ekipe ( broj primljenih golova ).
    Sta kazes za jucerasnje dogadjaje oko Mamica, pocetak kraja ili ne?
    Nisam provjeravao konkurente, ali u zadnje vrijeme su sve lige koje igram izjednačene kvalitetom, s tim da je razlika između napuštenih i aktivnih timova te forme istih. Nemojte zaboravit da su moja 2 aktivna tima prošle sezone bila izvan promocijske zone (10. i 13. mjesto)
    O Mamiću (moj pogled na to):
    Protiv njega se vode istrage već godinama, ali još uvijek nisu ništa našli niti hoće. Sad su pokrenuli ponovo neku istragu protiv njeg kako bi javnost stekla dojam da vlada nešta radi, još jedan u nizu nakon Bandića i sličnih. Mislim da se on na vrijeme (odavno) pripemio za sve istrage i sredio sve dokumente, dobro on zna šta radi. Onda kad je spomenuo da vozi mamu u toplice im je zapravo pljunuo u facu. Oni njemu ne mogu ništa, jer u protivnom, on bi odavno bio u zatvoru. Ako pratite Formulu 1, onda bi najjednostavnije bilo reći da ono što je u F1 Bernie Ecclestone, to je u našem nogometu Mamić.
    lespa likes this.
    Ex top eleven player


  4. #244
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-butd9.png

    Još jedna dobra vest iz finansijskog sektora kluba:
    Rumunski golman Marius Lindenberg je napustio klub za 5 tokena!!! Lindenberg je najbolji golman koji je branio boje kluba i jedini koji je preskočio magičnu cifru 100 (118 utakmica)... Kiksnuo je samo 2 puta, što je za golmana veliki uspeh... Malo brži sporać, kome sam nakucao 1 na 1 (zasluženo), karijeru nastavlja na Tajlandu...


    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-9.png

    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-10.png
    Top El likes this.

  5. #245
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-butd9.png

    Poraz u ligi juče... Čim su polomili Shibamuru, sve je otišlo u k***c... Čak i povređen je bolje igrao od Zunda...

    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-15.jpg

  6. #246
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Attachment 48864

    Pobeda u LŠ sinoć... Nije mi jasno kako 16 zvezdica slabija ekipa može da ima 47% posed lopte, ako je navijački bonus 5% na mojoj strani...

    Attachment 48865
    Attachment 48866
    Attachment 48867

  7. #247
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-butd9.png

    Neplaniran prolaz dalje u kupu, na penale... Protivnika je u prvoj utakmici spasio golman, a i sada je imao 5 odbrana, ali nedovoljno... Iako smo ostali sa igračem manje na terenu, nastavili smo da napadamo da kraja produžetaka... Golman Byers je neočekivano odbranio 2 penala i doneo nam prolaz dalje...

    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-11.jpg
    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-12.png
    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-13.jpg
    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-14.jpg
    Esmir Bulić likes this.

  8. #248
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    treba li ko igraca za 45 lvl

    NTNK likes this.

  9. #249
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Nisam provjeravao konkurente, ali u zadnje vrijeme su sve lige koje igram izjednačene kvalitetom, s tim da je razlika između napuštenih i aktivnih timova te forme istih. Nemojte zaboravit da su moja 2 aktivna tima prošle sezone bila izvan promocijske zone (10. i 13. mjesto)
    O Mamiću (moj pogled na to):
    Protiv njega se vode istrage već godinama, ali još uvijek nisu ništa našli niti hoće. Sad su pokrenuli ponovo neku istragu protiv njeg kako bi javnost stekla dojam da vlada nešta radi, još jedan u nizu nakon Bandića i sličnih. Mislim da se on na vrijeme (odavno) pripemio za sve istrage i sredio sve dokumente, dobro on zna šta radi. Onda kad je spomenuo da vozi mamu u toplice im je zapravo pljunuo u facu. Oni njemu ne mogu ništa, jer u protivnom, on bi odavno bio u zatvoru. Ako pratite Formulu 1, onda bi najjednostavnije bilo reći da ono što je u F1 Bernie Ecclestone, to je u našem nogometu Mamić.
    Samo se nadam da nisi jos jedan koji svrsava na Mamica i "uspjesni Dinamo" tj bit cemo kao Hajduk..
    Sezona 27, Level 27


  10. #250
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Samo se nadam da nisi jos jedan koji svrsava na Mamica i "uspjesni Dinamo" tj bit cemo kao Hajduk..
    Aco u startu da ti kazem jedno NE BRANIM MAMIĆE ali gle kolike istrage nisu nista pokazale,nadalje cudno da bas u vrijeme afere ministra Vrdoljaka bas oko mita i korupcije u poreznoj u kojoj sudjeluje ima i snimka oko namjestanja poslova,pa imunoloski,pa nafta u jadranu,pa oko svastike se izbaci ovo sa Mamićima ako su krivi nek idu u buksu ali me zanima sta ce biti ako mu nista spektakularno ne otkriju a vjerovatno ni nece iz par razloga...on ima vrhunske ljude oko sebe koji znaju vise rupa u zakonu nego zakona,nadalje koliko puta su gledani papiri dinama i ostalo i uvijek cisto,sto se tice ovog das je imao covjeka u poreznoj je smjesno jer svaka firma,privatnik ko ima para ima covjeka u poreznoj radi poreznih olaksica koji mu kaze na koje nacine ne platit porez dakle razne donacije i ostalo to je na zapadu normalna pojava,kao da sa velikom ljubavlju Oprah i Gates doniraju milijune svake godine jer hoce mos mislit to rade jer im njihov poreznig predlozi rađe doniraj 5 mil eura nego da platis 2 mil eura porez to je tako samo sto smo mi retardirana i smjesna zemlja gdje i kod doniranja bilo cega moras platit porez,a ministar Ostojic kaze da za akciju nije znao jer to radi policija pametnom dosta on je ministar unutarnjih poslova (MUP) a nezna nista o tome pa to je komedija i premijer je morao znati jer takve akcije nisu na lokalnoj razini vec puno vise od toga ali ono sto zelim reci je da ko ce odgovarat ako nista ne nađu jer to je blacenje imena,narusavanje ugleda i ostalo....uglavom u zemlji imamo puno veca sranja od mamica koja se nigdje ne spominju a ljudima kruh ovisi o tome fakat komedija od drzave
    t11_fan likes this.

Page 25 of 91 FirstFirst ... 1523242526273575 ... LastLast