Page 47 of 91 FirstFirst ... 37454647484957 ... LastLast
Results 461 to 470 of 909
Like Tree1593Likes

Thread: ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆

  1. #461
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-celtic9.png

    Klasičan Trolldeus trol... Gomes posle 10, 10 i 9, dobija tek četvrtu šesticu u karijeri... nije mu pomogla ni asistencija...

    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-59.jpg

  2. #462
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    koje postavke koristite za 4-1-4-1 a imate jaci tim od protivnika i dali je dobra protiv vise formacija
    DR,ML,MR,ST su mi 7* ostalo sa 6*

  3. #463
    Newbie Hadis Karalić's Avatar
    Join Date
    Jul 2015
    Location
    Zenica
    Posts
    25
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Znas kako, dodjem na igricu, i svima stiskam podrsku, tko god bio..mnogi od tih su neaktivni, neki nikad nisu bili ni na jednoj mojoj utakmici. Evo u zadnjih 10 dana dobijam zahtjeve ko nikad, i sve ih skoro odbijam, jednostavno mi je dosta klincadije (ne znam za tebe, ali vecina sto salju su klinci) da mi zatrpavaju igricu i nikad ne dodju dati podrsku.

    Posalji mi zahtjev i prihvatit cu. Ne kazem ja sad da mi moras svaku pratiti, ma ne moras biti ni redovan, nisam ni ja svima, ali brate tu i tamo da naletis kad mozes, cisto da covjek zna da moze racunati na podrsku.

    Veco pa sta bi da ni jednu nisi mogo pratiti? Da sam znao pitao bi Mateja, ali ti si rekao da ces moci..
    Ne znam koliko ti imaš godina, ali ja ubrzo punim 29. (toliko o klincadiji). Svi koji me imaju u prijateljima dobijaju podršku. Ja i dodajem samo one koji prate.

  4. #464
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Hadis Karalić View Post
    Ne znam koliko ti imaš godina, ali ja ubrzo punim 29. (toliko o klincadiji). Svi koji me imaju u prijateljima dobijaju podršku. Ja i dodajem samo one koji prate.
    ja sam te dodao
    Hadis Karalić likes this.

  5. #465
    Newbie Hadis Karalić's Avatar
    Join Date
    Jul 2015
    Location
    Zenica
    Posts
    25
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    koji frajer,nije meni niko nista slao
    trebao sam uslikati pa da postavim. Slao sam ti ukpno 3 puta. Imao sam i dresove Boke kad sam ti slao. Nebitno, idemo dalje.
    Macva FC likes this.

  6. #466
    Newbie Hadis Karalić's Avatar
    Join Date
    Jul 2015
    Location
    Zenica
    Posts
    25
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    koje postavke koristite za 4-1-4-1 a imate jaci tim od protivnika i dali je dobra protiv vise formacija
    DR,ML,MR,ST su mi 7* ostalo sa 6*
    Igrao sam 4-1-4-1 i gubio redovno od formacija kroz sredinu 4-3-3 i 4-1-2-1-2

  7. #467
    Newbie Hadis Karalić's Avatar
    Join Date
    Jul 2015
    Location
    Zenica
    Posts
    25
    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-untitled.jpg Ovako planiram i završiti na kraju sezone

  8. #468
    Dreamer Mateo Šimunović's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    373
    Pripreme za novu sezonu,kupujemo FA
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-untitled.jpg  
    Last edited by Mateo Šimunović; 07-09-2015 at 02:23 PM.
    Macva FC and Shadow like this.

  9. #469
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-celtic9.png

    Pičkinska igra... Protivnik je imao prvi šut u okvir gola u 83. minutu...

    ☆ Sezona 68 - 28.Jun ☆-61.jpg

  10. #470
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    39 lvl i nemas sve igrađeno do kraja bas cudno,ja sam na 28-29 sve vec na max imao
    Ja sam evo 27 i jos nije gotov, i nece ove sezone..jbga dugo nisam imao puno love, tek zadnjihj 5,6 sezona gradim stalno

    Quote Originally Posted by Hadis Karalić View Post
    Ne znam koliko ti imaš godina, ali ja ubrzo punim 29. (toliko o klincadiji). Svi koji me imaju u prijateljima dobijaju podršku. Ja i dodajem samo one koji prate.
    Pa rekao sam da ne znam za tebe, govorim da mi vecina klinaca salje, nije problem sto su klinci ali dodaju me i onda ih nema po cijelu sezonu, nema ih ni kod sebe, uglavnom nebitno, dodao sam te i idemo dalje
    Sezona 27, Level 27


Page 47 of 91 FirstFirst ... 37454647484957 ... LastLast